Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

Dnia 12.03.2023 o 23:32, Tola napisał:

On cały czas taki uśmiechnięty, super pies, zdjęcia też świetnie wyszły. Jak trzeba to pomogę, jutro lub pojutrze zrobię, napisz na jakie miasto.

Dla mnie to zupełnie inny pies niż na zdjęciach z poprzedniego hotelu. Naprawdę urodziwy i fantastyczny! 🥰

Artur ma ogłoszenia na Katowice i Wrocław. Myślę, że można mu dorobić na Opole, Kraków i Warszawę. Ponumerowalam zdjęcia. To nie wszystkie, ale reszta jutro.

Dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Tyśko,  chyba powinnaś zmienić tytuł na Artur pies niezwykły 😉

Artur to naprawdę psi ideał i to niesamowite, jaki on jest inteligentny i jak potrafi się w tym wieku ekspresowo dostosowywać do zmian i korzystać z nowych doświadczeń. 

Szkoda mi tylko tych straconych dla niego 3,5 lat, bo wtedy ze swoimi atutami miał szanse na błyskawiczną adopcję, a teraz jednak może być trudno przez wiek.

Wczoraj naszła mnie właśnie taką refleksja, że w przypadku tego psa, to te jego całe 8-letnie życie zostało zmarnowane. Gdyby miał inny start i los, to uszcześliwialby jakąś rodzinę, a ona jego, byłby doskonałym dogoterapeutą czy w jakikolwiek inny sposób wykorzystałby swój potencjał i nastawienie do ludzi. To pies dla ludzi z depresją; jego entuzjazm i radość życia dałyby kopa każdemu. I pokazują, że nawet jeśli życie jest ch...we, to może być dobrze i trzeba się cieszyć ze wszystkiego. I że tak się da, czego sam Artur jest przykładem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to CZY KTOŚ POMOŻE GO OGŁASZAĆ? Zwykły, choć niezwykły czarny kundelek, duży miś: pochylił się nad nim tylko bezdomny człowiek, już u Jaagi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...