Jump to content
Dogomania

Koda -czarna, duża, bardzo chuda suczka. Ma rozsiane guzy na listwie mlecznej. Czy ma szansę na ratunek i dom? Jeżeli my jej nie pomożemy to chyba nie.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 19.02.2023 o 11:49, elik napisał:

Możesz napisać jaśniej? Chcę pomóc, ale muszę wiedzieć jak.  Jestem na swoim profilu, ale nie widzę tu zakładki =Grupy=

W wyszukiwaniu, lupka taka z lewej strony na górze, wpisujesz "grupy adopcja" i się kilka pokaże, potem masz klawisz "pokaż wszystko" i powinnaś dostać takie coś

https://www.facebook.com/search/groups/?q=grupy adopcja&sde=AbotKqEx6VFO7Xg9wiFDgE3hDSnw1teizHLB49vZpXF3bLbxyZ0OOuvrfrGEGCpzofDakrn8opGG9ML5UM4eRoBs

Dalej - przy każdej jest klawisz "dołącz", i potem, jeśli dołączysz, możesz udostępniać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 13:22, rozi napisał:

W wyszukiwaniu, lupka taka z lewej strony na górze, wpisujesz "grupy adopcja" i się kilka pokaże, potem masz klawisz "pokaż wszystko" i powinnaś dostać takie coś

https://www.facebook.com/search/groups/?q=grupy adopcja&sde=AbotKqEx6VFO7Xg9wiFDgE3hDSnw1teizHLB49vZpXF3bLbxyZ0OOuvrfrGEGCpzofDakrn8opGG9ML5UM4eRoBs

Dalej - przy każdej jest klawisz "dołącz", i potem, jeśli dołączysz, możesz udostępniać.

Dzięki, chciałam Eli wysłać screen na messenger, ale przejrzyście to opisałaś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 13:22, rozi napisał:

W wyszukiwaniu, lupka taka z lewej strony na górze, wpisujesz "grupy adopcja" i się kilka pokaże, potem masz klawisz "pokaż wszystko" i powinnaś dostać takie coś

https://www.facebook.com/search/groups/?q=grupy adopcja&sde=AbotKqEx6VFO7Xg9wiFDgE3hDSnw1teizHLB49vZpXF3bLbxyZ0OOuvrfrGEGCpzofDakrn8opGG9ML5UM4eRoBs

Dalej - przy każdej jest klawisz "dołącz", i potem, jeśli dołączysz, możesz udostępniać.

Ok dzięki  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2023 o 13:47, Jaaga napisał:

Dzięki, chciałam Eli wysłać screen na messenger, ale przejrzyście to opisałaś.

Tak, bardzo wyraźnie.  Byłam, zobaczyłam. Tych grup jest w horere i na wszystkich psiaki czekające na dom   😞 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać, jak wygląda sytuacja u Kody.

Mimo apetytu i diety jelitowej Koda niestety nie przybrała kompletnie nic na wadze. Jest tak samo chuda, jak przyjechała, ma tak samo widoczne żebra. W związku z tym chcemy w piątek jechać z nia na RTG, czy gdzieś nie siedzi jeszcze nowotwor i zrobić test na lamblie. Dziś jej jeszcze podam drugi raz tabletki na glisty.

Koda jest już luzem z Zewem w zagrodzie.  Przestała go atakować,  ale niestety do świni czy kur tak startuje na smyczy, że nie reaguje na nic. Kiedy trzymam smycz, to dusi się na obroży, ale ciągnie w ich stronę. No i z innymi wybranymi psami wojna. Najbardziej nie trawią się z Andżelą. 

Ma dziwny zwyczaj, kiedy biorę smycz, to ona chwyta w zęby kamień czy kawałek  cegły i z nim w pysku idzie na spacer.  Musiała tak być nauczona chodzic na spacery. Myślałam, że może dostawała zabawkę,  ale ich noszeniem nie jest  zainteresowana. Kiedy stoi z połówka cegły w pysku, to wiadomo że chce wyjść. Zabawki za to szybko tracą przy niej swój żywot. 

Za wizytę faktura pójdzie na Zea do opłacenia ze zbiórki. Fundacja wyłoży , a oddamy, jak będą pieniądze zbiórkowe na koncie fundacyjnym. Dziś pytałam Toli czy tak może być. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2023 o 17:41, Poker napisał:

Może daj jej zgniecioną butelkę po mineralnej.

Dzięki za pomysł. Nie pomyślałam o tym.  Moje szczeniaki kiedyś miały z takiej frajdę, i jeszcze im ryżu nasypałam do środka. Pokój cały zabawek, a one szalały z butelką. Może też Kodę zainteresuje butelką do noszenia, znacznie lżejsza niż kamień czy cegła. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2023 o 19:35, Poker napisał:

Możesz nasypać chrupki i nie zamknąć. Będzie miała zajęcie w kojcu.

Nie jest już kojcu. Jest luzem w dużej zagrodzie z Zewem. Stale kogoś wypatrują, oszczekują i pilnuja. Dobrali sie. zastapila mu Andżelę. Teraz Zew robi wszystko,  to co ona. Wychodzi tez na smyczy, bo bardzo to lubi. Koda nie potrafi poleżeć w spokoju. Jutro rano wypróbuje butelkę do noszenia. Oby chwycilo, bo mamy już cegłówki i kamulce po całym ogrodzie porozrzucane 😉

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzis Koda była w Pawłowicach na RTG. Ma czyste płuca. Dałam kał na flotacje i na test giardia. jednak na wyniki musimy czekac, bo nie dało sie z nią wytrzymać w przychodni. Tak rzucała sie i jazgotała na inne psy, a lekarka była sama. W wolnej chwili zadzwonię i zapytam o te wyniki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...