Jump to content
Dogomania

York - problem ...POMOCY!


Shanizzy

Recommended Posts

Witam. Od niecalych 10 dni mam w domu Yorka. Suczka ma 8 tygodni i mam problem. Mika zaklimatyzowala sie szybko, nie miala problemow z apetytem. Weterynarz doradzil abym zaczela podawac jej witaminy. Kupilam wiec dzis w sklepie zoologicznym witaminy o nazwie "Pet Calcium" firmy Mikita. Na opakowaniu pisze ze nalezy podawac 1-2 tab. na 2,5-5 kg wagi. Mika wazy ok. 85 dag wiec godzine temu dalam jej cwiartke tabletki aby nie przesadzic. Ok. godz 19 (o 18 dalam tabletke) Mikusia zaczela dziwnie sie zachowywac. Zobaczylam ze na gazetkach na ktorych sie zalatwie jest kilka luznych kupek:placz:. Wtedy mala znowu poszla na gazetki i probujac sie zalatwic, piszczala... Psinka dostawala to jedzenie co zawsze czyli Royal canin junior. Prosze o pomoc.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanizzy']Witam. Od niecalych 10 dni mam w domu Yorka. Suczka ma 8 tygodni i mam problem. Mika zaklimatyzowala sie szybko, nie miala problemow z apetytem. Weterynarz doradzil abym zaczela podawac jej witaminy. Kupilam wiec dzis w sklepie zoologicznym witaminy o nazwie "Pet Calcium" firmy Mikita. Na opakowaniu pisze ze nalezy podawac 1-2 tab. na 2,5-5 kg wagi. Mika wazy ok. 85 dag wiec godzine temu dalam jej cwiartke tabletki aby nie przesadzic. Ok. godz 19 (o 18 dalam tabletke) Mikusia zaczela dziwnie sie zachowywac. Zobaczylam ze na gazetkach na ktorych sie zalatwie jest kilka luznych kupek:placz:. Wtedy mala znowu poszla na gazetki i probujac sie zalatwic, piszczala... Psinka dostawala to jedzenie co zawsze czyli Royal canin junior. Prosze o pomoc.
Pozdrawiam[/quote]

Nic innego tylko pędzić do weta :shake:

Link to comment
Share on other sites

czesc
ja tez wzielam yorka jak mial 8 tygodni. jadla gotowane mieso z warzywami i pod kontrola lekarza powoli wprowadzilismy sucha karme royal dla yorka junior ograniczajac tym samym gotowane. ale zadnych witamin to mi nie polecano. teraz moja Megi ma 4 miesiace i jest tylko na royalu. swietnie sie rozwija bez dodatkowego szprycowania witamin.
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja swoje szczenięta właśnie tylko na Royalu odchowywałam - gotowane, surowe itd to były tylko małe dodatki do podstawowego jedzenia.
To było raczej jako "smakołyk", "nowość" niż podstawowe jedzenie.
Royal zawiera wszystko co niezbędne dla maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...