Jump to content
Dogomania

Koda -czarna, duża, bardzo chuda suczka. Ma rozsiane guzy na listwie mlecznej. Czy ma szansę na ratunek i dom? Jeżeli my jej nie pomożemy to chyba nie.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 28.04.2023 o 17:15, Jo37 napisał:

Jaaga - nic na siłę. Czekamy na nowy termin. 

Na razie nie umówiłam nawet, bo nie wiem za ile dni będziemy mogli ją przypilnowac po operacji. Umówię w przyszłym tygodniu. Wczoraj niespodziewanie musiała być operowana moja yorka, która dostała ropomacicze i jej stan jest ciężki, jest na kroplówkach. Do tego Fly tak załatwił sobie łapę, że czekamy, aż zmniejszy się obrzęk i jedziemy na ponowne szycie. Na razie nikt nie byłby w stanie połapać obu brzegów rany, po tym co zrobił sobie w nocy. Jest już nie tylko w kołnierzu, ale i w kagańcu, bo wetka nie widzi innego wyjścia. Dwa szczeniaki są  po zamykaniu przepuklin. W sumie 6 psów w domu po operacjach do pilnowania. 

Aż boję się operacji Kody.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2023 o 22:57, elik napisał:

Z podziału majątku, jaki pozostał po Agaciku, dla Kody przypadło 250,00 zł. Bardzo proszę o nr konta skarbnika i potwierdzenie otrzymania tej kwoty, po pojawieniu się jej na koncie.

< Wątek Agata >

 

Dnia 28.04.2023 o 17:30, Jo37 napisał:

Bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję. 

Obie kwoty potwierdzę jak wrócę do Warszawy. Mam bardzo słaby zasięg i nie mogę wejść do banku. 

Ja jeszcze nie wpłaciłam, czekam na nr konta. Czy to może ten, z którego wpłacasz na bazarki?  Jeśli tak,to znajdę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2023 o 17:15, elik napisał:

 

Ja jeszcze nie wpłaciłam, czekam na nr konta. Czy to może ten, z którego wpłacasz na bazarki?  Jeśli tak,to znajdę.

Może najprościej będzie jak wyślesz na konto  ZEA z informacją, że to dla Kody.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2023 o 11:25, Jo37 napisał:

To super.  Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Dla Kody szykuję rzeczy na bazarek, ale jeszcze troszeńkę czasu mi zejdzie, bo niestety znowu komunie się wcisnęły (chociaż komu można, to odmawiam, ale wiadomo, że są osoby, którym nie można odmówić). Między innymi będą zakładki z gilami (już są wyhaftowane).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2023 o 21:48, Tola napisał:

Na koncie ZEA są nowe wpłaty dla Kody, bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144.gif

20 zł - Nesiowata (24.04.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

100 zł - Isiak (26.04.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

100 zł - agat21 (04.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

250 zł - elik z majątku Agata (04.05.) serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

 

Bardzo dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Koda jednak jedzie na zabieg, ale nie na planowaną mastektomię. W nocy rozlizała sobie tego chyba tłuszczaka na grzbiecie. Mówiliśmy wetce o nim przy okazji mastektomii, ale w tej sytuacji  trzeba go ogarnąć dziś.

Nie wiem, czy będzie miała też usuwane guzy. I tak źle i tak niedobrze, zobaczymy co powie pani doktor. 

Martwimy się o jej zachowanie w kojcu po zabiegu, bo to żywioł,  a tu bedzie kołnierz i zabezpieczenie rany. Niestety, przez jej agresję do psów nie ma mowy o wzięciu do domu po zabiegu. Dowiemy się o możliwość podawania jakiegoś środka uspokajającego, żeby wyciszyć ją na czas gojenia.

Link to comment
Share on other sites

Koda miała zmianę wielkości jajka, normalnie porośnieta sierścią, ruchomą  pod skórą do wczoraj.

Ma mieć jednak usunięte tylko to, widocznie za dużo na listwę. Miał to być tłuszczak, ale dziś wet pytał o histopatologię, więc chyba niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...