Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał się doczekał super DS !! Nugat, brat Lukru już w hoteliku czeka na najsłodszy dom.


Recommended Posts

Dnia 3.04.2023 o 13:39, Poker napisał:

Zmieniłam trochę zdjęć i przeniosłam ogłoszenie na Katowice.

Ma dużo wejść i był telefon, ale to nie to.

Po uzgodnieniu z Poker zmieniam pierwsze OLx na Warszawę.

U mnie Nugat ma więc olx:

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 21:28, Tola napisał:

Nugat jest pokazywany na Instagramie przez p.Anię (DS Feli vel Duszki - suczki z łańcucha), a dzisiaj Jaaga miała go poudostępniać  na grupach na FB. 

 

Jutro, bo nie wiedziałam, że zrobiłaś mu juz ogloszenie na profilu fundacyjnym 😉

Link to comment
Share on other sites

Poogłaszałam Nugata, gdzie się dało. Zwykłe grupy adopcyjne i dałam tez do yorkowatych do adopcji. Z drugiej yorkowej grupy admin mi post wywalił, chociaż większość wstawiających swoje "yorki" nie pokazuje psów bardziej zbliżonych do rasy, więc nie wiem, dlaczego dysktryminuje adopcję,kiedy wszyscy jarają się kundlami w typie, ale kupionymi w pseudo. Nie ma się co dziwić, że potem większosć kupuje u pseuduchów, bo przeciez takie śliczne i kupując je jeszcze "ratują". 

Powodzenia ślicznoto, moze ktoś Cię wypatrzy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2023 o 20:10, Tola napisał:

Coś jakby ruszyło, dzisiaj były dwa zapytania - obie rodziny miały yorczki nadal poszukują piesków w tym typie, ale wagi Nugata to ja nie zmienię;)

To może z grupy yorkow i yorkowatych do adopcji, bo tam spore zainteresowanie nim było.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2023 o 17:55, Jaaga napisał:

To może z grupy yorkow i yorkowatych do adopcji, bo tam spore zainteresowanie nim było.

Nie.

Do Anecik zgłosili się ludzie, którzy adoptowali od niej psa jakiś czas temu.  Domek z najwyższej półki chce się dopsić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...