Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS POD WROCŁAWIEM. PIPI, z lekka szalona sunia w hoteliku czeka na DS


Recommended Posts

LILU była u chętnych. Oceniła, że ludzie są fajni. Warunki ogólnie bardzo dobre.  Budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy, ale blisko są tereny spacerowe.  Muszę spytać Anecik czy miała możliwość  zauważenia jak Pipi reaguje na uliczny ruch.

Muszę jednak jutro jeszcze wyjaśnić czyją sunią ma być Pipi, ich czy córki.

Link to comment
Share on other sites

Pipi będzie adoptowana przez rodziców. Chętni są tak zdeterminowani na Pipi, że pan ma naprawić furtkę, uszczelnić płot. Oni chcą ją i koniec.

Wyjście z budynku jest z boku, nie na ulicę i jest jeszcze podwórko.

Tola przesłała ankietę jeszcze do pań z Sosnowca. Zobaczymy co się zadzieje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2023 o 22:13, Poker napisał:

LILU była u chętnych. Oceniła, że ludzie są fajni. Warunki ogólnie bardzo dobre.  Budynek znajduje się przy ruchliwej ulicy, ale blisko są tereny spacerowe.  Muszę spytać Anecik czy miała możliwość  zauważenia jak Pipi reaguje na uliczny ruch.

Muszę jednak jutro jeszcze wyjaśnić czyją sunią ma być Pipi, ich czy córki.

A Państwo w jakim wieku? To żywiołowa sunia, potrzebuje dużo ruchu, aktywności.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 10:12, Ewa Marta napisał:

Oba psiaki są cudowne!

 

Czy istnieje możliwość zakupienia gdzieś takiego pięknego kocyka?

 

Kocyki uszyła pani Anita, pańcia zamojskiej  Czetki i przysłała do nas dla bezdomniaków, a ja przekazałam je dalej: do  kocich  DT u nas w Zamościu ale i  Murce, Jagnie, szafirce i anecik, nich służą chociażby do zdjęć. Zapytam pani Anity w najbliższej rozmowie, może jeszcze zechce przekazać parę sztuk na potrzeby np. bazarku. Na zdjęciu niżej Czetka,  a w oddali taki kocyk,  zdjęcie z dzisiaj😉

IMG-20230319-WA0002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 12:09, Tola napisał:

Kocyki uszyła pani Anita, pańcia zamojskiej  Czetki i przysłała do nas dla bezdomniaków, a ja przekazałam je dalej: do  kocich  DT u nas w Zamościu ale i  Murce, Jagnie, szafirce i anecik, nich służą chociażby do zdjęć. Zapytam pani Anity w najbliższej rozmowie, może jeszcze zechce przekazać parę sztuk na potrzeby np. bazarku. Na zdjęciu niżej Czetka,  a w oddali taki kocyk,  zdjęcie z dzisiaj😉

IMG-20230319-WA0002.jpg

Myślę, że miałyby powodzenie. Na pewno kupiłabym dla moich psiaków 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...