Jump to content
Dogomania

Stary, niewidomy Toto został znaleziony w bardzo złym stanie, wychudzony, z ogromną przepukliną. Teraz ma już swój dom i wytęsknioną rodzinę:)


Tola

Recommended Posts

Toto był dzisiaj w lecznicy.

Zęby ma bardzo starte, trochę kamienia, kieł do usunięcia i to u specjalisty, ale to wszystko może poczekać, nie ma potrzeby tak szybko po jednym zabiegu podawać mu kolejną narkozę.

Nadal wskazane jest podawanie delikatnej karmy, dostał tez lek na regeneracje wątroby, bo te ostatnie wyniki były trochę zawyżone.

Totuś bardzo się bał, jak wszedł do lecznicy to dosłownie cały się trząsł.

Wygląda ogólnie bardzo ładnie, sierść zaczyna mu błyszczeć; jest bardzo wpatrzony, a raczej wwąchany  z p. Joannę, jak tylko straci odrobinę jej zapach, zaczyna się denerwować.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2023 o 22:21, elik napisał:

Czy Toto jest ogłaszany? Jeśli jest gdzieś tekst do ogłoszenia to mogłabym ogłosić go na Kraków.

Bardzo Ci dziękuję, właśnie chciałam prosić o pomoc w ogłaszaniu. Na Kraków ma ogłoszenie, Jaaga zrobiła, ale jak możesz to poproszę na Opole lub Wrocław. Na 1 stronie są linki do mojego Olx i Jagny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2023 o 22:21, elik napisał:

Czy Toto jest ogłaszany? Jeśli jest gdzieś tekst do ogłoszenia to mogłabym ogłosić go na Kraków.

Bardzo Ci dziękuję, właśnie chciałam prosić o pomoc w ogłaszaniu. Na Kraków ma ogłoszenie, Jaaga zrobiła, ale jak możesz to poproszę na Opole lub Wrocław. Na 1 stronie są linki do mojego Olx i Jagny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2023 o 22:30, Tola napisał:

Bardzo Ci dziękuję, właśnie chciałam prosić o pomoc w ogłaszaniu. Na Kraków ma ogłoszenie, Jaaga zrobiła, ale jak możesz to poproszę na Opole lub Wrocław. Na 1 stronie są linki do mojego Olx i Jagny.

Zaglądnęłam na I stronę, ale tylko na I post i nie widziałam linków, dlatego pytam czy trzeba go ogłaszać  🙂 

Dzisiaj już jest późno i jestem zmęczona, ogłoszę go jutro na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2023 o 22:35, Tola napisał:

Chciałabym pokazać Toto gdzie tylko można, może gdzieś jest jakaś rodzina, która zechce mu dać dom. On jest naprawdę bezproblemowy.

 

Dnia 6.02.2023 o 22:34, elik napisał:

Zaglądnęłam na I stronę, ale tylko na I post i nie widziałam linków, dlatego pytam czy trzeba go ogłaszać  🙂 

Dzisiaj już jest późno i jestem zmęczona, ogłoszę go jutro na Wrocław.

Wrzuciłam parę min temu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 22:27, Nadziejka napisał:
       
        Tolu poslalam do fundacji 
sciskam sercem calem za czarnuszka
                Dla Toto z baz zakonczonego  181 zl 25 gr wyslalam do ZEA
  
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobrą informację dla wszystkich, którzy tutaj zaglądają i kibicują Toto - staruszek może zostać w swoim obecnym miejscu na czas nieobecności opiekunki!

Pani Joanna wyjeżdża na 6 tyg. ale Toto zostanie z Jej mamą, która tez mieszka w tym domu.

Maluch bardzo związał się z p. Joanną, obie panie doszły do wniosku, że zmiana i miejsca i człowieka byłaby dla niego ogromnym stresem.

Teraz informacji na pewno będzie mniej, zwłaszcza zdjęć, ale jakoś damy radę.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...