Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS POD WROCŁAWIEM. PIPI, z lekka szalona sunia w hoteliku czeka na DS


Recommended Posts

Pipi pojechała.

Dzwoniłam jeszcze w czasie podróży. Mała była grzeczna, rozglądała się, patrzyła przez okno.

Ma mieć imię Lili, więc prosiłam, by zmieniali stopniowo, ale córka państwa już obczytała temat.

Pan zamontował furtkę i naprawił jedną część płotu, jutro zrobi drugą. Nie ma bezpośredniego wyjścia z domu na ogródek.

Mam nadzieję, że Pipi będzie szczęśliwa. Zawsze mi pika serducho zanim nie minie jakiś czas od adopcji.

Zapowiedziałam pani, że będę wydzwaniać no i poproszę LILU o zajrzenie do Pipi.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 10:12, Ewa Marta napisał:

Oba psiaki są cudowne!

 

Czy istnieje możliwość zakupienia gdzieś takiego pięknego kocyka?

 

Dostałam od Pani Czetki kilka takich kocyków dla moich tymczasów, ale tymczasów na razie brak. Mogę Ci jeden taki przesłać. Podaj adres na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2023 o 16:07, Mazowszanka13 napisał:

Dostałam od Pani Czetki kilka takich kocyków dla moich tymczasów, ale tymczasów na razie brak. Mogę Ci jeden taki przesłać. Podaj adres na PW.

Oj bardzo, bardzo dziękuję!!! Już wysyłam adres na PW. Podaj mi koszt przesyłki i numer konta, żebym mogla zwrócić kasę Mazowszanko 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do DS. Pipi zjadła, popiła i bawiła się z córką. Na jej widok  cieszyła się on jakby ją już znała. Ale i tak chodziła za panią.

Pipi została wykąpana, bo nie dało się wytrzymać zapaszku. Była bardzo grzeczna.

Na spacery rano i wieczorem będzie chodził pan potem pani , a po szkole córka.

Pipi już zdążyła pocałować pańcia w usta. No i wlazła na kanapę. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pipi ostatni raz była na sioo po g.23, a rano i tak nalała i była koo w pokoju.  Dziś po długim spacerze nalała w domu. Myślę, że ona ma za dużo nowych zapachów, wrażeń i nie ma kiedy zrobić co trzeba. 

Jest bardzo przyjazna, wszystkich radośnie wita. 

Mam nadzieję, że złapie rytm dnia i przestanie brudzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2023 o 18:02, Nadziejka napisał:

 

💓  Dobreduszki zapraszam gorąco na kramik dla uroczej Pipi

Dla Cudnej Pipi.Zajrzyj Dobrodzieju 18.03 

 
 Wyslalam 60 zl z zakonczonego kramku  prosze o potwierdzonko,jak sie pojawia na koncie
 
 💓  Stokrosci najnajlepisutkiego wszelkiego szczescia laluni i Panciom
                               
Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, dziękuję bardzo. Potwierdzę oczywiście.

Właśnie skończyłam  rozmowę z pańcią Pipi.

Cała rodzina jest z niej bardzo zadowolona. Suńka jest grzeczna, z czystością coraz lepiej, ale i tak wychodzą z nią co 2 godziny.

Poznała różne pieski i bardzo ładnie się z nimi bawi. Je dobrze, koo też w porządku.

Na 13 kwietnie jest umówiona na czesanie i podcięcie bryczesów, bo czasem koo zjeżdża po nich.

Pani mówiła,  że córka już dawno nie byłą tak uśmiechnięta i bardzo dziękowała za ich małe , kudłate szczęście.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2023 o 10:07, Poker napisał:

Nadziejko, dziękuję bardzo. Potwierdzę oczywiście.

Właśnie skończyłam  rozmowę z pańcią Pipi.

Cała rodzina jest z niej bardzo zadowolona. Suńka jest grzeczna, z czystością coraz lepiej, ale i tak wychodzą z nią co 2 godziny.

Poznała różne pieski i bardzo ładnie się z nimi bawi. Je dobrze, koo też w porządku.

Na 13 kwietnie jest umówiona na czesanie i podcięcie bryczesów, bo czasem koo zjeżdża po nich.

Pani mówiła,  że córka już dawno nie byłą tak uśmiechnięta i bardzo dziękowała za ich małe , kudłate szczęście.

                            🍀💓💓🍀😍

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2023 o 11:19, Tola napisał:

Co słychać u Pipi? Wczoraj spotkałam kolejną dawną  sąsiadkę suni, pamięta jej imię w byłym domu - Kuleczka. 

Pisałam we wtorek. Wszystko dobrze.

Dziękuję za wklejenie zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...