Jump to content
Dogomania

Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.


agat21

Recommended Posts

Dnia 17.01.2023 o 12:23, Anula napisał:

Cudnie,że udało się pomóc następnemu psiakowi a w szczególności jemu.Jeżeli jest zdominowany przez psy to nawet nie jest dopuszczany do jedzenia,oby jak najszybciej był zarezerwowany i oddzielony.Będę zaglądać na wątek.

Witaj, zaglądaj jak najczęściej 🤗🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 13:19, Tola napisał:

Pies zarezerwowany,  oddzielony!Bardzo się cieszę, że dostał szansę na wyjście, to właściwie jego szansa na życie, bardzo dziękuję agat21 i Aska7 ♥️🌹. Nie wiem czy ta wiadomość coś zmieni, ale pies jest jednak większy, niż podałam na zamojskim.  

Dzięki wielkie Tolu. Mam nadzieję, że Kasi nie zrobi to wielkiej różnicy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 22:46, GatoNegro22 napisał:

Piesio ma przyjazne spojrzenie. Nie wiem czy na lewej przedniej łapce też ma rankę czy to tylko pozlepiana sierść.

Dowiemy się wszystkiego jak go zabierzemy. Musi jeszcze troszkę wytrzymać. Najważniejsze, że piesio już poza boksem ogólnym. 🙂👍

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2023 o 08:17, jankamałpa napisał:

Zaglądam do piesia. Postaram się coś wpłacić chociaż jednorazowo.

 

Dnia 18.01.2023 o 15:04, limonka80 napisał:

Jaką ma poczciwą mordkę, i nie umie się biedak bronić, gryzą go, jak kiedyś Borysa ...

Posucha finansowa u mnie, ale pod koniec miesiąca wesprę chłopaka.  

Dziękuję Wam z całego serca! 😘 Nie mam nawet śmiałości już prosić o pomoc. Posucha wszędzie, coraz nas mniej. Tym bardziej dziękuję ❤🧡💙💚

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...