Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał się doczekał super DS !! Nugat, brat Lukru już w hoteliku czeka na najsłodszy dom.


Recommended Posts

Dnia 2.06.2023 o 00:57, Poker napisał:

Dzwoniła druga pani po Nugatka, też ze  Świdnicy. Brzmi dobrze. Chce psa albo sunię od roku do 4 lat, do 13 kg. Reszta obojętna. Macie jakiegoś stworka?

Benek Biłgorajski https://www.olx.pl/d/oferta/ulozony-wykastrowany-2-letni-13-kg-radosny-pies-CID103-IDQqaKV.html ? Też terrierowaty 🙂

Albo Adaś który jest u Murki: https://www.olx.pl/d/oferta/polroczny-zadbany-jamnikowaty-psiak-przyjacielski-do-swiata-CID103-IDSTGqe.html ?

Link to comment
Share on other sites

Do podstawówki chodziła ze mną dziewczyna w typie Czekoladki. Brzydka jak noc, puste spojrzenie Sylvestra S. - i do tego burza wspaniałych (naturalnych!) blond fal. Sama zauważyłaś, że to uroda dla konesera... Można Pani podesłać jeszcze jakieś inne pieski.

Nugat faktycznie już od bardzo dawna powinien być u siebie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2023 o 11:15, Poker napisał:

Domek już dojeżdża po Nugatka.

Poczekam czy pani się sama odezwie. Poprzednio czekałam na jej reakcję w sprawie Nugata 4 dni.

Dla mnie jest mało wiarygodna.

No to skoro malo wiarygodna to nie będę narażać Czekoladki. 

Domek sam ją musi wypatrzyć i chcieć.

Anecik mówi, że nie ma pośpiechu. Sunia jest bezproblemowa. Poczeka na TEN domek tyle ile będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Nugacik pojechał. Był bardzo wystraszony, przyklejony do Anecik, ale pańcio wziął go na rączki, poprzytulał i pojechali.

Anecik mówi, że bardzo fajni, ciepli  ludzie słuchający co się do nich mówi, a nie wszystko wiedzący.

Sunia nie przyjechała, bo Anecik  odradziła zabranie jej  i miała rację. Sunia 6 tyg. temu została zabrana ze schronu, jest zalękniona. Przejażdżka kilkugodzinna samochodem  w nieznane miejsce, w którym jest wiele psów mogłoby wpędzić ją w duży stres.

Na razie kciuki się przydadzą, ale jestem dobrej myśli.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią.

Nugatek zniósł podróż dobrze, siedział z panią z tyłu.

Zapoznanie z Tinką przebiegło spokojnie. Bał się schodów, więc do domu" wszedł" na rączkach.

Zjadł, popił i cała czwórka ucięła drzemkę.  Przed chwilą wskoczył na łóżko państwa.

Jak na razie jest wpatrzony w pańcię, więc pańcio rozpoczął przekupywanie go.

Musi być dobrze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pani zgodziła się na zamieszczenie zdjęć.

Noc minęła spokojnie. Piesio spał trochę na łóżku, trochę na swoim legowisku.

Teraz psiaczki zostaną n ok. godzinę same. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam od DS wiadomość, że wszystko w porządku. Piesie zostały same w domu i był spokój.  Z sunią relacje bardzo pozytywne.

Je , bawi się , ale raz dziennie siusia w domu. Jak na razie, imię nie jest zmienione.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...