Jump to content
Dogomania

Suczka bezdomna po śmierci opiekuna, prawdopodobnie wpadła pod samochów - połamana miednica, przemieszczenie kręgów w odcinku lędźwiowym.


elik

Recommended Posts

Dostałam od themagda  SMS-a, że laptop spadł Jej ze stołu i nie ma możliwości kontaktu z dogo.
W tej sytuacji, abyśmy miały wiedzę odnośnie wpłat na konto themagda, proponuję informowanie na wątku kto ile wpłacił, a ja będę potwierdzać wpływ na konto themagda, po otrzymaniu od Niej informacji o wpłacie.
Proszę informować o wpłatach, które nie są ujęte w poniższym zestawieniu

imonka80 -100zł
nesiowata- 30
aldrumka -30
agat21 - 200
jo37 - 100
Ellig -50

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:35, themagda napisał:

Elik nie mam laptopa bo mi psy go zrzuciły ze stołu i nie działa wiec na telefonie to prawie nie widzę a pisze mi asystent google z polecenia slownego i zobacz jak bez błedów nie to co ja sama. Nie wiem jak ja bedę to rozliczać pójdę chyba do biblioteki na kompa

Nie rozumiem. Napisałaś SMS-a, że nie masz kontaktu z dogo, bo laptop spadł ze stołu, a widać, że jednak masz. O co wiec chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:53, elik napisał:

Nie rozumiem. Napisałaś SMS-a, że nie masz kontaktu z dogo, bo laptop spadł za stołu, a widać, że jednak masz. O co wiec chodzi?

Elu - Magda napisała przecież. Jeżeli nie masz nielimitowanego internetu w telefonie

to koszty są bardzo wysokie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:58, Jo37 napisał:

Elu - Magda napisała przecież. Jeżeli nie masz nielimitowanego internetu w telefonie

to koszty są bardzo wysokie.

Gdzie Ty to widzisz?

Do mnie napisał, że nie ma kontaktu z dogo, a jednak ma,skoro napisała tamten post.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:53, elik napisał:

na telefonie to prawie nie widzę a pisze mi asystent google z polecenia slownego i zobacz jak bez błedów nie to co ja sama.

autorka pisze na telefonie uzywając poleceń głosowych.laptop nie działa - telefon działa. To jest ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki póki co, wiem w czym rzecz i czemu themagda pisze na dogo. Rzadko, bo rzadko, ale sama nieraz korzystam z telefonu w tym celu więc wiem, że można pisać na dogo nie mając kompa. 
Moje pytanie było nie wprost i zwrócone bezpośrednio do themagda, a chodziło mi o to, po co pisze mi, że nie ma kontaktu z dogo i prosi o przekazywanie pewnych informacji, ja wymyślam sposoby jak załatać dziurę, piszę niepotrzebne posty, a themagda za chwile pojawia się na dogo robiąc ze mnie idiotkę, która wymyśla nikomu nie potrzebne sposoby.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:35, themagda napisał:

Elik nie mam laptopa bo mi psy go zrzuciły ze stołu i nie działa wiec na telefonie to prawie nie widzę a pisze mi asystent google z polecenia slownego i zobacz jak bez błedów nie to co ja sama. Nie wiem jak ja bedę to rozliczać pójdę chyba do biblioteki na kompa

Elu - tutaj

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 13:35, themagda napisał:

Elik nie mam laptopa bo mi psy go zrzuciły ze stołu i nie działa wiec na telefonie to prawie nie widzę a pisze mi asystent google z polecenia slownego i zobacz jak bez błedów nie to co ja sama. Nie wiem jak ja bedę to rozliczać pójdę chyba do biblioteki na kompa

 

Dnia 14.01.2023 o 13:53, elik napisał:

Nie rozumiem. Napisałaś SMS-a, że nie masz kontaktu z dogo, bo laptop spadł ze stołu, a widać, że jednak masz. O co wiec chodzi?

 

Dnia 14.01.2023 o 13:58, Jo37 napisał:

Elu - Magda napisała przecież. Jeżeli nie masz nielimitowanego internetu w telefonie

to koszty są bardzo wysokie.

 

Dnia 14.01.2023 o 14:41, elik napisał:

Gdzie Ty to widzisz?

Do mnie napisał, że nie ma kontaktu z dogo, a jednak ma, skoro napisała tamten post.

 

Dnia 14.01.2023 o 15:32, Jo37 napisał:

Elu - tutaj

i cytujesz Jej post, który świadczy o tym, że jednak ma kontakt z dogo. 

Jolu, themagda napisała mi, że nie ma kontaktu z dogo i prosiła mnie (o czym ja już na dogo nie pisałam, bo po co) o informowanie co się tu dzieje. A przecież ma kontakt skoro napisała post. Bez względu na to czym się posługuje, ma kontakt, a nie jak do mnie napisała - "nie mam kontaktu z dogo".  Ma kontakt i sama może widzieć co tu się dzieje i o to mi chodziło.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie.

Czy nie możnaby porozumieć się z tą Panią i bezpośrednio przelewać pieniążki? Skoro themagdzie laptop walnął.

Na wątku są wszystkie dane do przelewu, oraz kontakt mailowy i telefoniczny do Pani E.S., która psinę ratowała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 16:47, rozi napisał:

Ja mam pytanie.

Czy nie możnaby porozumieć się z tą Panią i bezpośrednio przelewać pieniążki? Skoro themagdzie laptop walnął.

Na wątku są wszystkie dane do przelewu, oraz kontakt mailowy i telefoniczny do Pani E.S., która psinę ratowała.

Danych do przelewu nie ma, jest nazwisko, adres i adres meilowy.

EDIT
themagda poda mi nr konta siostry, po  rozmowie z nią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 20:46, wiolhelm170 napisał:

Oj Elik, weź tak nie łap za słówka.Moze myślała że nie będzie miała kontaktu z dogo, a za chwilę wymyśliła sposób z telefonem i weszła.Robisz super robotę dla psiakow, nie denerwuj się drobnymi rzeczami.

      😉        

Link to comment
Share on other sites

Siostra themagdy powiadomiona, że numer Jej konta będzie udostępniony do wpłat środków zebranych na dogo, aby zwrócić Jej wydatki związane z ratowaniem suczki potrąconej przez samochód i pozostawionej na drodze.
Nr konta podam rozi na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2023 o 21:57, Jo37 napisał:

Ja też poproszę o numer konta. Czekam jeszcze na wpłaty.

Jeśli Ci nie przeszkadza Jolu, to dołączę Cię do PW z rozi  🙂 

EDIT
Dodałam także Aldrumka, bo też pewnie będzie chciała wpłacić kasę z bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2023 o 16:55, rozi napisał:

Z bazarku jest (razem z Twoją dziesiątką) 430zł.

Przed chwilą poszedł do Ciebie przelew 420zł z tytułem "rozi z bazarku dla połamanej suni".

Będę prosiła o potwierdzenie na wątku bazarku.

Cytuję wpis z piątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2023 o 11:59, elik napisał:

Jeśli przelew został zrobiony w piątek, to na moim koncie znajdzie się najwcześniej w poniedziałek.          

Nie ma możliwości, żeby do tej pory nie było mojej wpłaty. Wszystkie bazarki staram się rozliczać szybko, Klienci przelewają moment. Co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...