Jump to content
Dogomania

W DS we Wrocławiu! ISKRA Ruda sunia pod moją opieką w BDT u Bożeny, mojej koleżanki.


Poker

Recommended Posts

Dnia 15.01.2023 o 10:44, Alaskan malamutte napisał:

Takie zapytanie na OLX:

Dobry wieczor. Mamy duze zainteresowanie tym pieknym pieskiem. Chcielibysmy jutro przyjechac i poznac sie nawzajem. Nasza ukochana suczka zmarla po 14 latach i nie mozemy zyc bez psa...Czekamy na wiadomosc. Izabela i Oliver

Rodzina niestety nie zadzwoniła.

 Może ludzie maja jakąś potrzebę pisania, bo ja mam sporo podobnych zapytań o koty; ludzie piszą, z tekstu wynika, że nie mogą się doczekać, że chcą poznać jak najszybciej zwierzaka, po czym na prośbę o telefon milczą i już się nie odzywają.

Dzieje się też tak wtedy, gdy w ogłoszeniu proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka pisze , że po karmie dla szczeniąt Iskra nabrała wigoru . Wczoraj została sama na  20 minut i pożarła cukierki. Dziś została na 1,5 godziny i ściągnęła obrus ze stołu, poduszkę z kanapy i rozniosła po domu. Na szczęście nie niszczy.

Albo rzeczywiście jest w wieku podlotka, albo nadrabia stracone dzieciństwo..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 21:34, Alaskan malamutte napisał:

Była wizyta dla-Iskry? Czy ja coś pomyliłam🤔

Nie pomyliłaś, byłam na wizycie. Właśnie wróciłam. Miałam przez całe miasto w jedną stronę 20 km.

Iskra będzie miała rodzinkę: mama, tato i dwóch chłopców 9 i 7 lat. Bardzo ułożone i kulturalne dzieciaki.

Rodzice mieli w domach rodzinnych psy. Decyzja o przyjęciu psa rodziła się przez 2 lata, aż chłopcy urośli do odpowiedniego wieku.

Cała rodzinka bardzo zainteresowana  Iskierką. Opowiadałam im jaka ona jest, że trochę rozrabia. Pytali o różne rzeczy, ustalaliśmy co, kiedy i jak.

Państwo chcą pojechać po sunię popołudniu w niedzielę, bo w sobotę mają gości i nie chcą narażać jej na zamieszanie w domu.

Chętni mają taką pracę, że Iskierka będzie mało sama w domu.  Na wakacje będą ją zabierać ze sobą albo zostawiać u znajomych, już wszystko ustalili.

Nie ukrywam, że obie z koleżanką mocno przeżywamy adopcję Iskierki, bo zapadła nam w serducha.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po wyjściu z wizyty zadzwoniłam do koleżanki , by ją poinformować, a ona mówi, że Iskra od pół godziny trzepie głową co chwilę.

Koleżance udało się dostać o 21.30 do osiedlowej wetki i okazało się , że w uchu są jakieś kulki, ni ro jajeczka, no to nasiona. Nie wiadomo co. Dostała 2 zastrzyki i maść. Dziś jest lepiej. Dziś o  g.17 kontrola.
Koleżanka zapłaciła 130 zł.

Na razie nie mówię przyszłemu DS, poczekam do kontroli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 22:09, Poker napisał:

Nie pomyliłaś, byłam na wizycie. Właśnie wróciłam. Miałam przez całe miasto w jedną stronę 20 km.

Iskra będzie miała rodzinkę: mama, tato i dwóch chłopców 9 i 7 lat. Bardzo ułożone i kulturalne dzieciaki.

Rodzice mieli w domach rodzinnych psy. Decyzja o przyjęciu psa rodziła się przez 2 lata, aż chłopcy urośli do odpowiedniego wieku.

Cała rodzinka bardzo zainteresowana  Iskierką. Opowiadałam im jaka ona jest, że trochę rozrabia. Pytali o różne rzeczy, ustalaliśmy co, kiedy i jak.

Państwo chcą pojechać po sunię popołudniu w niedzielę, bo w sobotę mają gości i nie chcą narażać jej na zamieszanie w domu.

Chętni mają taką pracę, że Iskierka będzie mało sama w domu.  Na wakacje będą ją zabierać ze sobą albo zostawiać u znajomych, już wszystko ustalili.

Nie ukrywam, że obie z koleżanką mocno przeżywamy adopcję Iskierki, bo zapadła nam w serducha.

 

Bardzo się cieszę, dobrze, że wszystko tak się skończyło🙂Suni życzę zdrowia, oby jak najszybciej mogła cieszyć się swoją rodziną.  

Link to comment
Share on other sites

Iskierka była  dziś na kontroli. Dopiero teraz uwidoczniła się czarna maź w uchu. Wetka oglądała materiał pod mikroskopem, ale na szczęście nie stwierdziła niczego niepokojącego. Zleciła płukanie ucha i stosowanie maści przez  7 - 10 dni. O tyle jest lepiej, że ucho nie jest gorące i sunia nie trzepie głową.

Jutro będę dzwonić do przyszłego DS, żeby przesunąć termin przekazania Iskry na kolejny weekend. Nie chcemy

z koleżanką, żeby zaczynała pobyt w swoim domku od leczenia ucha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...