Jump to content
Dogomania

JUZ W DS!!! Masza, Maszeńka poczciwa kilkuletnia sunia co najmniej dwukrotnie porzucona znalazła w końcu prawdziwy dom.


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 3.02.2023 o 14:18, Aska7 napisał:

Dziewczyny przełamują lody, bo już pilnują razem bramy. Wróciły jak bałwanki, obie chętnie poddały się odśnieżeniu. Teraz padły i śpią.

Ale się cieszę 🙂

Suni rezydentce też przydała się towarzyszka 🙂 Maszka padła, bo po schronie ma słaba kondycję, ale spacery, bieganie z drugą sunią powinny poprawić jej kondycję. Już u Anetki zaczęła ją poprawiać 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2023 o 10:21, Aska7 napisał:

Wszystko w porządku, jednak pańcia pieszczoszka z niej. Dzisiaj wyjście tylko higieniczne i do domu, bo tu ziąb. Blat w kuchni okazał się nie tak wysoki, bo zniknął mielony. Jeszcze raz uczuliłam, żeby nie zostawiać jedzenia na wierzchu.

Dokładnie. 

Asiu. Może rzeczywiście porcję dzienną podzielic na trzy razy...Sama nie wiem....

U mnie niejadek. Mam problem w drugą stronę. Nawet kocie jedzenie może sobie stać...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2023 o 11:48, Alaskan malamutte napisał:

No Lidka  i Emilka popłaczą się z radości ❤️ Muszę pokazać im to zdjęcie!

Anecik tez pewnie łza się w oku zakręci😀 Bardzo jej jesteśmy wdzięczne za przyjęcie Maszki do domu. Tam po raz pierwszy od schronu wylegiwała się na posłankach i kanapie ♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2023 o 15:33, Aska7 napisał:

Dama

 

IMG-20230205-WA0014_resize_19.jpg

Asiu, pozdrów od nas serdecznie rodziców i podziękuj z całego serca za dom dla Maszy. Sunia właśnie tak powinna spędzać swoje życie. Na kanapie, nie w schroniskowej klatce. Ona co prawda już u Anecik wylegiwała się jak dama, ale co własny dom, to własny dom. U Anecik za duża konkurencja do głaskania była 😄

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...