Jump to content
Dogomania

Myszeczka 1.03.11 [*][*][*] Tarunia 4.12.09 [*][*][*] - Na zawsze w naszych sercach


Caragh

Recommended Posts

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Spieszę też donieść, że[B][COLOR=Red][COLOR=Blue] nowa, wspaniała dogomaniaczka[/COLOR] an-na[/COLOR] [/B]też wspomoże MYSZUNIĘ kwotą 40 zł miesięcznie. :loveu::loveu:
To nasze ustalenia po korespondencji na pw i w mailach. Tak się cieszę, że znalazłam wrażliwe serce!

Justynko! Twoje konto już [COLOR=Red][B]an-nie[/B][/COLOR] podałam.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziekuje :):):)
Myszunia sika coraz częściej bez kontroli , na schodach , w domu i ju ż tez zdarza sie że siusia do łóżka , Myszunia coraz gorzej trzyma mocz :( Ale poza tym czuje sie dobrze , bierze leki na serce i na te łapeczki ,, troche ma problem z wskakiwaniem na wersalke a na kocyk obok nie chce sie kłaść ...

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć wątku Pedra, więc spieszę tu przeprosić. Dziś mnie olśniło, że nie zapłaciłam jeszcze za listopad, a tu już prawie grudzień. Posłałam za listopad i grudzień od razu. Przepraszam bardzo za taki poślizg, miałam zapisane w telefonie, ciągle przesuwałam i tak jakoś wyszło. Ja teraz już w zasadzie na dogomanii nie bywam. Mieszkam chwilowo sama, więc wszystko jest na mojej głowie, bardzo często wracam późno do domu i jakoś skupiłam się teraz na zajmowaniu się prosiakami, dla których mam mało czasu i Inką, która ma coraz mniej czasu dla mnie. Podeślijcie proszę wątek Pedra, bo obawiam się, że nie uda mi się go wykopać, mam chyba z 500 wątków w subskrybcjach.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Jak na swój wiek Mysia naprawdę dobrze się trzyma :) Wybaczcie off-topic, ale chyba wszyscy zapomnieli o biednym, sparaliżowanym Nico [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico"]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpiącego-Nico[/URL].Pieskowi przydałaby się pomoc rzeczowa: pieluchy, opatrunki z gazy, maści na odleżyny.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shinee'][FONT=Tahoma]Jak na swój wiek Mysia naprawdę dobrze się trzyma :) Wybaczcie off-topic, ale chyba wszyscy zapomnieli o biednym, sparaliżowanym Nico [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico"]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpiącego-Nico[/URL].Pieskowi przydałaby się pomoc rzeczowa: pieluchy, opatrunki z gazy, maści na odleżyny.
[/FONT][/QUOTE]

Doskonale cie rozumie , bede mogła tylko watek podnosić bo sama mam kota po wypadku w pampersach , 6 zwierzaków na bardzo drogich leczniczych karmach RC :( i ogromne długi :(

A Myszunia dzielnie spaceruje na spacerku w ubranku i nawet dziś pewne nastolatki się zachwycały jak jej pięknie w tym ubranku , ale kilka dni temu usłyszałam od wieśniaka ze taki kundel i w ubranku :angryy::angryy::angryy: , no gdyby to był taki z kokardka ( chyba miał na myśli yorka )
No ale tez mamy problem bo coraz częściej sie Myszuni zdarza nie trzymać moczu nie tylko na podłodze , ale i tez na wersalce i na schodach .... Leki nadal podajemy tak jak mamy zalecone i już lepiej chodzi a serduszko ładnie pracuje :lol:, z apetytem to rożnie raz lepiej raz gorzej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']

A Myszunia dzielnie spaceruje na spacerku w ubranku i nawet dziś pewne nastolatki się zachwycały jak jej pięknie w tym ubranku , ale kilka dni temu usłyszałam od wieśniaka ze taki kundel i w ubranku :angryy::angryy::angryy: [/QUOTE]

Może siebie miał na myśli...:evil_lol:

Trzymaj się w zdrowiu, piękna Myszuniu, jak najdłużej...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Może siebie miał na myśli...:evil_lol:

Trzymaj się w zdrowiu, piękna Myszuniu, jak najdłużej...:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Dokładnie ...

ROZLICZENIE ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK

Miau.pl

Izydorka ------------------------------- 25 zł
Taizu ---------------------------------- 100 zł
Honda -------------------------------- 30 zł
Mar 9 --------------------------------- 20 zł
P.Ewa -------------------------------- 20 zł
Kropeczka -------------------------- 100 zł
Izazet --------------------------------- 100 zł
Kociara 82 ---------------------------- 5 zł
Mar 9 ----------------------------------- 20 zł
Miłka ----------------------------------- 40 zł
P.Beata ------------------------------- 20 zł
P.Maria ------------------------------- 60 zł
Honda -------------------------------- 30 zł
RAZEM --- 570 zł

DOGOMANIA MYSZKA
Monika z Katowic ---------------- 15 zł
monika z katowic ---------------- 14 zł
agata 51 --------------------------- 20 zł
Maks -------------------------------- 10 zł
RAZEM --- 59 zł
DOGOMANIA PEDRO
Bico -------------------------------- 10 zł
Brysio ------------------------------ 10 zł
P.Marta ---------------------------- 10 zł
RAZEM --- 30 zł
--- WSZYSTKO RAZEM ---
:lol::lol::lol: 659 ZŁ :lol::lol::lol:


WYDATKI :
WET ------------------------------ 100 zł
Zwirek ---------------------------- 150 zł
Purina ---------------------------- 139 zł
RC -------------------------------- 80 zł
mieso drobiowe --------------- 58.41 zł
Watroba drobiowa ------------ 60.64 zł
Pampersy ----------------------- 51.90 zł
Reczniki papierowe ---------- 34 zł
Dwie klatki 100cm ------------- 205 zł
RAZEM 878.95 zł
Nie wliczam tu apteki , ryzu , puszek ...

Bardzo i to bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc, za pomoc finansową, za ogłoszenia , za podnoszenie wątków , mam nadzieje ze nikogo w rozliczeniach nie pominęłam

Bardzo tez chce podziękować wspaniałym lekarzom weterynarii dr .Juli i Michałowi Mazur oraz Karolinie Włodarczyk z lecznicy FAUNA z ul . Żwakowskiej za ratowanie moich zwierząt

Dziękuje tez sklepom zoologicznym z Tychów za zbiórkę karm dla tyskich mruczków

Bardzo was proszę o dalsza pomoc ponieważ dług u weta jest coraz większy , mam nadzieje ze i tym razem damy rade go spłacić , prawda ...

_________________

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']A Myszunia dzielnie spaceruje na spacerku w ubranku i nawet dziś pewne nastolatki się zachwycały jak jej pięknie w tym ubranku , ale kilka dni temu usłyszałam od wieśniaka ze taki kundel i w ubranku...[/QUOTE] No tak, bo po co się o psa troszczyć jak można w razie czego wziąć nowego. Mamy domek na wsi i zawieźliśmy dwie suczki sąsiadów na sterylizację, bo oni by nigdy na to pieniędzy nie wydali, szczeniłyby się ile wlezie... Oczywiście nie chcę obrażać dogomaniaków z regionów wiejskich, po prostu takie podejście do zwierząt bardziej rzuca się w oczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shinee']No tak, bo po co się o psa troszczyć jak można w razie czego wziąć nowego. Mamy domek na wsi i zawieźliśmy dwie suczki sąsiadów na sterylizację, bo oni by nigdy na to pieniędzy nie wydali, szczeniłyby się ile wlezie... Oczywiście nie chcę obrażać dogomaniaków z regionów wiejskich, po prostu takie podejście do zwierząt bardziej rzuca się w oczy.[/QUOTE]

Niestety wiejskie zwierzęta maja bardzo ciężko :shake:

Niestety zimno i wiele kotów i innych zwierząt będzie miało ciężko przeżyć zimę , tym bardziej ze ludziska często teraz zamykają piwniczne okienka :angryy:
Kochani czy nie zostaje Wam np suche pieczywo , bo ja oprócz dokarmiania bezdomnych kotów dokarmiam tez wiele ptaków ( nie dawno kupiłam 50 kg pszenicy a już mi się kończy ) Bardzo by się przydała oprócz pieczywa kasza , ryż , płatki ...

Link to comment
Share on other sites

Uważam i to bardzo , wyprowadzam ją samą a nie z Pedrem i Fibim , nawet jak z nią idę nie karmie bezdomnych zwierząt , i tępo jest dostosowane do niej .... Dziś nadal łapka boli i chyba jej dziś nie bede wyprowadzać , i tak sika w domu ( przed chwilką właśnie ) a na schodach nie dam rady jej nosić bo sie wyrywa a ma tez na prawie całym brzuszku guzy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Może siebie miał na myśli...:evil_lol:

Trzymaj się w zdrowiu, piękna Myszuniu, jak najdłużej...:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Też mi to przyszło do głowy. .:evil_lol:
Ja uważam że wygląda super!!! :-) Trzymaj się Myszuniu kochana przesyłam mizianka dla Ciebie. :-)
To fakt że jest niesamowicie dzielna, bo zwierzaki to mają do siebie że takie sytuacje znoszą bardzo dzielnie niejeden człowiek zamiast narzekać i jęczeć powinien brać z nich przykład. A niektórzy ludzie potrafią gorzej się zachowywać mając tylko zwykłą grypę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Też mi to przyszło do głowy. .:evil_lol:
Ja uważam że wygląda super!!! :-) Trzymaj się Myszuniu kochana przesyłam mizianka dla Ciebie. :-)
To fakt że jest niesamowicie dzielna, bo zwierzaki to mają do siebie że takie sytuacje znoszą bardzo dzielnie niejeden człowiek zamiast narzekać i jęczeć powinien brać z nich przykład. A niektórzy ludzie potrafią gorzej się zachowywać mając tylko zwykłą grypę.[/QUOTE]

Myszunia jest taka silna , ale teraz to jak idziemy po schodach to mam smycz napiętą aby ją asekurować w razie upadku , nie pozwala sie nosić a to by było dla niej lesze ... A teraz sobie smacznie spi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...