Jump to content
Dogomania

Bardzo proszę o pomoc aby usunąć guzy psim przyjaciółką


Recommended Posts

Hej,mam ogromną prośbę czy mogłbys lub mógłbyś  udostępnić lub jakkolwiek pomóc w zbiórce na moje dwa psiaki które są po przejściach i mają guzy i będą musiały mieć je usuwane wraz z listwą mleczną z tego co wiadomo, a ja nie jestem w stanie aktualnie zrobić jej tej operacji ze względu na mój zły stan zdrowia i zrobiłam zbiórkę aby im pomóc... 

obie dziewczyny są uratowane od faceta który nigdy z nimi nie chodził do weterynarza, bardzo je zaniedbywał i ogólnie miały u niego bardzo źle... Przez bardzo długi czas próbowałam je odebrać od niego aż w końcu się udało. Początkowo tą zbiórka była zrobiona dla starszej suczki czyli Łatki, ponieważ ma rosnącego guza w jamie brzusznej (w okolicach miejsca gdzie psy mają pępowinę) i musi mieć go usuniętego jak najszybciej. A przedwczoraj wyczulam, że druga suczka ma dość sporego guza przy sutku i też będzie musiała mieć operacje aby go usunąć... 

bardzo proszę o pomoc, wręcz błagam 😩 

https://zrzutka.pl/keu2kw
 Byłabym bardzo wdzięczna każdemu kto pomoże i z góry każdemu bardzo dziękuję :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...