Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY- ROZLICZONY Dzisiaj 25.02. KONIEC bazarku. Bazarek na operacje dla dwóch suczek. Do 25.02. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 22.02.2023 o 07:12, Radek napisał:

Miłego dnia na bazarku 🙂 

 

Dnia 22.02.2023 o 09:33, Kamila Proc napisał:

doberek

 

Dnia 22.02.2023 o 10:49, Kamila Proc napisał:

hopsi

 

Dnia 22.02.2023 o 12:12, Radek napisał:

Tradycyjnie zaglądam w okolicach południa 🙂 

A ja dopiero po południu. Dzisiaj do południa jeździliśmy za płytkami do łazienki. Z początkiem marca zaczyna się u nas remont łazienki          1128712537_zmartwiony.gif.a2784c9fd3e28faaca260673888e2b2d.gif

Dnia 22.02.2023 o 14:08, Jota67 napisał:

Zaglądam w pracy 🙂

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Współczuję. Niedawno znajoma przerabiała łazienkę pod potrzeby męża po wylewie i przez trzy tygodnie jej suczka hotelowała u mnie, żeby nie musiała przeżywać hałasu, robotników i całego tego bałaganu. Ona ma 11 lat ale prawie od szczeniaka bywa u mnie więc czuła się jak u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2023 o 17:54, dwbem napisał:

Współczuję. Niedawno znajoma przerabiała łazienkę pod potrzeby męża po wylewie i przez trzy tygodnie jej suczka hotelowała u mnie, żeby nie musiała przeżywać hałasu, robotników i całego tego bałaganu. Ona ma 11 lat ale prawie od szczeniaka bywa u mnie więc czuła się jak u siebie.

Ja nie mam gdzie wyekspediować psiaków i boje się jak przeżyją czas remontu. Gdyby to było później, to wyjechałabym z nimi na działkę, ale o czasie rozpoczęcia decyduje pan majster. Jak nie teraz, to potem nie wiadomo kiedy będzie miał czas. Musimy jakoś to przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

O raju, nie masz nikogo bliskiego w mieście? Ja mieszkam za daleko niestety, biedne psy bo taki remont to jednak spory hałas no i obcy ludzie kręcący sie po domu. Moja znajoma miała dobrze bo mieszkamy bardzo blisko siebie i codziennie mi przyprowadzali sunię rano i odbierali wieczorem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2023 o 19:00, dwbem napisał:

O raju, nie masz nikogo bliskiego w mieście? Ja mieszkam za daleko niestety, biedne psy bo taki remont to jednak spory hałas no i obcy ludzie kręcący sie po domu. Moja znajoma miała dobrze bo mieszkamy bardzo blisko siebie i codziennie mi przyprowadzali sunię rano i odbierali wieczorem.

Moje psiaki nie nadają się na podrzucenie ich komuś, chyba, że razem ze mną  🙂  Sunia nie odstępuje mnie na krok, gdy ktoś do nas przyjdzie. Boi się, że mnie jej zabierze. To pewnie trauma po tym, jak jej poprzedniego opiekuna zabrano do hospicjum, czy DPS, a ona została sama i w końcu została oddana do schroniska. A Finuś jest niewidomy i nie poradziłby sobie w nowym miejscu. On też pewnie czułby się porzucony. Nie, nie chcę fundować im takiej traumy. Przy mnie łatwiej im będzie w warunkach remontu, niż bez remontu, ale i beze mnie. Głośno będzie tylko w 2 pierwszych dniach przy demontażu obecnego wystroju. Reszta to będzie cicha robota  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...