Jump to content
Dogomania

Fresunia już bez guza w swoim wspaniałym domku w Markach. Mała Freska z wielkim guzem w brzuszku ;(


elik

Recommended Posts

Dnia 17.03.2023 o 09:32, elik napisał:

Tak się denerwuję. Dzisiaj wyjeżdża z hotelu do swojego DS Agat, a jutro z Ukrainy Freska, oby na pewno tym razem. Żołądek skacze mi z nerwów.

Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się udało. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 10:33, elik napisał:

Dzięki  🙂  Bardzo chciałabym, żeby wreszcie ta biedna sunia zaznała dobrego życia.

 

Dnia 17.03.2023 o 09:32, elik napisał:

Tak się denerwuję. Dzisiaj wyjeżdża z hotelu do swojego DS Agat, a jutro z Ukrainy Freska, oby na pewno tym razem. Żołądek skacze mi z nerwów.

 
                     Modlimy razem z Tobą Eliczku z calego serca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od kilku godzin tłamszę w sobie wiadomość, że planowany na tą sobotę transport psiaków, w którym miała się znaleźć Freska, nie wyruszy w drogę   😭    Czekałam na wiadomość, ze jednak psiaki przyjadą. Niestety. Marina jest lub była na Węgrzech z innymi psami i ma jechać gdzieś dalej. Dopiero jak wróci do schroniska będzie organizować kolejny transport, tym razem już z naszą Dziewczynką. Mała jest cały czas w szpitaliku i czeka... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2023 o 20:43, elik napisał:

Taki się jej należy, tylko to już tak długo trwa  😞  

Wiem, mnie też serce bardzo boli, że to tak długo trwa. I martwię się bardzo o nią. Ale wiem, że tyle pecha musi wreszcie obrócić się w szczęście. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2023 o 21:37, agat21 napisał:

Wiem, mnie też serce bardzo boli, że to tak długo trwa. I martwię się bardzo o nią. Ale wiem, że tyle pecha musi wreszcie obrócić się w szczęście. 

Kiedy wreszcie dotrze do Polski, to na pewno postaramy się o super dom dla tej super suni  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Na pociechę trochę wieści o Zajce czyli Zajączku 🙂 Zapytałam ostatnio jak sobie radzi na trzech łapinach - w końcu całkiem niedawno stracił łapkę. A Asia na to, że Zajka biega jak imię mu nakazuje, a ponadto - już zupełnie bez wytłumaczenia - nauczył się stawać na tylnych łapach i otwierać klamką drzwi! 😃 Zastała go ostatnio w składziku, gdzie trzymana jest karma. Z worka wystawał tylko kuper i ogon Zajki! 😆 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...