Jump to content
Dogomania

Rozliczony Podzielmy Się Sercem Kramik Czwarty Dla Zebrzątek 5.02


Nadziejka

Recommended Posts

               Ciocia Nesiowata Cegielenka Szczescia 10 zl                                                                                                        Dziekuje Cudnie Dziekuje mam na koncie

                      Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to kropka73 Dziekuje Za Wszystko Serce Wielkie! Obniżeczki Szanowni Panstwo! Podzielmy Się Sercem Kramik Czwarty Dla Zebrzątek 5.02
   Nadziejeczkowo  Cegielenka Szczescia 25 zl poslalam Marusi
                         
      30 zl  za fatuskowo  pieniazki odelik, Malgosi kolezanci Nadziejkowej i Nadziejki poslalam Martusi 
 
 
kropka73 Cegielenki Szczescia 30 zl Dziekuje Ogromnie! mam na koncie Wyslane do Martusi
 
Nesiowata Ciocia Cegielka Szczescia 10 zl Dziekuje cudnie mam na koncie Wyslane do Martusi 
 
               Kramik na dzis rozliczony 95 zl  
                 Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro
 
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Obniżeczki Szanowni Panstwo! Podzielmy Się Sercem Kramik Czwarty Dla Zebrzątek 5.02
Dnia 1.02.2023 o 14:33, zebrazebra napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc, jestem bardzo wzruszona... dziękuję Wszystkim. 

Potwierdzam że wpłata 95 zł dotarła, zaraz przelewam Edycie na leki i na Nutridrinki.🥰

                    ❤️764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...