Jump to content
Dogomania

Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.


agat21

Recommended Posts

.. mogę tylko liczyć, że Zoranek swoim czarem jednak tę miłość rozbudzi. Nie macie pojęcia jaki to cudowny i bezproblemowy pies. Anioł wcielony. Ze wszystkimi domownikami się wita, na każde cmoknięcie, gwizdnięcie na spacerach przybiega, bardzo czujny i zorientowany na człowieka, nie szczeknął do tej pory nawet raz. Jak zwędził siorze rajstopy z krzesła, natychmiast po zestrofowaniu go - oddał, a potem przez 5 minut siedział przed nią i podawał jej łapę w geście przeproszenia. Niestety - tak serio już mówiąc - wygląda mi na to, że mieszkał kiedyś przy kimś bardzo surowym i bezwzględnym, bo on się tak stara zasłużyć na uznanie, że aż mi serce się kraje - jak krzywdzone dziecko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze bardziej podkreślić w ogłoszeniu - np "Zawsze uśmiechnięty pies czeka na Ciebie" czy coś takiego. Ja jestem niegramotna internetowo - czy w ogłoszeniu wolno zamieścić link do filmu dostępnego w internecie? Może krótki film pokazujący jego chęć bycia z człowiekiem pomógłby?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2023 o 09:22, Sowa napisał:

Może jeszcze bardziej podkreślić w ogłoszeniu - np "Zawsze uśmiechnięty pies czeka na Ciebie" czy coś takiego. Ja jestem niegramotna internetowo - czy w ogłoszeniu wolno zamieścić link do filmu dostępnego w internecie? Może krótki film pokazujący jego chęć bycia z człowiekiem pomógłby?

Podkreślę w moim ogłoszeniu. Filmików nie da się dołożyć do ogłoszenia niestety.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2023 o 12:31, agat21 napisał:

Czy chcecie zobaczyć psa odmiany żabiej czyli błotnej? 😉

E voilà! 

20230520_183212.jpg

20230520_183216.jpg

Zdjęcia rewelacyjne, choć współczuję opiekunom sprzątania po powrocie ze spaceru. Miewam tak z Kajem, więc wiem, co się święci 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2023 o 12:33, Jaaga napisał:

Zdjęcia rewelacyjne, choć współczuję opiekunom sprzątania po powrocie ze spaceru. Miewam tak z Kajem, więc wiem, co się święci 😄

W dalszej części spaceru było pławienie w czystej już wodzie jeziorka, więc trochę błocka się spłukało. Ale oczywiście kąpiel w domu też była. Zaranek bał się wanny, ale już do niej wstawiony był tak grzeczny, że nie wypowiedzieć 🤩

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2023 o 12:31, agat21 napisał:

Czy chcecie zobaczyć psa odmiany żabiej czyli błotnej? 😉

E voilà! 

20230520_183212.jpg

20230520_183216.jpg

 

Dnia 22.05.2023 o 12:32, agat21 napisał:

A w locie? 😄

20230520_185039.jpg

W każdej postaci jest cudowny 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jutro Zoranek jedzie do hotelu p. Violi pod Lublinem. Mam nadzieję, że dobrze odnajdzie się w nowym miejscu i z nowymi ludźmi. Chociaż serce boli, jak pomyślę, że znowu zmiana w jego życiu. Oby jakiś dom jednak niedługo na niego gdzieś czekał.. 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest kontaktowy i otwarty na nowych ludzi, to nie będzie dla niego duży problem.

Z tego nowego hoteliku będzie miał pewnie piękne zdjęcia, więc i szanse na dom się znacznie zwiększą. Trzymam kciuki, żeby szybko kogoś ujął.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wan za dobre słowa. Nie było łatwo. Zoranek nie chciał odjeżdżać, nie chciał wsiąść do samochodu Aski7. Chyba pamięta, że to zawsze zmianę oznaczało.. Moja siora płakała. Też związała się z Zorankiem. No cóż, takie chwile też w życiu się zdarzają.

Aska, z całego serca dziękuję Ci po raz kolejny, że Zoranka wieziesz 🥰

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze chwile Zoranka w hotelu ok, chociaż był trochę zdezorientowany i przestraszony. Ale zapoznał się z pieskami, pobiegał z jedną sunią po ogrodzie, do p. Violi oczywiście przyjazny. Musi być dobrze - tym się pocieszam 😣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...