Jump to content
Dogomania

Jestem Lukier, mam tutaj na forum brata Nugata. Dzisiaj nas rozdzielono, to podobno dla naszego dobra. Boję się samotności, bo zawsze byliśmy razem, ale obiecano mi, że tutaj już nigdy nie będę sam. Lukier zamieszkał pod Pszczyną:)


Recommended Posts

Dnia 16.05.2023 o 22:55, Tyśka) napisał:

 

Dnia 16.05.2023 o 23:11, Tyśka) napisał:

I pokazalam Lukierka na swoim instagramie psiakowym, nie mam zbyt wiele obserwujących ale w większości to miłośnicy małych terrierów ☺️

Screenshot_20230516_230857_Instagram.thumb.jpg.246edbdf4858ff1f1b379d10dfe5aa78.jpg

Screenshot_20230516_230907_Instagram.thumb.jpg.38cd35d4a0d5e90abd3c3e6389f6672c.jpg

Tysiu, bardzo dziękuję za wszystko, co robisz, aby Lukierek znalazł swój dom. Jak będziesz miała zniżkę to wyróżnij proszę ogłoszenie, zwócę koszt promowania. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2023 o 09:49, Tola napisał:

 

Tysiu, bardzo dziękuję za wszystko, co robisz, aby Lukierek znalazł swój dom. Jak będziesz miała zniżkę to wyróżnij proszę ogłoszenie, żywice koszt promowania. 

Akurat dzis mi się pojawił 55% rabat. Poproszę 11,22 zł na moje konto.

Screenshot_20230517_145135_OLXpl.jpg.2358479cc027f0cdac975ae496a48111.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2023 o 14:22, Tyśka) napisał:

Dziękuję Tolu za ekspresowy zwrot za olx. 🩵

To ja dziękuję.

Zrobiłam dzisiaj na nowo Lukierkowi olx na Warszawę, wspomniałam o podobieństwie do cairn, zobaczymy.

https://www.olx.pl/d/oferta/lukier-w-typie-cairn-szorstki-slodziak-do-adopcji-CID103-IDUCumr.html?bs=olx_pro_listing

Jutro zrobię nowe ogłoszenie na Wroclaw.

Link to comment
Share on other sites

 

zapraszam ogromnie serdecznie                                                                                                               na kramik Barytonowi i niespodzianka 💓       

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lukierkowi brak jeszcze olx na Wrocław, czy ktoś mógłby zrobić, będę bardzo wdzięczna, jak trzeba to podeślę tekst. Ja zrobiłam mu już na dwa miasta, trochę boję się wstawiać na kolejne,  a przydałoby się jeszcze raz pokazać   maluszka we Wrocławiu. To stare usunęłam jak skończyła się promocja.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie adopcji Lukierka zadzwoniła rodzina z okolic Pszczyny - dom z ogrodem, państwo pochowali starszą suczkę i szukają kolejnego psa. Nie ten jednak dom jest chyba przeznaczony maluchowi -  nie mam  nikogo do wizyty z tamtych stron no i po rozmowie z Murką mam wątpliwości, czy Lukierek wytrzyma sam w domu 9 godz. Państwo dojeżdżają do pracy do Tychów, stąd ich tak długą nieobecność.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 22:03, Tola napisał:

W sprawie adopcji Lukierka zadzwoniła rodzina z okolic Pszczyny - dom z ogrodem, państwo pochowali starszą suczkę i szukają kolejnego psa. Nie ten jednak dom jest chyba przeznaczony maluchowi -  nie mam  nikogo do wizyty z tamtych stron no i po rozmowie z Murką mam wątpliwości, czy Lukierek wytrzyma sam w domu 9 godz. Państwo dojeżdżają do pracy do Tychów, stąd ich tak długą nieobecność.

To może zaproponować jakiegoś innego, spokojniejszego, starszego pieska? Tak, jak Ci pisałam, Andrzej nie da rady teraz jechać, a 01.06 odstawia auto na warsztat, bo dopiero ma termin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...