Jump to content
Dogomania

Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .


Recommended Posts

Balbinka żyła na działkach, tam prawdopodobnie urodziła szczeniaki.

W poszukiwaniu jedzenia dla siebie i dla maluchów wypuszczała się coraz dalej do miasta.

Parę osób zauważyło karmiącą, wychudzoną suczkę, szukali dla niej pomocy, ale Balbinka była nieuchwytna, pojawiała się to tu, to tam i znikała.

Aż pewnego dnia na początku  listopada zobaczyłam jej zdjęcie na profilu schroniska -  była bez maluchów, zagubiona, na pewno cierpiała.

Pomyślałam wtedy, że szczeniaki prawdopodobnie spotkał tragiczny los i że trzeba próbować pomóc chociaż ich mamie.

Balbinka czekała więc na wyjazd ze schroniska ponad 4 miesiące, a ja przez ten czas bardzo czekałam na nią.

Wybrałam ją, bo takie suczki bez powalającej urody często na długie lata zostają w schronisku - niezauważone, zapomniane.

Po tym co przeszła bardzo chciałabym dać jej szansę na prawdziwy dom z czułą rodziną.

 

Wiem, że teraz trudny czas, doceniam też ogromną pomoc, jaką uzyskują zamojskie psy tutaj na forum ; gdyby jednak ktoś chciał i mógł wspomóc Balbinkę - obie będziemy bardzo wdzięczne.

Balbinka na nowy dom będzie czekać w hoteliku u Jaaga.

Bardzo dziękujemy Aska7 za dowóz suni na miejsce serce-ruchomy-obrazek-0830.gif

balbina.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2023 o 20:51, Poker napisał:

Sunia na metry:)

Tak, jest bardzo długa.

I bardzo chuda.

 

Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć, poproszę wpłaty na konto ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z DOPISKIEM "Balbinka"

 

Pomoc dla Balbinki, pięknie dziękujemyserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

50 zł - DS Kimbo (10.02.)serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

50 zł - MikAga (13.02.)serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

20 zł - Nesiowata (06.03.)serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

50 zł - MikAga (07.03.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

50 zł - Figunia (01.03. serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

50 zł - mari23 (20.03.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

365 zł - elik bazarek na operację Natki serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

100 zł - Nadziejka bazarek (19.04.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

Razem: 735  zł

 

WYDATKI:

100 zł - operacja przepukliny (faktura str.5)

400 zł - hotelowanie (faktura str.6)

140 zł - leczenie (faktura str.7)

186 zł - hotelowanie (faktura str.8 )

Razem: 826 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na życie bez bólu.
Dnia 5.03.2023 o 20:53, agat21 napisał:

Balbina jest śliczna. Pyszczek bardzo smutny, ale wierzę, że szybko zapomni o złych zdarzeniach.

Jakoś tak wychodzi na zdjęciach, a w rzeczywistości jest kontaktowa i cieszy sie na człowieka. Bardzo miła sunia.

Tylko bardzo chuda i wygłodniała. Zjadłaby każdą ilość. dzis sama wspięła się na fotel, żeby dostac się do worka z karmą.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2023 o 20:53, agat21 napisał:

Balbina jest śliczna. Pyszczek bardzo smutny, ale wierzę, że szybko zapomni o złych zdarzeniach. Przykro mi, że nie mogę na razie pomóc, muszę spłacić dług Gucia.

Agatko -  rozumiem, zabierasz te największe biedy z zamojskiego schroniska, zostają w hotelikach na długo, jestem wdzięczna za Twoja pomoc zamojszczakom.  

Dnia 5.03.2023 o 21:14, Jaaga napisał:

Jakoś tak wychodzi na zdjęciach, a w rzeczywistości jest kontaktowa i cieszy sie na człowieka. Bardzo miła sunia.

Tylko bardzo chuda i wygłodniała. Zjadłaby każdą ilość. dzis sama wspięła się na fotel, żeby dostac się do worka z karmą.

Cieszę się, chciałabym dla niej jak najlepiej.

Jutro TZ zamówi karmę, o której napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Balbinka z działek; tam prawdopodobnie straciła szczeniaki i taka cierpiąca trafiła do schroniska. Teraz dostała szansę na szczęśliwe psie życie .
Dnia 6.03.2023 o 00:58, Onaa napisał:

Biedna Balbinka.  Jest w typie mojej ulubionej paróweczki ale nie jest taka zwykła bura. Tylko czy ja dobrze widzę czy to narazie ze strachu, nie ma normalnego ogonka tak jak mój Gucio 🥺.

Ma tylko część ogona. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Balbinka tak się podoba i ma już tylu przyjaciół, czytam i mam łzy w oczach, dziękuję😘

Jaaaga, szepnij sunieczce, ile tutaj Cioteczek zagląda:).

Opłacimy zaległe  faktury i pomyślę -  może i Balbinkę  umówimy do spa:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2023 o 22:05, Tola napisał:

Co słychać u Balbisi?

Pięknie dziękujemy obie za wpłatę na konto ZEa, niezawodna Nesiowata  jak zawsze nie zapomina o żadnym psiaku serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

20 zł - Nesiowata (06.03.)serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

Wszystko dobrze, leczymy lamblie. Apetyt nadal spory. Kupiliśmy jej, tak jak Arturowi Aniprazol na 3 dni pełnego odrobaczenia.

Tolu, pamiętasz o jej książeczce? Ponawiam prośbę o adres Szafirki, żebym wydała jej świadectwo szczepienia Natki.

Dziś chyba w końcu przyjdzie karma dla niej, bo mam SMS o kurierze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...