Jump to content
Dogomania

WRÓCIŁA SAMA !!!!!! POMOCY !!!!Zaginęła była moja podopieczna.Wrocław


Poker

Recommended Posts

W środę po 2 latach w DS uciekła, nie z winy właścicielki , maluśka sunia, 5 kg, która obecnie ma  na imię Jula. Wcześniej była w BDT u mojej koleżanki, pod moją opieką.

Jest goła, bez obroży. Ludzi widzieli ma 100 %  ją na osiedlu Olimpia Port, ale mogła się przemieścić. Ona mimo 2. lat w DS jest bardzo płochliwa, nie podejdzie do ludzi.

Ponieważ jest niejadkiem, pewnie długo nie  będzie szukać jedzenia.

Poprosiłam 3 punkty ochroniarskie  z monitoringiem o pomoc. Rozdajemy ulotki, wieszamy plakaty.

Ludzie z tego osiedla mówili,  że widzieli ogłoszenie na FB.

Proszę, sprawdźcie, bo ja nie FB.

Pomóżcie !!!

Straż miejska, schronisko powiadomione. Zamierzam powiadomić firmę śmieciarską.

.

 

437428253_Jula(1).jpg.3c0cf9c53ee2a9f1a4916e81357ed9af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka miała tę informację. Ludzie na osiedlu wiedzą z FB.

Jeździłysmy dziś z ulotkami. Od czwartku ślad zaginął. Nikt nie widział. Ona jest drobniutka. W nocy już zimno. Ryczę na myśl, że może zamarznąć, wpaść do rzeki albo samochód może ją rozjechać. Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Jest, jest !!! dziś rano mieszkańcy naszego osiedla zauważyli ją blisko domu i powiadomili jej pańcię.

Podeszła do niej natychmiast. Już jest w domku, bardzo dużo piła, trochę zjadła i  przytuliła się do pańci i śpi.

Sama wróciła przebiegając przez bardzo ruchliwą ulicę, most w budowie, ok. 4 km !!

Wczoraj chodziliśmy po odległym osiedlu, gdzie była widziana 5 dni temu, roznosiliśmy ulotki. Dziś miałyśmy chodzić po domkach i wrzucać ulotki do skrzynek na listy.

Ryczałam ze szczęścia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to WRÓCIŁA SAMA !!!!!! POMOCY !!!!Zaginęła była moja podopieczna.Wrocław

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...