Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY- ROZLICZONY Dzisiaj 25.02. KONIEC bazarku. Bazarek na operacje dla dwóch suczek. Do 25.02. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 11.02.2023 o 21:01, mdk8 napisał:

poproszę wymiary 29 ...

Proszę bardzo.

29.  Spodnie z materiału imitującego skórę, lekko rozciągliwe.
Szerokość: pas 38,5 cm,   biodra 50    długość nogawki  85/67 cm

      C.W.  -  8,00 zł 

     Zarezerwowane dla mdk8 do 12.02. do godz. 15:00

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2023 o 11:50, elik napisał:

Proszę bardzo.

29.  Spodnie z materiału imitującego skórę, lekko rozciągliwe.
Szerokość: pas 38,5 cm,   biodra 50    długość nogawki  85/67 cm

      C.W.  -  8,00 zł 

     Zarezerwowane dla mdk8 do 12.02. do godz. 15:00

Dziękuję  i poproszę za 10,-

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2023 o 12:25, Livka napisał:

Dzień dobry.

Nr 80 jaki to rozmiar ?

Witam cieplutko i dziękuję za przybycie   46378885_dajekwiat.gif.e18dfa55b35a180dd53c94f5c4d4172a.gif

To trochu potrwa, bo muszę namierzyć te klapeczki w sporej ilości butów (nie wszystkie wystawiłam), a teraz muszę zająć się pracami w domku.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam za tak długą nieobecność. Nie mogę się pozbierać. Dostałam wiadomość, że ta moja sunia z guzem w brzuszku ma mocny wyciek z dróg rodnych  😭  Jutro ma mieć operację. Gdyby to byto tu, to już dzisiaj miałaby operację. Czy ona dożyje do rana i czy operacja będzie dobrze przeprowadzona? Jak ona musi cierpieć   😭  

Nie mogę myśleć o niczym innym, nie mogę się skupić, a muszę, bo chyba umieściłam na bazarku kilka pozycji, których fizycznie nie ma. Muszę się wziąć w garść i dokładnie sprawdzić, których fantów nie ma. Już wiem na pewno, że nie ma poz. 55. bluza typu kangurka i poz. 62 kardigan. W miejsce brakujących fantów wstawię nowe.

Wybaczcie proszę, ta wiadomość o suni ścięła mnie z nóg. Druga niedobra wiadomość to ta, że transport psiaczków opóźni się prawdopodobnie o tydzień. Z sunią ma przyjechać młodziutki psiaczek ranny w oczko.        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2023 o 17:52, Jota67 napisał:

Wiadomo już jaki jest rozmiar kordiganu 62? 

Przykro mi, bardzo przepraszam, ale nie znalazłam kardiganu.  Zastanawiam się co mogło się stać i  przychodzi mi do głowy tylko jedno, czy aby nie włożyłam go do pojemnika na rzeczy dla PCK.  Robiłam porządki z fantami, bo już nie mogłam się w nich połapać i te, które nie znalazły nabywców na 4,  5-ciu bazarkach przekazałam do PCK. Być może włożyłam do worka także i kardigan, a zdjęcie na ten bazarek skopiowałam z poprzedniego bazarku, nie pamiętając o tym, że przekazałam go do PCK.

Jeszcze raz bardzo przepraszam. Dołożę dłuższy sweter typu kardigan, może Ci się spodoba. Muszę zrobić zdjęcie więc dodam go na bazarek dopiero jutro, bo bez słońca zdjęcia marnie wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2023 o 20:24, elik napisał:

Przykro mi, bardzo przepraszam, ale nie znalazłam kardiganu.  Zastanawiam się co mogło się stać i  przychodzi mi do głowy tylko jedno, czy aby nie włożyłam go do pojemnika na rzeczy dla PCK.  Robiłam porządki z fantami, bo już nie mogłam się w nich połapać i te, które nie znalazły nabywców na 4,  5-ciu bazarkach przekazałam do PCK. Być może włożyłam do worka także i kardigan, a zdjęcie na ten bazarek skopiowałam z poprzedniego bazarku, nie pamiętając o tym, że przekazałam go do PCK.

Jeszcze raz bardzo przepraszam. Dołożę dłuższy sweter typu kardigan, może Ci się spodoba. Muszę zrobić zdjęcie więc dodam go na bazarek dopiero jutro, bo bez słońca zdjęcia marnie wychodzą.

Nic nie szkodzi. Ja i tak nie byłam na niego zdecydowana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...