Jump to content
Dogomania

Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęsknioną rodzinę:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.03.2023 o 22:33, elik napisał:

Wspaniały dom szykuje się dla jakiegoś biedaka  🙂 

O tak, zdecydowanie wspaniały. I to są te cuda, które wciąż się zdarzają. Przyznam, że robiąc olx nie bardzo wierzyłam, że tak szybko znajdzie się rodzina, która zechce adoptować niewidomego staruszka, ten telefon p. Bogdana był dla mnie sporą niespodzianką i radością - że jest dom i to taki. Cieszę się, że jakiś inny staruszek znajdzie tam miłość na ten ostatni czas. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2023 o 23:15, Aldrumka napisał:

Może Gucio też przypadłby Państwu do serca 

 

Dnia 25.03.2023 o 23:19, elik napisał:

Myślę, że dobrze byłoby ogłaszać Łatusia od Onaa.

 

Dnia 26.03.2023 o 00:09, Poker napisał:

 no właśnie albo Krecik u Jaaga.

Rozmawiałam z panem długo, przekazałam info o tych  mniejszych staruszkach tutaj z dogo, mają z żona wszystko przejrzeć, ale będą też na pewno  szukać na olx. Pan powiedział, że na pewno przyjmą jakiegoś staruszka z tragiczną historią.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2023 o 23:19, elik napisał:

Myślę, że dobrze byłoby ogłaszać Łatusia od Onaa.

 

Dnia 26.03.2023 o 20:12, Tola napisał:

Rozmawiałam z panem długo, przekazałam info o tych  mniejszych staruszkach tutaj z dogo, mają z żona wszystko przejrzeć, ale będą też na pewno  szukać na olx. Pan powiedział, że na pewno przyjmą jakiegoś staruszka z tragiczną historią.

Miałam na myśli ogłaszanie Łatusia na OLX, czy Gratce.Są dobry ludzie, którzy jak ten pan szukają właśnie skrzywdzonych psiaków, którym chcą zaoferować dom i serce. Może i Łatka ktoś wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 22:11, elik napisał:

 

Miałam na myśli ogłaszanie Łatusia na OLX, czy Gratce.Są dobry ludzie, którzy jak ten pan szukają właśnie skrzywdzonych psiaków, którym chcą zaoferować dom i serce. Może i Łatka ktoś wypatrzy.

Zawsze warto próbować. 

 

Link to comment
Share on other sites

To cudownie ,że Toto pozostanie z Panią Joasią-rozmawiałem z Nią a raczej pisałem przez mesengera-i superowo ,że poznaliśmy dzięki Toto kolejne wspaniałe Zwierzolubne Małżeństwo-dużo zdrowia Im życzę i dalszych wspaniałych adopcji  tych starszych bidulków !!! Jaki ja jestem szczęśliwy oserwując zachowanie  mojego 10 latka Lucjuszka,który już niedługo będzie ze mną 2 latka -pozdrawiamy wszystkich !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 18.04.2023 o 14:09, b-b napisał:

Tolu można zmienić tytuł wątku?

Wciąż mnie straszy  jak go czytam 😉 

Mnie też, ale inne wątki Martusi z pomyślnym zakończeniem, też nie mają zmienionych tytułów. Też za każdym razem jak coś nowego się na ich pojawi, to wchodzę z sercem na ramieniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęśknioną rodzinę:)
Dnia 18.04.2023 o 14:09, b-b napisał:

Tolu można zmienić tytuł wątku?

Wciąż mnie straszy  jak go czytam 😉 

Pewnie, że tak -  zrobione, dzięki za przypomnienie:)

Dnia 18.04.2023 o 17:38, elik napisał:

Mnie też, ale inne wątki Martusi z pomyślnym zakończeniem, też nie mają zmienionych tytułów. Też za każdym razem jak coś nowego się na ich pojawi, to wchodzę z sercem na ramieniu.

A które  wątki Elu są bez zmienionych tytułów?

Link to comment
Share on other sites

U Toto wszystko dobrze, ze zdrowiem nie ma problemu, apetyty mu dopisuje, ma też już swoją ukochana panią przy boku, bo p. Joanna wróciła już do domu:).

Wybieramy się już niedługo pokazać Toto wetowi, może zrobić kontrolne badanie krwi, żeby niczego nie przeoczyć u staruszka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęsknioną rodzinę:)
Dnia 18.04.2023 o 21:56, Tola napisał:

Pewnie, że tak -  zrobione, dzięki za przypomnienie:)

A które  wątki Elu są bez zmienionych tytułów?

Nie pamiętam tytułów, ale wszystkie, na których ostatnio wklejałaś zdjęcia adoptowanych psiaczków, w tytule nie ma informacji, że już są w DT  🙂  Zaglądnij do ostatnio odwiedzanych przez Ciebie wątków  🙂         

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2023 o 18:21, elik napisał:

Nie pamiętam tytułów, ale wszystkie, na których ostatnio wklejałaś zdjęcia adoptowanych psiaczków, w tytule nie ma informacji, że już są w DT  🙂  Zaglądnij do ostatnio odwiedzanych przez Ciebie wątków  🙂         

Zajrzałam do paru i wszędzie tytuł jest zmieniony, jeszcze jutro przejrzę resztę. Jestem zaskoczona, bo staram się zawsze zmienić tytuł; fakt, czasami czekam z tym do 2 tyg.aż psiak zaklimatyzuje, ale żebym nie zmieniła parę miesięcy czy lat🥴

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2023 o 22:23, Tola napisał:

Zajrzałam do paru i wszędzie tytuł jest zmieniony, jeszcze jutro przejrzę resztę. Jestem zaskoczona, bo staram się zawsze zmienić tytuł; fakt, czasami czekam z tym do 2 tyg.aż psiak zaklimatyzuje, ale żebym nie zmieniła parę miesięcy czy lat🥴

Wiesz  co mi przyszło do głowy, że możesz mieć rację, a mój błąd polega na tym, że Ty zmianę dopisujesz na końcu, a ja patrzę na początek, przez co nie widzę zmiany.
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd   
1310681864_przepraszam2.png.973597ef544fffb20e881d6b0f6e7cab.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...