Jump to content
Dogomania

Fresunia już bez guza w swoim wspaniałym domku w Markach. Mała Freska z wielkim guzem w brzuszku ;(


elik

Recommended Posts

Dnia 3.03.2023 o 08:02, elik napisał:

To jest ogromna przepuklina, czy może nawet dwie 😭  Nie mam wiedzy w tym temacie, ale chyba taki stan także stanowi zagrożenie dla życia i chyba sunia nie może być w podróży kilkanaście godzin z tak dużą przepukliną.

Mam krótki filmik, ale aż boję się go tu wstawić. Wstawiłam, ale wykasowałam  😞   

 

Dnia 3.03.2023 o 03:24, Onaa napisał:

Ojej , biedna Freska :(. A operacja nie mogłaby być już tutaj po przyjeździe? Musi się odbyć już teraz ? 

Ola kilka dni temu mówiła, że zrobiły się dwie przepukliny. Nie ma mowy o transporcie na takiej trasie. Jedzie tylko jeden kierowca i dziewczyna, która nie nie ma prawa jazdy. Oby bezpiecznie dał rade przejechac sam całą drogę. Jak pisałam wczesniej, jadą przez Rumunię. Ze względu na komplikacje z transportem tez odbieramy Roberto u Oli, bo kierowca nie jedzie do Katowic. Jeszcze jedna sunia nie wyjechała z powodu zaawansowanej ciąży. Obie dziewczyny po zabiegach przyjadą nastepnym razem. Niestety, gdyby w drodze nastapiły komplikacje to mogłyby umrzeć w podróży, a do tego, co najważniejsze, ze względu na zły stan zdrowia mogłyby zostac zatrzymane na granicy i wtedy cały transport wróciłby spod polskiej granicy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 09:21, Jo37 napisał:

Bardzo mi przykro. Mam 70,00 zł ze sprzedaży komina i mitenek. Czy chcecie żebym przekazała je

dla suni ze złamaną łapką?

Sunia ma przyjechać po ustaniu przeszkód.  Kiedy tylko będzie to możliwe będzie miała operację usunięcia przepukliny. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 14:17, agat21 napisał:

Wśród smutnych wieści podzielę się też jedną dobrą. Zajka czyli Zajączek właśnie dojeżdża już do domu. Bardzo zestresowany, wymęczony, ale nie jest lękliwy. Daje się głaskać. Płaczę ze szczęścia 🥹

Pomimo smutku, cieszę się z tego, że jemu się udało. Zajączek zawsze będzie tu mile widziany, bo tu zaistniał, tu zaczęła się jego droga do Domu więc jak tylko będziesz miała jakieś wiadomości o nim, to bardzo proszę podziel się nimi z nami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2023 o 14:27, elik napisał:

Pomimo smutku, cieszę się z tego, że jemu się udało. Zajączek zawsze będzie tu mile widziany, bo tu zaistniał, tu zaczęła się jego droga do Domu więc jak tylko będziesz miała jakieś wiadomości o nim, to bardzo proszę podziel się nimi z nami.

Dzięki Elu. 

Psiaczek odsypia jak kamień ostatnie dni, a może tygodnie, a może miesiace..

IMG-20230304-WA0002.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

         💓🍀wielka modlitwa za zdrowko za szczescie                                                                                 za wszelkie dobre kazdego dnia kazdenkiej chwili 💓🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu Freski; mam nadzieję, że dobrymi myślami i trzymaniem kciuków pozwolimy jej przetrwać ten najgorszy czas i ze wkrótce i ona przekroczy granicę i będzie bezpieczna.

Ciesze się szczęściem Zajączka, niech takich radosnych chwil będzie tu coraz więcej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że niedługo będziemy się tu cieszyć z przyjazdu Freski. Nie może być inaczej. 

Zajka spał mocno i spokojnie w nocy. Wyszedł z klatki. Napił się wody i zjadł. Obroży na razie nie dał sobie założyć, bardzo się jej bał. Także na razie będzie się tylko oswajał z jej widokiem leżącej sobie w pobliżu. 

IMG-20230305-WA0000.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2023 o 09:25, agat21 napisał:

Wierzę, że niedługo będziemy się tu cieszyć z przyjazdu Freski. Nie może być inaczej. 

Zajka spał mocno i spokojnie w nocy. Wyszedł z klatki. Napił się wody i zjadł. Obroży na razie nie dał sobie założyć, bardzo się jej bał. Także na razie będzie się tylko oswajał z jej widokiem leżącej sobie w pobliżu. 

Powtarzam to sobie kilka razy dziennie i mam nadzieje, że tak będzie, że sunia wytrwa, przezwycięży trudności i przyjedzie. W końcu czeka tu na nią super psie życie. 

Zajączek pewnie szybo pojmie, że nic mu nie grozi i pozwoli założyć sobie obrożę. A na razie to dobry pomysł z pozostawieniem smyczy w pobliżu. Niech się przyzwyczaja do jej widoku.  
Ślicznie wygląda  🙂     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 22:14, elik napisał:

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to Fretka przyjedzie 18.03. Ale...  Ale jest tyle ale, że boję się cokolwiek mówić  😞   

Ogromne kciuki zatem, żeby mimo wszystkich "ale" udało się suni dojechać. Czy ona już po operacji przepuklin? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2023 o 06:52, agat21 napisał:

A z dobrych wieści muszę przekazać, że wczoraj Zajączek po raz pierwszy odważył się wyjść do ogródka! Co prawda na chwilę dosłownie tylko żeby zrobić siusiu i natychmiast wrócił do domu na swój kocyk, ale postęp jest! 😃

IMG-20230309-WA0001.jpg

IMG-20230309-WA0002.jpg

                                      🍀Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2023 o 06:45, agat21 napisał:

Ogromne kciuki zatem, żeby mimo wszystkich "ale" udało się suni dojechać. Czy ona już po operacji przepuklin? 

Z uwagi na stan jej zdrowia na razie nie miała operacji. Obawiam się, że nie prędko będzie to możliwe i boję się jak w takim stanie zniesie tak daleką podróż. Ta przepuklina jest wielka i wygląda paskudnie 😞    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2023 o 06:52, agat21 napisał:

A z dobrych wieści muszę przekazać, że wczoraj Zajączek po raz pierwszy odważył się wyjść do ogródka! Co prawda na chwilę dosłownie tylko żeby zrobić siusiu i natychmiast wrócił do domu na swój kocyk, ale postęp jest! 😃

Dobrze, że chociaż Zajączek ma się dobrze i idzie ku lepszemu. Oby tak dalej   ❤️   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 22:14, elik napisał:

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to Fretka przyjedzie 18.03. Ale...  Ale jest tyle ale, że boję się cokolwiek mówić  😞   

Po tym jak dostałam ten filmik, wydaje sę prawdopodobny ten termin przyjazdu Freski do nas.
Sami zobaczcie  🙂  

 

A było naprawdę bardzo źle. Teraz już mogę pokazać jak to wyglądało.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...