Jump to content
Dogomania

Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .


Recommended Posts

Dnia 4.04.2023 o 17:38, Tola napisał:

Obie rodziny są powiadomione o kłopotach suni, obie nadal zdecydowane na adopcję.

 

Pani z Radlina już dopytywała dziś o jej zdrówko. Wszyscy czekamy, jak organizm bedzie radzić sobie ze szwami. Tej Pani już wyjasniłam w czym problem. Jest to ważne, gdyby suczka miała kiedys miec jakąś operację, żeby przekazac lekarzowi.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to POTRZEBNY WIZYTBalbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .

Balbinka ma domek, swój własny, taki na zawsze 😍😍😍 Dzisiaj odbyła się wizyta PA w Radlinie, TZ Jagny ocenił go b.wysoko i po wspólnych  konsultacjach wybraliśmy właśnie ten dom. Państwo nie mogą się doczekać i prawdopodobnie już jutro pojadą po Balbinkę. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .
Dnia 11.04.2023 o 21:28, Tyśka) napisał:

Szczęścia maleńka! Wspaniałą wiadomość:)

A tak się martwiłaś, Tolu że Balbinka taka nijaka 🙂

Martwiłam, martwiłam, a teraz  to  wielka niespodzianka i jeszcze większa radość 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 21:06, Tola napisał:

Balbinka ma domek, swój własny, taki na zawsze 😍😍😍 Dzisiaj odbyła się wizyta PA w Radlinie, TZ Jagny ocenił go b.wysoko i po wspólnych  konsultacjach wybraliśmy właśnie ten dom. Państwo nie mogą się doczekać i prawdopodobnie już jutro pojadą po Balbinkę. 

 

Tak, już pani pytała, czy jutro mogą po nią przyjechac i sa umówieni na 15.00. Cała rodzina, wszystkie 3 pokolenia nie potrafią się doczekać Balbinki. Tęsknią już za psem. Bardzo się cieszę, ze taki dom udało  się jej znaleźć, idealny do jej potrzeb - dużo bezpiecznej przestrzeni i wiele rąk do głaskania.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 21:06, Tola napisał:

Balbinka ma domek, swój własny, taki na zawsze 😍😍😍 Dzisiaj odbyła się wizyta PA w Radlinie, TZ Jagny ocenił go b.wysoko i po wspólnych  konsultacjach wybraliśmy właśnie ten dom. Państwo nie mogą się doczekać i prawdopodobnie już jutro pojadą po Balbinkę.

Wspaniale  🙂  Też się cieszę szczęściem Balbinki. Kochana, słodka sunieczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Państwo przyjadą dziś, ale jednak trochę później. 

W uzgodnieniu z Tolą,  resztę  karmy zakupionej przez fundację dla  Balbinki, damy Kodzie. Akurat skończył się jej worek, więc się przyda, a na razie nie damy rady przyjąć kolejnego psa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2023 o 20:53, Poker napisał:

Biedulka zieje ze stresu. Oby jak najszybciej jej minął.

Może innym chętnym na nią zaproponować Freskę?

Pani wraca z zagranicy w niedzielę i wtedy jestem umówiona na rozmowę.

Jeśli jest na forum młoda, spokojna, nieduża suczka, to mogę przesłać pani zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2023 o 20:53, Poker napisał:

Biedulka zieje ze stresu. Oby jak najszybciej jej minął.

Może innym chętnym na nią zaproponować Freskę?

 

Dnia 12.04.2023 o 21:42, Poker napisał:

No właśnie dlatego pisze o Fresce pod opieką elik.

Dzięki  💗   Lajki jak zwykle o tej porze już gdzieś na spacerze  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość, że Balbinka dalej szuka swojego miejsca. Żal mi jej, ale musi się przestawić. Państwo sami wiedzą, że potrzeba czasu.

Ona od początku tak szybko przykleiła się do Andrzeja. No i nie ma Artura, a bardzo się zżyli. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...