Jump to content
Dogomania

Jestem Lukier, mam tutaj na forum brata Nugata. Dzisiaj nas rozdzielono, to podobno dla naszego dobra. Boję się samotności, bo zawsze byliśmy razem, ale obiecano mi, że tutaj już nigdy nie będę sam. Lukier zamieszkał pod Pszczyną:)


Recommended Posts

Dnia 21.04.2023 o 23:07, Tola napisał:

Kto odczaruje Lukierka?

Bo to chyba niemożliwe, żeby mały, uroczy piesek był tak całkowicie niewidzialny?

Chyba że on wie, na kogo czeka, a ja  jeszcze nie...

I tego się trzymajmy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2023 o 14:08, Poker napisał:

Byś adoptowała 3/4 psów z dogo 🙂 i z całego świata

😄 nie sądzę. Kiedy szukałam dla siebie psiaka nie było takiego, który spełniłby moje wymagania i jeszcze ujął mnie wyglądem. Choć uważam, że dużo psów jest ładnych:) Lukier do nich należy wyjątkowo, ale ja mam słabość do małych terrierów. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale watek Lukierka spadł - ani domu, ani odwiedzających:(

W czasie majówki miałam zapytanie o Lukierka z Legionowa, ale nie zdecyduję się na adopcję - pani mieszka sama, nie jej w domu nawet po 10 godz., Lukier nie da rady tyle sam, bez człowieka , wyprowadzania.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz chyba od kilku lat Ola nie miała psów do transportu do Polski. Wiem, bo pytałam o to 15 letnie maleństwo wyrzucone z okna.  Zawsze było odwrotnie.

Zaglądam do Lukierka, ale zazwyczaj nic nie piszę.  Po prostu trzeba czekać. On i tak jest najbardziej adopcyjny, bo mały i młody. Na domy dla naszych coraz bardziej tracę nadzieję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 09:52, Jaaga napisał:

Pierwszy raz chyba od kilku lat Ola nie miała psów do transportu do Polski. Wiem, bo pytałam o to 15 letnie maleństwo wyrzucone z okna.  Zawsze było odwrotnie.

 

Wszystkie potrzebujące znalazły pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2023 o 21:51, Tola napisał:

Poprosiłam Kasię o parę nowych zdjęć, spróbuję odnowić ogłoszenia, bo bardzo pospadały pomimo wyróżnień. No i nadal czekamy na dom, bo przecież  komuś jest przeznaczony. 

Tak, jak Ci pisałam, kiedy będą nowe zdjęcia, to poreklamuje go w weekend na grupach fb. Tylko zrob prosze nowy post.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2023 o 09:49, Jaaga napisał:

Tak, jak Ci pisałam, kiedy będą nowe zdjęcia, to poreklamuje go w weekend na grupach fb. Tylko zrob prosze nowy post.

Tak, zrobię nowy post i po 15 nowe ogłoszenia, bo wtedy kończy się promowanie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...