Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

Dnia 15.03.2023 o 20:12, Ellig napisał:

Na jakie miasto jeszcze zrobić ogłoszenie?

Może Bielsko Białą? jest blisko i mamy tam wizytatorkę. Chyba że Tyśka wie, gdzie mają ze stowarzyszenia wizytatorów i coś podpowie. W weekend postaram się go pokazać na grupach FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2023 o 20:12, Ellig napisał:

Na jakie miasto jeszcze zrobić ogłoszenie?

 

Dnia 16.03.2023 o 07:56, Jaaga napisał:

Może Bielsko Białą? jest blisko i mamy tam wizytatorkę. Chyba że Tyśka wie, gdzie mają ze stowarzyszenia wizytatorów i coś podpowie. W weekend postaram się go pokazać na grupach FB.

Tak, poproszę na BB. One zdają się w dużej mierze na mnie, jeśli chodzi o wyasoptowanie w dalsze miejsca. Ja też go pokazywałam na fb na grupach, ale dobrze byłoby go pokazywać regularnie. Dziękuję za pomoc 🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2023 o 08:33, Tyśka) napisał:

 

Tak, poproszę na BB. One zdają się w dużej mierze na mnie, jeśli chodzi o wyasoptowanie w dalsze miejsca. Ja też go pokazywałam na fb na grupach, ale dobrze byłoby go pokazywać regularnie. Dziękuję za pomoc 🥰

Proszę

https://gratka.pl/zwierzeta/wyjatkowy-arti-czeka-na-dom/oi/29850269

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2023 o 08:33, Tyśka) napisał:

 

Tak, poproszę na BB. One zdają się w dużej mierze na mnie, jeśli chodzi o wyasoptowanie w dalsze miejsca. Ja też go pokazywałam na fb na grupach, ale dobrze byłoby go pokazywać regularnie. Dziękuję za pomoc 🥰

Wiem, ale w tygodniu nie ma prawie udostepnień, dlatego czekam zawsze na weekend

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Artur wczoraj dostał jedną z 3 dawek drugiej serii Aniprazolu. Dalej spacery tylko pod kontrolą i zbieranie kup. Z wierzchnią warstwą ziemi. Na wszelki wypadek chciałabym mu podać potem jeszcze Advocate, żeby mieć pewność, że wszystko się dokladnie wybiło. Drogo stowarzyszenie będzie niestety kosztować to hotelikowe zaniedbanie 😞 W sumie same tabletki to koszt 180 zł i ostatnio dla swoich za duże wcierki płaciłam już po 60 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Przeraża mnie to, że tam jest jeszcze tyle psów. Stowarzyszenie ma tam jeszcze dwa psiaki, jednego totalnego staruszka mix długowłosego owczarka  😞 Ale nie mają finansów, aby na razie przenieść psy gdzie indziej. Oby Artur szybko pozbył się paskudztwa i znalazł dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 09:29, Tyśka) napisał:

Przeraża mnie to, że tam jest jeszcze tyle psów. Stowarzyszenie ma tam jeszcze dwa psiaki, jednego totalnego staruszka mix długowłosego owczarka  😞 Ale nie mają finansów, aby na razie przenieść psy gdzie indziej. Oby Artur szybko pozbył się paskudztwa i znalazł dom.

On już mógłby jechać do domu, gdyby jakiś się znalazł, bo podanie wcierki to nie problem. Nie wiesz, czy ktoś o niego dzwonił? Na zdjeciach jest śliczny, ale widzę, ze udostępnień było mało. Nawet z profilu stowarzyszenia.

Miałam go poudostepniać w weekend na grupach, ale mam bardzo kłopotliwe szczeniaki do opieki i w przerwach miedzy karmieniem niewiele dałam i przez nastepne 2 tyg. dam rade zrobić. 

Może dałyby zdjecia tego staruszka DONka i tekst z prośba o deklaracje lub DT? Np na grupy owczarkowe. Staremu psu musi być bardzo ciężko. Może ktoś zgodziłby się mu dac kąt, gdyby stowarzyszenie kupowało karme i opłacało weta? Finansowo chyba wyszłoby tak samo, jak opłacać hotel. jakby coś się trafiło, to mogłyby przeciez zrobić zbiórkę na samo diagnozowanie i leczenie. 

Link to comment
Share on other sites

Nikt niestety nie dzwonił 😞 Nawet o szczeniaki, które dziewczyny ogłaszają zapytania jak były to z propozycją budy... jaka miernota ;(

Staruszek znowu będzie pokazywany, jakoś na dniach na stronie. Właśnie z myślą o szukanie mu dt, on jest totalnie bezproblemowy, a też niewidzialny... Trafił tam w tym samym czasie, co Artur, już wtedy miał z 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 09:42, Jaaga napisał:

Może dałyby zdjecia tego staruszka DONka i tekst z prośba o deklaracje lub DT? Np na grupy owczarkowe. Staremu psu musi być bardzo ciężko. Może ktoś zgodziłby się mu dac kąt, gdyby stowarzyszenie kupowało karme i opłacało weta? Finansowo chyba wyszłoby tak samo, jak opłacać hotel. jakby coś się trafiło, to mogłyby przeciez zrobić zbiórkę na samo diagnozowanie i leczenie. 

Widzę, że właśnie dziewczyny wrzuciły nowy post z psiakiem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02oDnnobARmx9fExC1h7KfpRv6XETrXxYBpXpJteqkJKtQTdLQAxDVJkVhNmWMFn1Yl&id=100066919728995

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Świetny psiul z niego. Jutro powinien pokazać się znowu na stronie stowarzyszenia 😉 Miał być wcześniej, ale... Dziewczyny stowarzyszeniowe mają co robić, uratowały 3 mioty szczeniąt z matkami w ostatnim czasie, prawie na raz,  które urodziły się pod gołym niebem i ludzie zgłosili jak psiaki podrosły (w jednym miocie 7 maluchów, w drugim 4, w trzecim na szczęście tylko jeden), muszą pilnie je wyadoptować, bo maluchy bardzo awaryjnie zabezpieczone. A chętni wciąż proponują masowo dla miotu po najmniejszej mamie (7-8 kg) warunki podwórkowe i nie uznają kastracji, bo to krzywda dla psiaków. Koszmar.

Tak czy siak mam nadzieję, że Artura ktoś wypatrzy i jak post się pojawi to tutaj wrzucę link.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 12:15, Tyśka) napisał:

Świetny psiul z niego. Jutro powinien pokazać się znowu na stronie stowarzyszenia 😉 Miał być wcześniej, ale... Dziewczyny stowarzyszeniowe mają co robić, uratowały 3 mioty szczeniąt z matkami w ostatnim czasie, prawie na raz,  które urodziły się pod gołym niebem i ludzie zgłosili jak psiaki podrosły (w jednym miocie 7 maluchów, w drugim 4, w trzecim na szczęście tylko jeden), muszą pilnie je wyadoptować, bo maluchy bardzo awaryjnie zabezpieczone. A chętni wciąż proponują masowo dla miotu po najmniejszej mamie (7-8 kg) warunki podwórkowe i nie uznają kastracji, bo to krzywda dla psiaków. Koszmar.

Tak czy siak mam nadzieję, że Artura ktoś wypatrzy i jak post się pojawi to tutaj wrzucę link.

Widziała bandę maluchów i współczuję dziewczynom  rozmów z chętnymi.

Tego kojcowego staruszka, co tu wstawiłaś już udostepniłam u siebie na FB. Niestety, jego aktualne zdjecia nie zachęcają do adopcji. Na tych z jesieni był wyczesany i ładny, teraz wygląda, jakby groomera potrzebował na wczoraj.

Nowy telefon robi mi fatalne zdjecia, ale może cos z tych wczorajszych uda się wykorzystać do ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 16:37, Aska7 napisał:

Mam kilka motków "wełny" po moich kaukazkach. Tylko czasu, żeby wydziergać sweter brak 🙄

O, to mnie zaskoczyłaś. To szkoda, ze nie masz czasu, bo mogłabym Ci zbierać od moich yorków i maltańczyków 😉 Rosną im jak szalone.

Ostatnio dorwalismy Barytona, bo już strasznie obłaził, ale jego czesać nawet we dwoje to koszmar; wyje, gryzie i próbuje uciekać. Z niego też utworzył się drugi Baryton na podłodze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2023 o 18:46, Tola napisał:

Bardzo pozytywny psiak z tego Artura:)

 I bardzo fotogeniczny:)

Z fotogenicznością w domu już było gorzej, choć jak na czarnego psa, to wyjątkowo łatwo mu robić zdjecia. Tylko tak był podekscytowany szczeniakami, ze nie miał czasu usiedzieć. Bardzo mu sie spodobały i sam zachowywał sie jak one 😉 Na większości zdjeć był rozmazaną smugą i rózową smugą języka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 13:57, Jaaga napisał:

Tego kojcowego staruszka, co tu wstawiłaś już udostepniłam u siebie na FB. Niestety, jego aktualne zdjecia nie zachęcają do adopcji. Na tych z jesieni był wyczesany i ładny, teraz wygląda, jakby groomera potrzebował na wczoraj.

Nowy telefon robi mi fatalne zdjecia, ale może cos z tych wczorajszych uda się wykorzystać do ogłoszenia. 

Jaaga, to nie są aktualne zdjęcia. Tzn. najaktualniejsze... sprzed roku. Obawiam się, że staruszek wygląda teraz gorzej. Ciężko jest doprosić się o zdjęcia. Artur był tam tyle lat, a zdjęcia miał robione może z 4 razy...  a z resztą, co ja będę znowu się denerwować. 😞

Jedna pani chciała adoptować tego starego Misia po ostatnim poście, ale dzień po zaoferowaniu mu domu zdołała sobie przemyśleć, że w sumie starego psiaka nie chce, ze bardzo cierpi jak pies odchodzi... szkoda ;(

A Artur jest prześliczny, uśmiech ma rozbrajający. Uwielbiam go!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...