Jump to content
Dogomania

Myszeczka 1.03.11 [*][*][*] Tarunia 4.12.09 [*][*][*] - Na zawsze w naszych sercach


Caragh

Recommended Posts

Tarunia z godziny na godzine coraz gożej nawet podwójna dawka Tramalu nie poaga , tylko rano była na spacerku , już dziś nic nie jadła nie piła i cały czas popiskuje mimo tak wielkiej dawki , nawet nie przyszła sie przywitać ze mną :(:(:(:(:( Po rozmowie z wetem podjełyśmy decyzje o skruceniu jej cierpień :(:(:(:(:(:(:(:(:( Bedzie u mnie o 22 :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa&Zwierzaki']Tarunia z godziny na godzine coraz gożej nawet podwójna dawka Tramalu nie poaga , tylko rano była na spacerku , już dziś nic nie jadła nie piła i cały czas popiskuje mimo tak wielkiej dawki , nawet nie przyszła sie przywitać ze mną :(:(:(:(:( Po rozmowie z wetem podjełyśmy decyzje o skruceniu jej cierpień :(:(:(:(:(:(:(:(:( Bedzie u mnie o 22 :(:(:([/QUOTE]
O mój świecie...to już dzisiaj:-(
Justynko,trzymaj się kochana,bądź dzielna.Nie wiem co więcej napisać:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']Tarunia z godziny na godzine coraz gożej nawet podwójna dawka Tramalu nie poaga , tylko rano była na spacerku , już dziś nic nie jadła nie piła i cały czas popiskuje mimo tak wielkiej dawki , nawet nie przyszła sie przywitać ze mną :(:(:(:(:( Po rozmowie z wetem podjełyśmy decyzje o skruceniu jej cierpień :(:(:(:(:(:(:(:(:( Bedzie u mnie o 22 :(:(:([/QUOTE]

Podjęłaś dobrą decyzję. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale po tramalu są zwidy i omamy - tak naprawdę Taruni już dawno nie ma z Tobą :( Myślami będę przy was...

Link to comment
Share on other sites

Taruniu kochana... choc znalam Cie tylko 3 miesiace, skradlas mi serce, sposrod wszystkich zwierzakow Justynki pokochalam Cie pierwsza i najbardziej... Siedze i rycze... Metlik w glowie, zadnej sensownej mysli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Skarbie kochany, przesylam wielgachnego ostatniego calusa prosto w ten Twoj przepiekny pyszczus... Bedzie mi Cie strasznie brakowac :cry: :cry:

O 22 i u mnie zaplonie dla Ciebie swieczuszka

Justynko, trzymaj sie tam jakos, myslami jestem z Wami :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą się dowiedziałam z wiadomości zostawionej przez Juistynę na gg, nie moge....ryczę... Taruniu cieszę się że Cię mogłam poznać i w ostatnią sobotę wygłaskać i pójść z Tobą i Justyną na ostatni spacer...żegnaj...
Justynko brak mi słów, przytulam mocno, wiem jak trudna to musiała być dla Ciebie decyzja...

Link to comment
Share on other sites

o Boże - dawno mnie tu nie było i dopiero teraz doczytałam, co się stało :,((((( rozstanie z ukochanym psem jest zawsze straszne. chce mi się ryczec- jedyne, co mnie pociesza to fakt, że dla Taruni tak było lepiej. Nie cierpi już, odpoczywa sobie w psim niebie

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Blackadder ITC][SIZE=5][COLOR=indigo][B]"T[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=indigo][B]o tylko pies, tak mówisz..........
Tylko pies
A ja Ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż , człowiek
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie ,
a kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy Tobie jest psie niebo
Z Tobą zostaje jego dusza..."[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=1][COLOR=indigo][B]B.Borzymowska[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://i787.photobucket.com/albums/yy157/madcat1981/DSC01356.jpg?t=1259963573[/IMG]
[/CENTER]


[CENTER][I]...A wszystkie zwierzęta, które były chore, są znów zdrowe, tak jak pamiętamy
je z najlepszych czasów. Są szczęśliwe i nie trapią się niczym, z jednym
wyjątkiem: każde tęskni za jedną specjalną osobą, którą musiało gdzieś
tam zostawić...
[/I][SIZE=1]
[/SIZE][LEFT][SIZE=1]Justynko, my wszyscy tutaj płaczemy z Tobą.[/SIZE]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][COLOR=#f3e4a9]" [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][COLOR=#f3e4a9][B]Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][COLOR=#f3e4a9][/COLOR][/SIZE][/FONT]
A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem...[/B][B]"[/B][B]

Autor nieznany [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Posłuchajcie w ciszy tej znanej wszystkim Dogomaniakom melodii.Niesie ona nie tylko rozpacz i ból szarpiący serce i osiągający momentami apogeum,ale i nadzieję oraz pewność,że kiedyś za TM będziemy już zawsze razem-radośni i zdrowi.Bez tej nadziei nie można dalej żyć...Justyno-nie znam Cię,ale jesteś mi teraz bliska-zadbaj o siebie.Jesteś potrzebna tylu jeszcze biedakom.Oby starczyło Ci sił.Jestem z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6360/wieca5.gif[/IMG]
[COLOR=indigo][B]Żegnaj TARUNIU! ŻEGNAJ, KOCHANA![/B][/COLOR][/QUOTE][COLOR=Navy][SIZE=3]Taruniu istotko cudowna :shake::shake::shake:jakaz pustka po tobie ...choc raz tylko ciebie widzialam , ale serce placze ...kochana , Justyniu z toba jestesmy i za rece sie z toba trzymamy mocnoooooooooo[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...