Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał się doczekał super DS !! Nugat, brat Lukru już w hoteliku czeka na najsłodszy dom.


Recommended Posts

Bardzo dziękuję  mariuszowi pp za to , że kupił  ode mnie sansewierie za 120 zł.

Zapłaciłam za hotel 450 zł. Jesteśmy na małym plusie, ale na następny miesiąc będzie brakowało.  Zrobiłam więc bazarek, na który zapraszam

https://www.dogomania.com/forum/topic/359598-ciuszki-na-utrzymanie-nugatka-który-zapuścił-korzenie-do-1005-g-22/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 11:41, Poker napisał:

Sama bym chętnie go wzięła. Ale 4 psy to trochę dużo. Na dodatek będziemy się przeprowadzać do bloku.

No i Nugat jest dla nas za młody 🙂

Do bloku????? To nie żart? Kobieto, czy Ty wiesz, co czynisz?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 11:54, Tyśka) napisał:

Nugacikowi przydałoby się trymowanko:) Fajny psiul z niego. 

On był w SPA niecałe 2 miesiące temu.

 

Dnia 12.05.2023 o 13:52, Isiak napisał:

Do bloku????? To nie żart? Kobieto, czy Ty wiesz, co czynisz?

Wiem, kiedyś mieszkałam. To będzie apartamentowiec , 3 piętra z windą w parku, w którym teraz mieszkam.

Nasz dom, dla nas dziadków,  jest za duży. Sił coraz mniej do obrabiania ogródka, nie mówiąc o odśnieżaniu i sprzątaniu  co najmniej z 40 worów liści i żołędzi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 15:03, Poker napisał:

Wiem, kiedyś mieszkałam. To będzie apartamentowiec , 3 piętra z windą w parku, w którym teraz mieszkam.

Nasz dom, dla nas dziadków,  jest za duży. Sił coraz mniej do obrabiania ogródka, nie mówiąc o odśnieżaniu i sprzątaniu  co najmniej z 40 worów liści i żołędzi.

Ach, no tak... W takim razie życzę Wam dobrych, spokojnych, "normalnych" sąsiadów 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 18:19, Poker napisał:

Ale będę mieć taras 15 m2, więc wystarczy miejsca na donice z pomidorkami i kwiatkami.

Niestety będę musiała się pozbyć 3. metrowych papirusów 😞

Oj, a wiesz, że jak napisałaś o przeprowadzce do bloku, to ja od razu o tych papirusach pomyślałam? Że się nie zmieszczą...

Link to comment
Share on other sites

Usunęłam stare ogłoszenia, zrobiłam na nowo i wyróżniłam oba na miesiąc.

Nugat jako Neo na Katowice:

https://www.olx.pl/d/oferta/mam-na-imie-neo-i-bardzo-chcialbym-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDUztUC.html?bs=olx_pro_listing

Nugat jako Nemo na Wrocław

https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-nemo-do-adopcji-CID103-IDUzuML.html?bs=olx_pro_listing

Na Warszawę piesio ma olx zrobione przez Poker.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...