Jump to content
Dogomania

KONIEC!!!Świąteczny giga bazar z kosmetykami do 17 grudnia do 21:00 ZAPRASZAM :)


Kmicic666

Recommended Posts

Dnia 17.12.2022 o 22:19, Kmicic666 napisał:

dopisuje-dzięki

 

 

to dajcie znać -fajnie jakby jedna bo koszta mniejsze 😉 a i pewnie Pocahontas mniej pakowania 😉

 

Dnia 17.12.2022 o 22:03, Aldrumka napisał:

Jednak tu bo @sunnynighti @agat21 mają zapchane skrzynki. 

Myślę, że większość z nas chce. Sunnynight czy wiadomo kiedy będziesz w Śródmieściu? Nesiowata czy będziesz chciała przyjeżdźać przed Świętami czy  wolisz tę przesylkę do siebie  (mam dla Ciebie jeszcze inne rzeczy) ?  

Ja jak zawsze jestem za 🙂

Link to comment
Share on other sites

proszę podlicz mnie jeszcze raz bo mi wychodzi 180-ale może sie gdzieś ja sypnęłam w rachunkach- jesli oczywiście wchodzi w to nr 52(nie wiem czy wygrałam licyt.tego numeru czy nie,ewentualnie gdybym nie wygrała to mozesz zamienic na nr 54(wyw) bo to tez taka sama kwota).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 09:12, gryf80 napisał:

proszę podlicz mnie jeszcze raz bo mi wychodzi 180-ale może sie gdzieś ja sypnęłam w rachunkach- jesli oczywiście wchodzi w to nr 52(nie wiem czy wygrałam licyt.tego numeru czy nie,ewentualnie gdybym nie wygrała to mozesz zamienic na nr 54(wyw) bo to tez taka sama kwota).

wygrałaś bo są dwie sztuki 😉

podliczmy raz jeszcze:
woda eclat nuit 25zł
woda eclat femme 30zł
tender truskawka 10zł
tender miodowy 10zł
ecollagen pod oczy 20zł
novage na noc 30zł
optimals 3d 20zł
krem do rąk mleko z miodem 7zł
krem do rąk z makadamią x2 czyli 14zł
krem do rąk amber elixir x2 czyli 14zł
mydło do rąk love nature 10zł
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 10:55, majowa napisał:

a czy ja moge poprosic nr 51 i 65 po 1 szt, chyba zostały, a podobne produkty mi "uciekły"

wczoraj wszystko dostarczyłem do Pocahontas i wiem że paczki spakowane więc możesz prosić ale Twoja przesyłka się opóźni bo kosmetyki dostarczę dopiero jutro wieczorem bo dziś nie przejeżdżam przez Warszawę i kwota za wysyłkę z tego co się orientuje zwiększy. Jeśli zgadzasz się na takie coś to dolicz do kwoty za kosmetyki kwotę za te dodatkowe kosmetyki a do przesyłki dolicz 1zł bo zwiększa się gabaryt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...