Jump to content
Dogomania

Rozliczam. NOWE FANTY ubranka dla piesków. Bazarek - dla trzech potrzebujących psiaków. Do 31.03. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 24.03.2023 o 21:18, Perełka1 napisał:

czy nr 8 się naciąga, proszę o wymiary w pasie

Fanty od 1 do 21 są obecnie u Onaa. Będą u mnie w niedziele popołudniu, jeśli Renia nie udzieli odpowiedzi, to będę mogła to zrobić ja, gdy będę już w posiadaniu fantów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2023 o 06:25, elik napisał:

Witaj Radku nocny marku  🙂 

Rzadko mi się zdarza siedzieć tak długo, ale czasem trzeba. 

Dnia 25.03.2023 o 06:39, elik napisał:

Dzisiaj znowu mnie nie będzie i znowu bardzo Was proszę o doglądanie bazarku

Będę pilnował.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2023 o 08:33, themagda napisał:

dla mnie 74 domofon proszę bo mój nie działa.tylko czy pasuje nie znam się na domofonach.

 

Dnia 23.03.2023 o 21:52, elik napisał:

Witam bardzo serdecznie    1097654941_zsercem.jpg.b1dbe9e5f6ad55323007df10df5e2c5b.jpg   i dziękuję za chęć pomocy psiaczkom, obawiam się jednak, że to jest domofon do domów jednorodzinnych. ale postaram się zaczerpnąć informacji na ten temat i dam znać   

 

Dnia 25.03.2023 o 16:59, themagda napisał:

pisałam że chcę domofon nr 74 i nie jest wpisane . bardzo potrzebuję ten domofon bo mój jest zepsuty czy nie jest pisane bo wycofany czy dlaczego?

Witam ponownie  🙂  Odpisałam, że to prawdopodobnie jest domofon do domu jednorodzinnego, a nie do domu bloku, czy kamienicy. Chcę to sprawdzić, ale na razie nie mam kogo zapytać. Może uda mi się w przyszłym tygodniu, to dam  odpowiedź.
Jeśli jesteś pewna, ze będzie się nadawał do Twoich potrzeb, to zaznaczę, ale chcę wiedzieć, że masz świadomość, że może to być domofon do domu jednorodzinnego.

Zachęcam do zaglądania na bazarek, bo chcę dodać sporo ubranek dla piesków w tym sporo dla mikrusów, a wiem, że jesteś zainteresowana ubrankami. Teraz "obrabiam" zdjęcia.

Dodam na początek bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...