Jump to content
Dogomania

Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.


Recommended Posts

Gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy na wątku psiaków zamojskich, wiedziałam, że ona nie może tam zostać. Złamana, zwisająca łapka to dramat i ból. Sunia niewidzialna, bo przez złamaną łapkę nie wychodziła na wybieg, cierpiała nie wiadomo jak długo już. Inne psy wyjeżdżały, a ona wciąż tkwiła w schronisku. Nie wiedziałam jak jej pomóc. Mam już wystarczająco dużo psiaków pod opieką. jak na moje możliwości. No ale ona nie może tam zostać. Zwróciłam się do Martusi. Powiedziałam, że chciałabym pomóc tej suni, ale nie dam rady „wziąć na siebie” kolejnego psa. Jak się okazało, Martusi też leżała na sercu ta sunia, ale podobnie jak ja, nie była w stanie sama jej pomóc. Połączyłyśmy siły i ratunek dla suni się znalazł. Martusia zwróciła się z prośbą o zaopiekowanie się sunią do dziewczyny, która rok wcześniej przygarnęła pod swoje skrzydła psiaka z podobnym złamaniem. Po wyleczeniu znalazła mu dom. Obiecała zająć się sunią, ale pod warunkiem opłacenia operacji i ewentualnej opieki pooperacyjnej. Dobra nasza, to wspólnymi siłami możemy ogarnąć.
Sunia jest już w hotelu u Szafirki, gdzie będzie czekała na operację, rehabilitację, a potem na najlepszy w świecie dom. Ale żeby było to możliwe musimy uzbierać na opłacenie operacji łapki i na ewentualną rehabilitację, gdyby okazała się wskazana.  Dlatego, jak zwykle, wielka prośba do Was o pomoc finansową. Bez naszej pomocy sunia nie ma szans na zmianę losu.

Zdjęcia w schronisku 14.01.2023 gdy pokazała się po raz pierwszy
 

    1184102673_14_01.2023schronisko(1)2.jpg.5e61f3cd6b006b6bd82a3f57580bad03.jpg  1043053388_14_01.2023schronisko(2)2.jpg.63287c764e5db43cdd1369880f074fe3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.

Fundusze na operację łapki Natusi będziemy zbierać na konto Fundacji ZEA.

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Kilińskiego 5

22 - 400 Zamość
Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z dopiskiem w tytule przelewu: darowizna dla Natki ze złamaną łapką.

Przypominamy, że Fundacja ZEA ma status  OPP i wpłaty na jej konto można odpisać od podatku.
 

Wpłaty na konto ZEA:

        20,00  -  Nesiowata  -  6.02.2023 r.
      500,00  -  elik z bazarku -  11.02.
      610,00  -  elik z bazarku -  12.02.
        20,00  -  Nesiowata  -  7.03.
      365,00  -  elik z bazarku -  7.03.
      109,00  -  Nadziejka z bazarku -  9.03.

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=

  1.624,00 zł

Wypłaty:
         210,00  -  badania przed operacją (F-ra Nr 55/01/2023 z dnia 13.03.)  -  4.04.2023 r.
         165,00  -  RTG łapki (F-ra Nr 07/23 z dnia 31.03.)  -  12.04.
         365,00  -  prosiłam o przekazanie dla Balbinki  -  19.04.

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=

    740,00 zł

 

Saldo:

    1.1.624,00 zł.

.-.     .740,00  

= = = = = = = =     
    
884,00 zł 

 

17 maja 2023 r. Natunia zamieszkała w domu z ogrodem pod Warszawą. Oboje Państwo adoptujący Natkę są lekarzami weterynarii. Sunia nie mogła trafić lepiej  😊  Bądź szczęśliwa Nateczko  ❤️

 

Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy !!!

555242026_dzikuj.gif.36d57c03a807e1f65a9038299f398421.gif

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że sunia opuściła schron. Wiadomo, że coraz trudniej jest pomagać psiakom, dlatego Elu - podwójny albo i potrójny szacun! 😃👍

Wierzę, że psiątko znajdzie wspaniały dom po wyleczeniu łapki. Będzie amputacja, prawda?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 10:27, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że sunia opuściła schron. Wiadomo, że coraz trudniej jest pomagać psiakom, dlatego Elu - podwójny albo i potrójny szacun! 😃👍

Wierzę, że psiątko znajdzie wspaniały dom po wyleczeniu łapki. Będzie amputacja, prawda?

Witaj Agatko na wątku bidulki  ❤️   
Sunia na pewno znajdzie dom i to chyba dość prędko, bo jest śliczna i milutka, choć bardzo delikatna. Garnie się do człowieka, ale bardzo ostrożnie. Trudno się dziwić, pewnie nie jeden raz spotkało ją coś złego
😞   
Chciałabym, żeby dało się łapkę poskładać, ale jest to nie wiadomo jak stare, a na pewno stare,  złamanie więc obawiam się, że amputacja będzie konieczna.  Ale cuda się zdarzają może więc i tym razem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 10:35, elik napisał:

 Chciałabym, żeby dało się łapkę poskładać, ale jest to nie wiadomo jak stare, a na pewno stare,  złamanie więc obawiam się, że amputacja będzie konieczna.  Ale cuda się zdarzają może więc i tym razem?

Oby to były prorocze słowa!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 💓Natka Natusia                                                                                                                            wstawiam bazarcio z serca pozdrawiam sciskam za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 11:17, Nadziejka napisał:

 💓Natka Natusia                                                                                                                            wstawiam bazarcio z serca pozdrawiam sciskam za wszystko

Nadziejko Czarodziejko    ❤️   bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc dla suni      1341806081_BeDzikujCi.png.2c805bbbdc66778b23c48b8e1788ef93.png         

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 7.03.2023 o 11:27, Tola napisał:

Dziękuję Elu za pomoc z wątkiem. 🌹Hania jest chora, jak tylko poczuje się lepiej dowiem się o wiek suni i czas spędzony w schronisku.

Przy okazji rozmowy z Hanią życz Jej proszę ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 12:28, Nesiowata napisał:

Czy dla Natki można wpłacać na konto ZEA?

Oczywiście  🙂  Uzupełniłam post dotyczący zbierania środków na operację Natki

Fundusze na operację łapki Natusi będziemy zbierać na konto Fundacji ZEA.

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Kilińskiego 5

22 - 400 Zamość
Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z dopiskiem w tytule przelewu: darowizna dla Natki ze złamaną łapką.

Przypominamy, że Fundacja ZEA ma status  OPP i wpłaty na jej konto można odpisać od podatku.
 

O dokonanych wpłatach bardzo prosimy informować na wątku - data i kwota - żeby Martusi łatwiej było wyszukać wpłaty da Nutusi spośród innych wpłat na konto Fundacji.
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 12:49, elik napisał:

Oczywiście  🙂  Uzupełniłam post dotyczący zbierania środków na operację Natki

Fundusze na operację łapki Natusi będziemy zbierać na konto Fundacji ZEA.

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Kilińskiego 5

22 - 400 Zamość
Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z dopiskiem w tytule przelewu: darowizna dla Natki ze złamaną łapką.

Przypominamy, że Fundacja ZEA ma status  OPP i wpłaty na jej konto można odpisać od podatku.
 

O dokonanych wpłatach bardzo prosimy informować na wątku - data i kwota - żeby Martusi łatwiej było wyszukać wpłaty da Nutusi spośród innych wpłat na konto 

Wydruki z konta mam co 3, 4 dni, a wpłat nie ma dużo, więc jakoś razem damy radę😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 20:12, Tola napisał:

Wydruki z konta mam co 3, 4 dni, a wpłat nie na dużo, więc jakoś razem damy radę😉

Super, oby było ich jak najwięcej, żeby starczyło na operacje i rehabilitacje Natusi  🙂 

Ja dzisiaj wpłaciłam z bazarku 365,00 zł dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 10:35, elik napisał:

Witaj Agatko na wątku bidulki  ❤️   
Sunia na pewno znajdzie dom i to chyba dość prędko, bo jest śliczna i milutka, choć bardzo delikatna. Garnie się do człowieka, ale bardzo ostrożnie. Trudno się dziwić, pewnie nie jeden raz spotkało ją coś złego
😞   
Chciałabym, żeby dało się łapkę poskładać, ale jest to nie wiadomo jak stare, a na pewno stare,  złamanie więc obawiam się, że amputacja będzie konieczna.  Ale cuda się zdarzają może więc i tym razem?

Wszystkiego dowiemy się po wizycie u ortopedy, Hania jak poczuje się lepiej na pewno zorientuje się w terminach, ale mówiła, że Natka na pewno musi trochę schudnąć przed zabiegiem.

Dnia 7.03.2023 o 11:31, elik napisał:

 

Przy okazji rozmowy z Hanią życz Jej proszę ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia.

Przekażę. Wyślę też Hani link do wątku🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...