Jump to content
Dogomania

Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęsknioną rodzinę:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.02.2023 o 21:12, Tola napisał:

Teraz informacji na pewno będzie mniej, zwłaszcza zdjęć, ale jakoś damy radę.

Damy radę,  a  Pani  Joannie życzę szybkiego, szczęśliwego  powrotu  do domu i do Toto  🙂 

Może Toto ma już swój wymarzony dom, a Pani Joanna swojego ukochanego psiaka? 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2023 o 21:12, Tola napisał:

Mam bardzo dobrą informację dla wszystkich, którzy tutaj zaglądają i kibicują Toto - staruszek może zostać w swoim obecnym miejscu na czas nieobecności opiekunki!

Pani Joanna wyjeżdża na 6 tyg. ale Toto zostanie z Jej mamą, która tez mieszka w tym domu.

Maluch bardzo związał się z p. Joanną, obie panie doszły do wniosku, że zmiana i miejsca i człowieka byłaby dla niego ogromnym stresem.

Teraz informacji na pewno będzie mniej, zwłaszcza zdjęć, ale jakoś damy radę.

                                               🍀❤️❤️🍀

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2023 o 18:37, napoleon napisał:

To cudowna wiadomość !! Toto już zna ten domek Joasi,Jej Mamę -już się przyzwyczaił i poczuł się bezpieczny -kochany bidulek-koniec Jego trosk !!! Nareszcie będę spokojny !!! Jak trzeba będzie wesprzeć Toto to zawsze może na mnie liczyć !!!

Dziękuję bardzo w imieniu Toto.♥️🌹. Toto zostaje w znanym sobie miejscu, ale to wciąż dom tymczasowy, piesio nadal bez własnego domu i swojego człowieka, wciąż czekamy na cud, przecież takie na forum się zdarzały. W ubiegłym tygodniu zadzwoniła np. rodzina z Krakowa,  byli pewni, że piesek jest na miejscu i będą mogli  wcześniej przyjechać i go poznać.  Pani bardzo sympatyczna, oboje z mężem bardzo przeżywają historię Toto, jednak nie wiem czy dwoje małych dzieci w domu (2 i 6 lat) i pani alergia nie byłyby jednak przeszkodą w tej adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.03.2023 o 13:22, napoleon napisał:

Na forum Toto życzenia milutkiego dzionka z okazji Dnia Kobiet dla Jego cudownych Opiekunek  życzy Jurek wraz z ukochanym Lucjuszkiem !!!

Pięknie  tutaj dziękujemy, przekażę też życzenia p. Asi i jej mamie. serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

Pani Asia jest już w Nieczczech, Toto opiekuje się starsza z pań.

Wszystko układa się dobrze, piesio ma apetyt, tęskni na pewno za p. Joanną, ale dzielnie znosi rozłąkę.

Poczuł się już na tyle domownikiem i gospodarzem, że parę dni temu nie chciał wpuścić na posesję znajomego brata swojej opiekunki.

Zdjęć na razie nie mam. TZ wybiera się za parę dni, więc poproszę, aby zrobił parę fotek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A wszystko rozegrało się w czwartek i wczoraj:)

Zadzwonił bardzo sympatyczny pan z Warszawy; dom z ogrodem, pani na emeryturze, pan jeszcze pracujący, w domu dwie małe suczki z Palucha.

Przeglądali ogłoszenia, trafili na olx Toto no i serce zabiło im mocniej.

Pan zadzwonił, bardzo dobrze nam się rozmawiało, wysłałam ankiet, wróciła wypełniona z sercem. 

Pozostało tylko zorganizowanie  wizyty PA, ale wcześniej postanowiłam zadzwonić do p. Joanny, wraca już na święta do domu).

No i okazało się, że p. Joanna i rodzina już jakiś czas temu podjęli decyzję, że Toto zostaje u nich na zawsze, że nikomu już go nie oddadzą i że chcieli  powiedzieć o decyzji jak p. Joanna wróci do Polski.

Nie sądzili, że ktoś wcześniej zechce staruszka adoptować.

Cieszy mnie ta decyzja, bo Toto przeszedł długą drogę pod opieką p. Joanny - ze skulonego, lękliwego staruszka z opuszczoną głową stał się radosnym, energicznym pieskiem, domagającym się przytulania i uwagi.

On już dawno uznał ten dom za swój, zaakceptował domowników, więc kolejna zmiana i przeprowadzka byłaby na pewno ogromnym stresem, ale szukałam domu, bo każdy zwierzak powinien go mieć.

Tracimy wspaniały dom tymczasowy, ale tak to czasami jest.

Długo dzisiaj rozmawiałam z p. Bogdanem z Warszawy; pan ucieszył się właśnie z tego względu, ze Toto nie będzie po raz kolejny wyrwany z miejsca, które zna, ale jednocześnie wyraził smutek, ze to nie oni będą opiekować się staruszkiem,  nie oni będą całym jego światem.

Powiedział, ze będą nadal szukali swojego Toto.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...