Jump to content
Dogomania

Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.


agat21

Recommended Posts

Psiak jest od niedawna w zamojskim schronie. Siedzi cały czas schowany w hangarze, wybiegł tylko na chwilę, bo zobaczył Tolę przechodzącą obok boksu. I zaraz musiał uciekać z powrotem, bo został zaatakowany przez inne psy. Ta sytuacja to było ewidentne wołanie o pomoc. Jak w takiej sytuacji nie zareagować? Nie dało się. Rozsądek został wysłany na drzewo. Decyzja zapadła - trzeba mu pomóc. Oto psiaczek:

IMGP5493.jpg

IMGP5494.jpg

Ma już ranę na nosku 😞 

Miejsce dla niego od 1 lutego jest u p. Kasi w hotelu niedaleko Krosna. Kochana Aska7 zgodziła się go zawieźć. I dodatkowo zaoferowała swój współudział w całym przedsięwzięciu, czyli bierzemy psiaka na nasze wspólne barki. Asku, jestem Ci przeogromnie wdzięczna! Nawet nie wiesz jak wiele to znaczy! 🤗💙❤️🧡💚

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To na razie tak na szybko w biegu założony wątek.

Czekam na informacje od Toli czy udało się go zarezerwować.

POMOC dla psiaka:

bezpłatny transport do hotelu - Aska7 ❤️

mój bazarek imienny - 405 zł

bazarek Nadziejki ❤️ - 95 zł

wpłata od Keyuty ❤️ - 200 zł

bazarek Mazowszanki - 196 zł - 9 II

jankamałpa - 50 zł - 14 II

bazarek Nadziejki - 54 zł - 20 II

wpłata od Dulskiej - 20 zł - 23 II

wpłata od Nesiowatej - 20 zł - 13 III

agat21 - 50 zł - 4 IV

wpłata od Nesiowatej - 15 zł - 11 IV

wpłata od Aski7 - 400 zł - 25 IV

agat21 - 161 zł - 1 V

jedzonko dla Zorana 196 zł - Aska7

wpłata z bazarku Gabi - 185 zł - 11 V

wpłata od Nesiowatej - 10 zł - 15 V

wpłata od Aska7 - 400 zł - 15 VII

agat21 - 400 zł 

agat21 - 125 zł - 3 VIII

Aska7 - 125 zł - 2 VIII

wpłata od Nesiowatej - 15 zł - 14 VIII

agat21 - 400 zł - 15 VIII

Aska7 - 425 zł - 21 VIII

z mojego bazarku - 65 zł - 24 VIII

wpłata od Nesiowatej - 10 zł - 8 IX

Aska7 - 400 zł - 20 IX

agat21 - 400 zł - 20 IX

Aska7 - 100 zł - 21 IX

wpłata od Elik - 60 zł - 21 IX

wpłata z bazarku mdk - 50 zł - 11 X

Aska7 - 44 zł - 13 X

agat21 - 44 zł - 13 X

 

WYDATKI

80 zł - groomerka - 7 II

30 zł - pierwsze odrobaczenie - 7 II

405 zł - hotel luty - 28 II

116 zł - 12 kg karma - 12 III

465 zł - hotel marzec - 2 IV

120 zł - karma - 21 IV

450 zł - hotelowanie kwiecień - 1 V

118 zł - puszki (12 x 800g) i gryzaki dla Zorana

800 zł - hotelowanie 17 VI - 16 VII

250 zł - badanie na pasożyty oraz leki 

800 zł - hotelowanie za okres 17 VII - 16 VIII - 18 VIII

50 zł - badanie p.pasożytom

800 zł - hotelowanie za okres  17 VIII - 16 IX - 20 IX

200 zł - testy i leczenie p.gardii - 21 IX

240 zł - hotelowanie do 25 IX - 13 X

----====----=

===

stan konta na 13 X --> 0 zł

Link to comment
Share on other sites

No nie, wczoraj późnym wieczorem napisałam post na wątku tego biedaka i nie widzę go. Jak zwykle pewnie napisałam, a nie zapisałam. Miałam otwarte kilka wątków i po zapisaniu postu na jednym z nich zamknęłam internet, nie pamiętając, że nie zapisałam postu na tym wątku. A napisałam, że bardzo się cieszę, że zaopiekowałyście się tym psiakiem, bo bardzo zapadł mi w serducho ten i niewidomy Toto. Dwóch nie dałabym rady przygarnąć, już z jednym będzie kiepsko, a teraz mam jasność, skupię się na Toto.    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 10:31, elik napisał:

No nie, wczoraj późnym wieczorem napisałam post na wątku tego biedaka i nie widzę go. Jak zwykle pewnie napisałam, a nie zapisałam. Miałam otwarte kilka wątków i po zapisaniu postu na jednym z nich zamknęłam internet, nie pamiętając, że nie zapisałam postu na tym wątku. A napisałam, że bardzo się cieszę, że zaopiekowałyście się tym psiakiem, bo bardzo zapadł mi w serducho ten i niewidomy Toto. Dwóch nie dałabym rady przygarnąć, już z jednym będzie kiepsko, a teraz mam jasność, skupię się na Toto.    

Witaj Elu 🤗🌷 Również bardzo się cieszę, że oba psiaki mają szansę na pomoc. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Toto 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 10:34, agat21 napisał:

Witaj Elu 🤗🌷 Również bardzo się cieszę, że oba psiaki mają szansę na pomoc. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Toto 😘

Dzięki  🙂  Też trzymam kciuki, żeby Wam udało się z tym psiakiem, żeby szybko znalazł się u p. Kasi i odżył fizycznie i psychicznie.

Mam duże obawy odnośnie Toto  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:12, Jaaga napisał:

Dziewczyny, jesteście super! Biedak tam nie miał szans, to była kwestia czasu. Trzymam kciuki za to, zeby wszystko sie udało i kawaler szybko opuścił schronisko a potem równie szybko znalazł dom. 

Witaj Jaaga, zaglądaj i trzymaj dalej kciuki 🤗🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2023 o 11:52, Alaskan malamutte napisał:

Zapisuję sobie wątek kudłacza. Bardzo w "moim" typie, ale niestety, nie bardzo mam jak pomóc. 

Agatko, Aska7 🧡🧡🧡

Na dniach zgarniamy psiaka błąkającego się po wsi.....Mam nadzieję, że się uda...

Pomogę w ogłaszaniu cudaka.

 

 

Witaj Asiu, ogromnie dziękuję za deklarację pomocy w ogłaszaniu. Oby to jak najszybciej można było zrobić 🤗🌷

Link to comment
Share on other sites

Pies zarezerwowany,  oddzielony!Bardzo się cieszę, że dostał szansę na wyjście, to właściwie jego szansa na życie, bardzo dziękuję agat21 i Aska7 ♥️🌹. Nie wiem czy ta wiadomość coś zmieni, ale pies jest jednak większy, niż podałam na zamojskim.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...