Jump to content
Dogomania

Jestem Lukier, mam tutaj na forum brata Nugata. Dzisiaj nas rozdzielono, to podobno dla naszego dobra. Boję się samotności, bo zawsze byliśmy razem, ale obiecano mi, że tutaj już nigdy nie będę sam. Lukier zamieszkał pod Pszczyną:)


Recommended Posts

Dnia 21.03.2023 o 11:58, b-b napisał:

Z mojego bazarku dla Lukierka po zaokrągleniu jest 195zł

Przelewam na dane podane w 2 poście Jak dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku 🙂

 

Na koncie ZEA jest wpłata 195 zł z bazarku b-b - pięknie dziękuję (21.03.) serce-ruchomy-obrazek-0641.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2023 o 12:05, Jaaga napisał:

Ogłosiłam go teraz na 20 grupach pomocowych na FB.

Bardzo Ci dziękuję. W pokazaniu Lukierka pomaga również p. Ania od Duszki z łańcucha, pokazuje go na Instagramie. Na razie rezultatów brak😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2023 o 20:13, Tola napisał:

Bardzo Ci dziękuję. W pokazaniu Lukierka pomaga również p. Ania od Duszki z łańcucha, pokazuje go na Instagramie. Na razie rezultatów brak😉

Dziwne to, bo wczoraj zaglądnęłam przed wyjazdem na fb i było mase reakcji na jego ogłoszenie, ludzie go chętnie udostępniali, więc podoba się. Dałam przed świętami,  bo wtedy jest więcej wolnego czasu i może ktoś wypatrzy. Jeszcze dodałam parę grup.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 19:35, Tyśka) napisał:

Rozkręcił na + czy - ? 😉

Ogólnie się ożywił,  w domu stał się czujny i lubi się odzywać, a na spacerach poczuł pewniej i nowo poznane psy to zagrożenie i na wszelki wypadek je odstrasza. Ale ogólnie jest w porządku. Na plus jest to, że już kotów nie trąca pyskiem, żeby je zmusić do uciekania 🙃

 

Po świętach przyjdzie mi nowy obiektyw do aparatu, dzięki któremu zdjęcia w domu zyskają na jakości, więc porobię coś nowego. Na zewnątrz niestety ciągle fatalna pogoda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...