Jump to content
Dogomania

Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęsknioną rodzinę:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.01.2023 o 12:14, Jo37 napisał:

Tolu - a w jakiej dzielnicy w nocy trzeba by było odebrać psiaka i zawieść do Nesiowatej?

Ta opcja nieaktualna, bo wyjazd Toto przesunięty o 2 tyg. Dzisiaj p. Joanna, u której jest psiak powiedziała, że jej wyjazd do Niemiec został przesunięty o właśnie te dwa tyg. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Toto był u kardiologa, serduszko nasz staruszek ma w dobrym stanie, lekarz zalecił odstawić lek bo być może powoduje wzrost mocznika.  W związku z tym, że Toto zostaje jeszcze tutaj umówiliśmy go też na 08.02. na zabieg usunięcia zębów. Nie wiem czy to dobra decyzja...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 22:45, Tola napisał:

Toto jest bardzo związany z p. Joanną, nie odstępuje jej na krok. 

Tak chyba mają niewidome psy. Mój Finuś też wszędzie za mną chodzi, uderzając nosem w moje łydki. Na początku mnie to denerwowało, ale myślę, że on w ten sposób chce utrzymać ze mną bliski kontakt. Teraz mnie to rozczula.
Bardzo ciężko będzie pani Joannie rozstać się z Toto. Współczuję Jej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 22:39, Tola napisał:

W związku z tym, że Toto zostaje jeszcze tutaj umówiliśmy go też na 08.02. na zabieg usunięcia zębów. Nie wiem czy to dobra decyzja...

Skąd te wątpliwości? Jeśli Toto ma popsute zęby to  bezwzględnie trzeba je usunąć, bo to ból i zapalne ognisko w organizmie. Jeśli nie już, to zapewne za jakiś czas. Może lepiej usunąć zanim do tego dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 23:02, Tola napisał:

Zdecydował, że zabieg może się odbyć 

To chyba wie, co mówi  🙂  Do 8.02. jest jeszcze trochu czasu, a i od kastracji też trochu czasu upłynęło. Jak ząbku zepsute, to trzeba je usunąć, a im prędzej, tym, lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. W awaryjnym DT pod Zamościem ma miejsce tylko do końca stycznia.
Dnia 25.01.2023 o 22:39, Tola napisał:

Dzisiaj Toto był u kardiologa, serduszko nasz staruszek ma w dobrym stanie, lekarz zalecił odstawić lek bo być może powoduje wzrost mocznika.  W związku z tym, że Toto zostaje jeszcze tutaj umówiliśmy go też na 08.02. na zabieg usunięcia zębów. Nie wiem czy to dobra decyzja...

Nie napisałam wczoraj, że Toto miał robione echo serduszka. Planujemy mu jeszcze zrobić USG jamy brzusznej, jak będzie taka potrzeba, bo nie miał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 10:03, Tola napisał:

Nie napisałam wczoraj, że Toto miał robione echo serduszka. Planujemy mu jeszcze zrobić EKG jamy brzusznej, jak będzie taka potrzeba, bo nie miał.

EKG brzuszka to dobry pomysł. Warto zobaczyć w jakim stanie są jego narządy wewnętrzne i czy nie potrzeba wdrożyć jakiegoś leku, czy suplementu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...