Jump to content
Dogomania

Fresunia już bez guza w swoim wspaniałym domku w Markach. Mała Freska z wielkim guzem w brzuszku ;(


elik

Recommended Posts

Dnia 7.02.2023 o 19:58, Tola napisał:

Mogę pomóc wystawieniem  zbiórki na operację, jeśli będzie taka potrzeba. Trzymam kciuki za szczęśliwe dotarcie małej do hoteliku. 

 

Bardzo serdecznie dziękuję Martusiu  1094395820_dzikuj82.gif.af4a388278ee4652696bb82bd9a299f1.gif
Zamierzałam Cię o to prosić, ale jak na złość dzisiejszy dzień mam usłany różnymi terminami, których nie mogę przesunąć. W dodatku jak na złość, nie z mojej winy nie udało mi się uzyskać pomocy stomatologa  😞   Na czterech lekarzy, trzech jest nieobecnych i mimo, że zgłosiłam się zgodnie z terminem, zastałam zamknięty gabinet.

Bardzo jestem wdzięczna. jak tylko będą wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia, poproszę Cię Martusiu o uruchomienie zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 20:27, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję Martusiu  1094395820_dzikuj82.gif.af4a388278ee4652696bb82bd9a299f1.gif
Zamierzałam Cie o to prosić, ale jak na złość dzisiejszy dzień mam usłany różnymi terminami, których nie mogę przesunąć. W dodatku jak na złość, nie z mojej winy nie udało mi się uzyskać pomocy stomatologa  😞   Na czterech lekarzy, trzech jest nieobecnych i mimo, że zgłosiłam się zgodnie z terminem, zastałam zamknięty gabinet.

Bardzo jestem wdzięczna. jak tylko będą wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia, poproszę Cie o uruchomienie zbiórki.

I jeszcze jakbyś kogoś poprosiła o zarys tekstu, pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 20:01, elik napisał:

Sunię przywiozą wolontariuszki z Shelter Friends. Też bardzo mnie wzruszył ten kiwający się łaciaty psiak i te maluchy i ten psiak w pudełku z jakby spalonym okiem. Wszystko tam jest straszne  😭  Myslałam o tym psiaku z dziwnym, czarnym okiem, ale nie dałabym rady pomóc mu  😭  Ciągle myślę o tych biedakach. Ten szatan zapowiada wzmożone działania koło 20-go lutego. Żeby tylko zdążyli wywieźć choć część tych biedaków. 
Też nie mogę przestać o nich myśleć.      

Wlasnie tez mam nadzieje, ze zdążą z transportem. Wypatrzylam jeszcze czarnego podrostka z łysymi bliznami. Gdyby choc jeden znalazl dom, to pewnie wzięłabym. Niestety psy u nas jakoś mało "chodliwe".

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 20:52, Jaaga napisał:

Wlasnie tez mam nadzieje, ze zdążą z transportem. Wypatrzylam jeszcze czarnego podrostka z łysymi bliznami. Gdyby choc jeden znalazl dom, to pewnie wzięłabym. Niestety psy u nas jakoś mało "chodliwe".

Nie wypatrzyłam tego biedaka. Jest na jakimś grupowym zdjęciu, czy indywidualnym?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 18:08, Onaa napisał:

Mogę poszukać jakiś drobiazgów ELu gdybyś robiła bazarek.

Oczywiście Reniu będę robiła dla niej bazarek/bazarki więc jeśli miałabyś coś co nadawałoby się na bazarek, to chętnie przyjmę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 23:03, elik napisał:

Nie wypatrzyłam tego biedaka. Jest na jakimś grupowym zdjęciu, czy indywidualnym?

Na filmiku jasnej suczki starszej szczeniorki, która cały czas siedzi w miejscu, trzesie się i przełyka. On się kręci kolo niej. Czarny, gładkowłosy, cały z łysymi plackami. Myslalam, ze sprawilibysmy budę i dałabym go na wybieg, ale Koda niestety okazala się agresywna do innych psów, wiec nie mam go gdzie dać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2023 o 08:14, Isiak napisał:

Stałej na razie nie zadeklaruję, ale proszę o konto, coś wpłacę.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję      1755868896_dzikuj7.jpg.802e578b9ffa51b3e4b92ce789338396.jpg

Podam konto, ale na razie proszę nie wpłacajcie, dopiero jak sunia znajdzie się u p.Kasi. Przez działania wojenne na terenie Ukrainy w każdej chwili może się wydarzyć coś, co pokrzyżuje wszelkie plany. To okropne uczucie, ale jesteśmy bezsilni wobec tego, co może się wydarzyć.

Link to comment
Share on other sites

Wolontariuszka ze schroniska  Shelter Friend - Ukraine tak napisała pod zdjęciem suni:

Mała Freska. Urocza dziewczynka, którą zabraliśmy po drodze. Ogromny guz w brzuchu. Lista oczekujących na miejsce w klinice jest długa. Mam nadzieję, że to nie rak. Freska jest taka słodka i wdzięczna. Dziękuję za wsparcie drodzy ludzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2023 o 10:40, Ewa Marta napisał:

Ja wpłacę 50 zł jednorazowo. Nie mogę niestety zadeklarować stałej. 

 

Ewuniu bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc dla malej Freski         467673423_dziki12.png.0ec5ed951892d64f520465cd755b3fa4.png

Każda pomoc to nadzieja powrotu do zdrowia, a może życia suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2023 o 13:57, teresaa118 napisał:

pewnie nie powinno mnie zabraknac z deklaracja mogaca uratowac jej zycie i zdrowie, brakuje 60 do stalej, deklaruje

Ooooo  wielkie, ogromne dziękuję       2091686651_brawoTy.jpg.4a6fb5b19d26b68631a78751609cdcf7.jpg     1356496500_dziki12.png.7af73dfbb43f1762d8dbc947b2d58afd.png          

Wspaniale, mamy już komplet deklaracji.   Teraz Freska mogłaby już przyjechać. Z bijącym ze strachu sercem, będę czekać na wiadomość, że psiaki przekroczyły granicę. Na naszym terytorium już nic im nie będzie groziło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy już kasę na hotel, ale potrzebna będzie jeszcze kasa na operację. Część uda się zebrać na zbiórce zorganizowanej przez Fundację ZEA. Liczę, że część uzbieram na bazarkach, ale sama nie dam rady. Na razie nie wiemy jaki będzie koszt operacji, ale pewnie około 2 tysięcy. Dlatego bardzo gorąco proszę o bazarki dla suni.

382323208_prosz.jpg.8187bd5052da5fae31b76160d46f7a3b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...