Jump to content
Dogomania

Jo37 prosze odbierz fantuskowo! 302 zl Rozliczony Dziekuje Dobrodzieje! Bazarek Podzielmy Sie Czlowieczenstwem Sercem Dla ZebraZebra 17.12


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje Dobrodzieje!Bazarek Podzielmy Sie Czlowieczenstwem Calem Sercem Dla ZebraZebra 17.12
           Rozliczony na dzis: 
 277 zl juz u Zebry   Dziekuje Wam Serca Dziekuje
 
 
 Dziekuje Serca Dziekuje Klaniam! mam na koncie 25 zl i wyslane do Zebry
Kupila Pani Anna Z Rodzinką za 25 zl!  Nadziejkowa Znajoma
    Num 11 ksiazka ,,Namietnosci Eugenii R.,,
 
 
Ciocia koja Cegielenka Szczescia 30 zl! Dziekuje klaniam i mam na koncie i posylam odrazu do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
 
Figunia Sercem Cegielenka Szczescia 50 zl ! Dziekuje klaniam i mam na koncie i posylam odrazu do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
 
 Nadziejka Sercem Cegielenka Szczescia 15 zl

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
mari23 Cegielki Szczescia 30 zl  Dziekuje Klaniam Serce mam na koncie i wyslalam do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
 
ranias Cegielki Szczescia 26 zl Dziekuje Klaniam Serce mam na koncie i posylam do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
Isiak Cegielki Szczescia 30 zl  Dziekuje Klaniam Serce mam na koncie i wyslalam do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
 
kropka73  Cegielki Szczescia 25 zl  Dziekuje Klaniam Serce mam na koncie i wyslane do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
Pani Wieslawa Z Wnuczką  Znajome Nadziejutkowe Cegielki Szczescia 30 zl Dziekuje Klaniam Kochane!i poslalam do Zebry

                                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 
 
Ciocia elik kup teraz Dziekuje pieknie! mam na koncie z nadplatenka 4 zl  razem 31 zl Dziekuje serce!i wyslane do Zebry
Num 5 szal komin azurkowy dziergany bardzo ladny4 zl
Num 9 Nike  woda toaletowa nowa 30 mll  23 zl
 
 
Jo37 kup teraz  Dziekuje pieknie mam na koncie 10 zl
Num 6 sztućce do mięs, śledzi  2 sztuki nierdzewneza 5 zl
Num 7 mydelko Pani walewska Sweet romance za 5 zl
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 09:18, zebrazebra napisał:

Dzień Dobry, z najlepszą energią witam 🥰

            Wszelkiego dobruskiego posylam Zebro dla Was
  Jeszcze dla Ciebie posle pieniazki:
                  10 zl od Jo37 
            15 zl Nadziejkowa Cegielka
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony 277 zl A Jeszcze Rozliczam Dziekuje Dobrodzieje!Bazarek Podzielmy Sie Czlowieczenstwem Calem Sercem Dla ZebraZebra 17.12

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Dnia 17.12.2022 o 09:18, zebrazebra napisał:

Dzień Dobry, z najlepszą energią witam 🥰

Niechaj spokojnosci zdrowko odpoczynek od wszelkiego niedobrego
przyjdzie do Was Martusiu 
Ja czekam na pieniazki z mojej harowki....Swieta lada dzien...moze wkoncu
,,panowie derektorowie bogacze,, wyplaca...   pieniazki postaram slac ku Tobie jak tylko otrzymam zaplate
Link to comment
Share on other sites

Sredecznie dziękuję za Welkie Serce, zwałszcza po wczorajszych wydarzeniach z Noelem, myślałam że to już jest koniec...

Zacytuję z naszego wątku "Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy  Na spacerze Noel zachowywała się normalnie, załatwiła się, podbiegła kawalek i nagle zwinęła się jakoś dziwnie i upadła na śneg,
Natychmiast do niej podbiegłam, zemdlała, przelewała mi się przez ręce, Na szczęcie spotałam super Sąsiadkę, która widząc co się dzieje zoaferowała natychmiastową podwózkę do Canfelisu. W samochodzie Noel trochę się krztusiła, ale najgorszy stan nieprzytomości przeszedł. U weta natychmiast dostała pomoc, leżała pod tlenem, dostala zastrzyk na bazie opiatów, po którym zachowywałą się jak po narkozie. Dostała fówniież zastrzyk z Furosemidu i lek na poprawę mikrokrążenia. Zbadano jesz szybko krew, wszystkie wyniki okazały się w normie. USG takie na szybko też nie wykazało nic niepokojącego, tylko dotykowo brzuch był dość bólowy. To była taka jakaś zapaść udarowa prawdopodobnie, zdeberwowałąn się bardzo, bo wydawało mi się że Noel mi narękach po prostu odchodzi...Dziś rano jest już lepiej, zjadła, wody nie chce na razie pić. Uroki podeszłago wieku, muszę ją obserwować, qw styczniu badanie serca i Usg całego psa. Wczoraj nmnie skasowali na 300 zł, ale nie ma rady, zrobię dla Noelika wszystko! Uff, to tyle o wczorajszych przejściach, dziś oszczędzamy się i obserwujemy.
Kciuki tradycyjnie potrzebne! "

Dziękuję za wszelką pomoc, wpłaty na pewno dotrą jutro, oczywiście potwierdzę. Jestem wdzięczna i wzruszona, nie spodziewałam się takiego odzewu!

Dziś Noel troszkę lepiej, ale nie sjest jeszcze sobą, kiepsko chodzi. Leczę, obserwuję  i  modlę się za wszystkch mi tu pomagających, to jest wielka sprawa!

Nadziejko, ściśkamy! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 17:26, zebrazebra napisał:

Sredecznie dziękuję za Welkie Serce, zwałszcza po wczorajszych wydarzeniach z Noelem, myślałam że to już jest koniec...

Zacytuję z naszego wątku "Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy  Na spacerze Noel zachowywała się normalnie, załatwiła się, podbiegła kawalek i nagle zwinęła się jakoś dziwnie i upadła na śneg,
Natychmiast do niej podbiegłam, zemdlała, przelewała mi się przez ręce, Na szczęcie spotałam super Sąsiadkę, która widząc co się dzieje zoaferowała natychmiastową podwózkę do Canfelisu. W samochodzie Noel trochę się krztusiła, ale najgorszy stan nieprzytomości przeszedł. U weta natychmiast dostała pomoc, leżała pod tlenem, dostala zastrzyk na bazie opiatów, po którym zachowywałą się jak po narkozie. Dostała fówniież zastrzyk z Furosemidu i lek na poprawę mikrokrążenia. Zbadano jesz szybko krew, wszystkie wyniki okazały się w normie. USG takie na szybko też nie wykazało nic niepokojącego, tylko dotykowo brzuch był dość bólowy. To była taka jakaś zapaść udarowa prawdopodobnie, zdeberwowałąn się bardzo, bo wydawało mi się że Noel mi narękach po prostu odchodzi...Dziś rano jest już lepiej, zjadła, wody nie chce na razie pić. Uroki podeszłago wieku, muszę ją obserwować, qw styczniu badanie serca i Usg całego psa. Wczoraj nmnie skasowali na 300 zł, ale nie ma rady, zrobię dla Noelika wszystko! Uff, to tyle o wczorajszych przejściach, dziś oszczędzamy się i obserwujemy.
Kciuki tradycyjnie potrzebne! "

Dziękuję za wszelką pomoc, wpłaty na pewno dotrą jutro, oczywiście potwierdzę. Jestem wdzięczna i wzruszona, nie spodziewałam się takiego odzewu!

Dziś Noel troszkę lepiej, ale nie sjest jeszcze sobą, kiepsko chodzi. Leczę, obserwuję  i  modlę się za wszystkch mi tu pomagających, to jest wielka sprawa!

Nadziejko, ściśkamy! 

Sciskam tulam  za wszystko  Martusiu  jestesmy z Wami

a wplaty to jeszcze bedzie 25 zl

ale nie mam jeszcze zadnych pieniedzy z pracy

wiec to jeszcze kilka dni moze byc ,nie jutro

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 20:57, Nadziejka napisał:

Sciskam tulam  za wszystko  Martusiu  jestesmy z Wami

a wplaty to jeszcze bedzie 25 zl

ale nie mam jeszcze zadnych pieniedzy z pracy

wiec to jeszcze kilka dni moze byc ,nie jutro

Nadziejko, ogromną robotę wykonałaś przy tym bazarku! 🥰

Bardzo dziękuję za pomoc Noelce i Marcie! 🥰🥰

Wiem, że jesteś Dobrym Duszkiem-Serduszkiem dogo i jesteś gotowa każdy swój ostatni grosz oddać, jak zwierzaki lub ich ludzie potrzebują pomocy, a do tego swój czas i wysiłek przy komputerze.

Myślę, że Marta się nie pogniewa, ani Ty, jak tu powiem, żebyś nie odejmowała sobie od ust wszystkiego do ostatniego okruszka dla innych - musisz być silna, żeby móc dalej pomagać innym i zwierzakom. Serdeczności! 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 21:38, inka33 napisał:

Nadziejko, ogromną robotę wykonałaś przy tym bazarku! 🥰

Bardzo dziękuję za pomoc Noelce i Marcie! 🥰🥰

Wiem, że jesteś Dobrym Duszkiem-Serduszkiem dogo i jesteś gotowa każdy swój ostatni grosz oddać, jak zwierzaki lub ich ludzie potrzebują pomocy, a do tego swój czas i wysiłek przy komputerze.

Myślę, że Marta się nie pogniewa, ani Ty, jak tu powiem, żebyś nie odejmowała sobie od ust wszystkiego do ostatniego okruszka dla innych - musisz być silna, żeby móc dalej pomagać innym i zwierzakom. Serdeczności! 😘

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...❤️❤️❤️

           Sercem calem dziekuje  Wzajemnosci pozdrowienia wielkie przekazuje                     Inko zapraszam zajrzyj tez na inne kramiki Nadziejutkowe                                             i na drugi kramcik dla Zebereczek 

                           

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 22:53, Nadziejka napisał:
Zebro lada dzien  jeszcze poślę 10 zl od Jo37 i 15 zl Nadziejkowa Cegeielnka 

Dziękuję pięknie, nie piszę bo mnie jakaś infekcja znowu dopadła, leżę z gorączką....

Edyta dziś miała kolejną chemię, jest w domu ale czuje sę po dzisiejszej sesji kiepsko, prosimy o dobre myśli i take wysyłamy Wszystkim Dobrym Duszom :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 16:48, zebrazebra napisał:

Dziękuję pięknie, nie piszę bo mnie jakaś infekcja znowu dopadła, leżę z gorączką....

Edyta dziś miała kolejną chemię, jest w domu ale czuje sę po dzisiejszej sesji kiepsko, prosimy o dobre myśli i take wysyłamy Wszystkim Dobrym Duszom 🙂

                                                         🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2022 o 06:23, zebrazebra napisał:

Dzień Dobry 😀

 
            Cegielka Nadziejkowa 15 zl wyslane

 Jo37 kup teraz  Dziekuje pieknie mam na koncie 10 zl i wyslane do Zebry

Martusiu poslalam teraz jeszcze dalesze pieniazki 25 zl
              i mamy bazarcio rozliczony 302 zl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...