Jump to content
Dogomania

Jestem Lukier, mam tutaj na forum brata Nugata. Dzisiaj nas rozdzielono, to podobno dla naszego dobra. Boję się samotności, bo zawsze byliśmy razem, ale obiecano mi, że tutaj już nigdy nie będę sam. Lukier zamieszkał pod Pszczyną:)


Recommended Posts

Dnia 7.04.2023 o 10:38, Poker napisał:

To może i mój Nugatek się załapie na FB, bo ja się na nim nie znam.

Zostawiłam córce komputer w Katowicach,  dlatego szybko robilam Lukierkowi, więc dopiero po świętach będę miała możliwość. Nie mam w telefonie fb. Może poprosisz przed świetami Anetę,  bo widzę jej posty na fb ?  jeśli nie zrobi, to we wtorek  lub środę bez problemu mogę poudostępniać.

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam z Lukrem pierwszy raz na dalszej wyprawie i powiem tylko tyle, że spacer z nim to przyjemność. Na ulicy idzie grzecznie, instynktownie trzyma się nogi na luźnej smyczy, nie reaguje na psy za płotem i mijanych ludzi. Jest skupiony na przeowodniku. Czasem tylko się trochę wystraszy przejeżdżającego samochodu. Super psiak na wyprawy duże i małe. Jest jeszcze trochę nerwowy czasem i np. boi się do mnie podejść od przodu i zawsze podchodzi z boku, ale wesołek jest, pieszczoch, lizak i nawet już siad umie 🙂

lukierr.jpg

lukierr1.jpg

lukierr2.jpg

lukierr3.jpg

lukierr4.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Patrzę, że on jednak jest taki bardziej długaśny. Może zaproponujesz go Tolu dziewczynie z Warszawy? z tymi zdjęciami może sie skusi, bo są naprawdę zachwycajace. Może akurat sie uda, że spodoba sie jej Lukier zamiast Balbiny. I może o transport bedzie łatwiej?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 21:39, Jaaga napisał:

Patrzę, że on jednak jest taki bardziej długaśny. Może zaproponujesz go Tolu dziewczynie z Warszawy? z tymi zdjęciami może sie skusi, bo są naprawdę zachwycajace. Może akurat sie uda, że spodoba sie jej Lukier zamiast Balbiny. I może o transport bedzie łatwiej?

Pani chce suczkę...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 20:04, Tyśka) napisał:

Zakochana jestem 🥰

 

Dnia 11.04.2023 o 20:47, Jaaga napisał:

Z tymi zdjęciami dom musi być 😍

No na razie nawet nikt nie pyta, nikt go nie zauważa, ci którzy oglądają Lukierka maja ewidentnie inny gust.

Nie oczekuję masy telefonów, tylko ten jeden, jedyny by się przydał;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2023 o 21:40, b-b napisał:

Czy może go gdzieś ogłosić?

Bogusiu, na razie ma na 4 miasta i może to wystarczy, chociaż na razie nikt o niego nie pyta.

Jakby była potrzeba zrobienia kolejnego, odezwę się, bardzo dziękuje za chęć pomocy:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2023 o 22:08, Isiak napisał:

Zjawiskowy jest! Aż trudno uwierzyć, że nikt nie dzwoni.

No nadal można powiedzieć, że nikt. Wczoraj dzwonił pan z Krakowa, chciał Lukierka dla swojej mamy. Był oburzony, że pytam o jej wiek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...