Jump to content
Dogomania

Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .


Recommended Posts

Balbinka na porannym spacerze. Kiedy domaga się głaskania, to przewraca się na ziemię i macha równocześnie obiema przednimi łapkami.  Nie da się jej wtedy odmówić 😄

Jest bardzo skoczna. Wczoraj wystraszyła mnie w ogrodzie. Zobaczyłam, że ktoś na mnie patrzy z okna na piętrze, a byłam sama. To Balbina po fotelu wspięła się na parapet i z firanką na glowie, wyglądająca bardzo maryjkowo, obserwowała co robię. 

Popoludniu ściągnęła jakoś częściowo z szafki worek RC Yorkshire terrier i napoczęła. Tak się najadla, że nie tknęła swojego jedzenia. 

IMG_20230311_100431.jpg

IMG_20230311_091955.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2023 o 20:53, agat21 napisał:

Balbina jest śliczna. Pyszczek bardzo smutny, ale wierzę, że szybko zapomni o złych zdarzeniach. Przykro mi, że nie mogę na razie pomóc, muszę spłacić dług Gucia.

 

Dnia 5.03.2023 o 21:11, Nesiowata napisał:

Może być na metry ale śliczna.

 

Dnia 5.03.2023 o 21:19, Tyśka) napisał:

O jaaa, ale sympatyczna fajna sunia 🙂

 

Dnia 5.03.2023 o 21:53, kado napisał:

Cudna❤️ Żebra prześwitują przez skórę 😢 Zapisuję i zostaję.

 

Dnia 6.03.2023 o 00:58, Onaa napisał:

Biedna Balbinka.  Jest w typie mojej ulubionej paróweczki ale nie jest taka zwykła bura. Tylko czy ja dobrze widzę czy to narazie ze strachu, nie ma normalnego ogonka tak jak mój Gucio 🥺.

 

Dnia 6.03.2023 o 18:01, Mazowszanka13 napisał:

Śliczna ta Balbinka, taka wyrazista:)  I kto tu mówi, że nieurodziwa ?

 

Dnia 6.03.2023 o 19:55, Nadziejka napisał:

Przeurocza porywająca serca piesniczka 💓

 

Dnia 9.03.2023 o 05:59, Jo37 napisał:

Bardzo ładna sunia. 

 

Dnia 9.03.2023 o 10:08, mari23 napisał:

Jest nadzwyczajna ❤️ i z urody, i z charakteru ❤️ 

 

Dnia 9.03.2023 o 16:38, b-b napisał:

Śliczna malizna! :))

Ale mnie podbudowałyście, mogę teraz razem z Balbiną spokojnie wypatrywać tego jedynego domku 😁 A jeszcze jak Jaaga mówi i pisze, że taka z suni pieszczocha,  to już mogę się wybrać się na podbój świata 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze zewnętrzne zdjęcia, ale nie potrafię ich obrobić. Komputer mi ich nie ładuje, chyba problem z zasięgiem.

Balbinka poza naszym terenem jest zestresowana, widać że chce wracać, cały czas wisi na Andrzeju, bo on jest dla niej oparciem. Praktycznie wchodzi na niego. Dobrze byłoby zrobić od razu wiecej ogłoszeń, zeby szybko znalazła dom, bo poznać, ze potrzebuje człowieka do pokochania. U nas w ogrodzie jest wyluzowana, szaleje, wszędzie pierwsza, całkiem inaczej, niż na zewnątrz. 

Link to comment
Share on other sites

                     ❤️🍀❤️

    Pieknoooosci swiatowe Balbi 
Jak dobrze jak dobrze ze Jestescie Jagusiu 
Wielkie pozdrowienia z serca calego zasylam            
  Specjalne Podziekowania  Panu Andrzejowi
            za cala milosc opieke za wszystko życie 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2023 o 22:51, Tyśka) napisał:

Mam pierwsze zapytanie o to czy sunia jest szczekliwa I odnalazłaby się w mieszkaniu w bloku. Poprosiłam o kontakt telefoniczny.

Jak cos się dzieje, to szczeka, a bez powodu to nie. Nawet hak wygląda przez okno, to w ciszy.  Blok nie jest problemem, o ile to nie jest któreś piętro bez windy. Jest nieproporcjonalnie ciężka do swoich rozmiarów, nie chce chodzić za chętnie po schodach, a budowę ciala ma jamnikową, więc nowy dom musi być przygotowany na dźwiganie lub windę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...