Jump to content
Dogomania

Rozliczony Podzielmy Się Sercem Kramik Czwarty Dla Zebrzątek 5.02


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 30.01.2023 o 22:07, elik napisał:

A to się zgadza, tylko zmyliła mnie ta kwota 5,50 z tego drugie bazarku. Jak już pisałam nie wpłacam w groszach, dlatego pomyślałam, że coś pomyliłaś. W takim razie na ten drugi bazarek będzie nie 5,50 zł, a 6,00 zł  🙂  

 
         Ciociu na ten Iskierkowy bazarek jest 4 zl 50 gr za szal  
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 22:07, elik napisał:

A to się zgadza, tylko zmyliła mnie ta kwota 5,50 z tego drugie bazarku. Jak już pisałam nie wpłacam w groszach, dlatego pomyślałam, że coś pomyliłaś. W takim razie na ten drugi bazarek będzie nie 5,50 zł, a 6,00 zł  🙂  

 
Z tego bazarku tutaj   pieniazki juz poslalam  do Martusi
 
Nadziejka 12 zl
Malgosia Nadziejkowa psiapsiolka 12 zl
elik 5 zl 50 gr 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 23:05, Nadziejka napisał:
 5 zl 50 gr i 4 zl 50 gr to daje razem 10 zl .... za dwa bazarki prosze sobie dokladnie sprawdzic u mnie wszytko wypisane dokladnie i za co za jakie fanty

 

Dnia 30.01.2023 o 23:08, Nadziejka napisał:
Zapraszam dobreduszki mimo ze jakies czary szalone na Nadziejke coby ukrywalla grosze no prosze ... no prosze
ale ale zapraszam ogromnie w odwiedziny po fanty na pomoc na pomoc  serdeczna 

Nadziejko specjalnie wykasowałam swoje posty, żeby na bazarku zamieszania niepotrzebnego nie robić z drobnego przeoczenia.  Nie chodzi mi o to, że brakuje 50 groszy, tylko, że podzieliłaś nie tak, jak było potrzeba. Spokojnie przeczytaj moje wyjaśnienie na PW i nie denerwuj się, bo nie ma o co. Mam pełne zaufanie do Ciebie z resztą za 50 groszy porszaka nie kupisz  🙂 
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 23:19, elik napisał:

 

Nadziejko specjalnie wykasowałam swoje posty, żeby na bazarku zamieszania niepotrzebnego nie robić z drobnego przeoczenia.  Nie chodzi mi o to, że brakuje 50 groszy, tylko, że podzieliłaś nie tak, jak było potrzeba. Spokojnie przeczytaj moje wyjaśnienie na PW i nie denerwuj się, bo nie ma o co. Mam pełne zaufanie do Ciebie z resztą za 50 groszy porszaka nie kupisz  🙂 
 

To juz sie robi niefajne naprawde ....
 
Twoje 5 zl 50 gr jest tu na tymze baz a Twoje 4 zl 50 gr jest na tamtym bazarku i prosze juz nie piszmy o tym bo to wszytko czlekowi opada ....i odechciewa sie na jament naprwade   
to daje razem sume 10 zl     czy ja jeszcze jakos mam inaczej nie wiem tlumaczyc?
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście wszystko opada. Nie wiem ile razy mam powtarzać, że nie chodzi mi o brak 50 groszy, bo nawet gdyby tak było, nie zwróciłabym na to uwagi.  Wyjaśniłam Ci to na PW i niepotrzebnie wałkujesz to na wątku.

Napisałaś, że wpłynęło ode mnie 5,50 zł, a ja na to, że to nie ja, bo nigdy nie wysyłam co do grosza. Ale jak napisałaś, że przysłałam 10 zł, a Ty podzieliłaś  4,50 na jeden bazarek i 5,50 na drugi bazarek, to się zgadza, tylko ja zawsze wysyłam pełne złotówki i do głowy minie przyszło, że tak to podzielisz i do głowy mi nie przyszło, że tak to zrozumiesz. No ale sama sobie jestem winna. Mogłam machnąć ręka i uznać, że to ja wpłaciłam te 5,50 zł. Przepraszam za zamieszanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2023 o 06:23, zebrazebra napisał:

Dziekuję pięknie za pomoc, dotarło 30 zł, zaraz je przekażę Edycie.

Thank You GIF by Mailchimp 🥰

                                 Zakończony! Kalendarze 2019 dla Rokunia z chorą skórą do 17,01,1019 g20 -  Page 2 - Zakończone - Dogomania

Niechaj Moc Spokojnosc Szczescie bedzie z Wami  z calego serca
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Obniżeczki Szanowni Panstwo! Podzielmy Się Sercem Kramik Czwarty Dla Zebrzątek 5.02
Dnia 29.01.2023 o 10:18, Ellig napisał:

HOP

 

Dnia 30.01.2023 o 22:07, elik napisał:

 

 

Dnia 30.01.2023 o 17:40, Radek napisał:

Dopóki będą bazarki. 

              Szanowni Panstwo
poczarowalam obnizeczki zapraszam zapraszam ogromnie serdecznie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 22:50, elik napisał:

...

Eliczku prosze nie zlosciaj  ja pislalam w rodzaju: pierunie juz dajmy pokoj temu .. ale ale bez zadnego slosliwuskiego 
 Pozdrawiam
zapraszam moze eliczku cos sie jeszcze spodoba poki paczuni nie wyslalam   
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2023 o 09:13, Nadziejka napisał:
Eliczku prosze nie zlosciaj  ja pislalam w rodzaju: pierunie juz dajmy pokoj temu .. ale ale bez zadnego slosliwuskiego 
 Pozdrawiam
zapraszam moze eliczku cos sie jeszcze spodoba poki paczuni nie wyslalam   

Nie złoszczę się Nadziejeczko  🙂 Nieporozumienia się zdarzają, ale ważne jest, żeby sobie wyjaśnić i nie nosić urazy  🙂   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...