Jump to content
Dogomania

Pusia,Puszek i Franek to pieski które potrzebują pomocy na już.06.12.22 jadą do Hoteliku w Nowej Soli.27.12.22-Franek za TM.16.01.23-Puszek za TM.Pusia od 15.04.23r w swoim domku w Gnieźnie.


Anula

Recommended Posts

Dnia 22.03.2023 o 20:46, Tola napisał:

Dzisiaj miałam  pierwsze zapytanie o Pusię z Wrocławia. Powiedziałam o warunkach adopcji, pani ma jeszcze rozmawiać z córká. Zobaczymy, czy zadzwoni. 

To fajnie.Dla Pusi musimy znaleźć najlepszy domek z możliwych.

 

Dnia 22.03.2023 o 09:24, b-b napisał:

Gdyby trzeba gdzieś jeszcze zrobić ogłoszenie to dajcie znać :)

Bardzo dziękuję.Na razie chcemy na te dwa miasta ogłaszać bo są najbliżej.Jeżeli będzie słaby odzew to poszerzymy i wtedy Twoja pomoc będzie bardzo potrzebna.Poczekajmy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2023 o 20:46, Tola napisał:

Dzisiaj miałam  pierwsze zapytanie o Pusię z Wrocławia. Powiedziałam o warunkach adopcji, pani ma jeszcze rozmawiać z córká. Zobaczymy, czy zadzwoni. 

Trzymam kciuki!

Dnia 23.03.2023 o 10:07, Anula napisał:

Bardzo dziękuję.Na razie chcemy na te dwa miasta ogłaszać bo są najbliżej.Jeżeli będzie słaby odzew to poszerzymy i wtedy Twoja pomoc będzie bardzo potrzebna.Poczekajmy.

Oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Pusią na kontroli pooperacyjnej. Oczka ładnie się goją, wszystko wygląda w porządku, mam wznowić zakrapianie oczu jeszcze na tydzień, aby zminimalizować wydzielinę tzw. "śpioszki". Za tą wizytę nie płacimy. Kolejna zaplanowana na za 2 tygodnie. Wetka powiedziała, że jeżeli gruczoł miałby wypaść to zdarzy się to w najbliższych dwóch tygodniach, ponieważ teraz zaczynają rozpuszczać się nici, zatem jeżeli nic się nie wydarzy, to już później też nie. Sterylizację wet proponuje za 4 tygodnie, będzie to 6 tygodni od wcześniejszego zabiegu.

Pusia troszkę zmieniła się po tej operacji, oczywiście na dobre 🙂 Jest bardziej ruchliwa, wesoła, zaczeła szczekać dopominając się jedzenia, rano, lub gdy skądś wracamy wita nas skacząc na nogi. Teraz widać jaki dyskomfort jej wcześniej towarzyszył 😞  

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2023 o 14:36, Tyśka) napisał:

Ogłoszenie wyróżnione.Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

165405462 Pakiet promowań Maxi do 

24.04.2023


Tusia: spokojna, kochana pekineczka, wysterylizowana i zadbana
  -24,93 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2023 o 20:18, rozi napisał:

Tolu, to jest siedmioletni pekińczyk, kogo byś chciała?

To nie ja podejmuję ostateczną decyzję 😉 Prowadzę wstępne rozmowy i ewentualnie rodzinom dobrze rokującym wysyłam ankiety. Dzwoniło 5 pań lub w ich imieniu dzieci, jedna 74 lata, reszta powyżej 76 lat.  Tej pierwszej wysłałam ankietę. Myślę, że starsze osoby, które mieszkają same  to nie będzie dobry wybór dla suni, która już raz straciła starszą właścicielkę, trzeba jej oszczędzić kolejnych rozstań i zmian i nie chodzi mi tutaj o sprawy ostateczne, ale i o choroby, różnego rodzaju niedyspozycje, kiedy Pusia zostanie bez opieki.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...