Jump to content
Dogomania

Pusia,Puszek i Franek to pieski które potrzebują pomocy na już.06.12.22 jadą do Hoteliku w Nowej Soli.27.12.22-Franek za TM.16.01.23-Puszek za TM.Pusia od 15.04.23r w swoim domku w Gnieźnie.


Anula

Recommended Posts

Dnia 6.12.2022 o 12:35, Bogusik napisał:

Otrzymałam teraz wiadomość od Hani,że rozmawiała z firmą przewozową i nawigacja im pokazuje godzinę do celową 16,15

 

Mam nadzieję,że wszystko w porządku i psiaki są u Hani.

Najgorszy jest czas oczekiwania na wiadomość.

Jeszcze nie ma Nowego Roku a u nas już zaczynają strzelać,biedne te zwierzaki są,które boją się huku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 18:08, Tola napisał:

Pisałyśmy razem z Bogusik. Hania mówi, że Franio jest mniejszy, niż wydawał się na zdjęciach, wszystkie 3 psy są małe. 

 Martuniu one już na zdjęciach wyglądały na małe ale po wizycie u weta poznamy ich wagę.

Dnia 6.12.2022 o 18:31, rozi napisał:

Będą niedotykalskie jakiś czas.

Mnie się Franek najbardziej podoba.

One wszystkie są ładne i tak jak wszystkie ratowane zwierzaczki maja coś w sobie, co łapie za serducho.

Dnia 6.12.2022 o 21:22, Poker napisał:

Bardzo dużo trudnych przeżyć miały w ostatnich dniach. Muszą okrzepnąć w nowych warunkach.

Miały i to nie mało bo przecież straciły swoją panią,a teraz też swój dom. Miejmy nadzieję,że dzięki dobrym sercom i miłości do zwierząt Hani i Piotrka trauma po jakimś czasie minie.

Haniu i Piotrze, jeszcze raz tu na wątku, dziękuję za przyjęcie aż trzech psiaków do hoteliku 💓

Link to comment
Share on other sites

Te daty tak szczegółowe wskazują,że zachowały się jakieś dokumenty odnośnie psiaków.Jeżeli chodzi o pokrewieństwo to autentycznie trochę dziwne.

Psiaczki mają już na swoim koncie 120,00zł.

Nasza kochana Nesiowata jako zawsze pierwsza przybiegła z pomocą 30,00zł.Bardzo,bardzo dziękujemy.

Następna wpłata przyszła od P.Joli od Destino/Joszki 30,00złTeż z całego serca dziękujemy za comiesięczne wpłaty dla naszych podopiecznych.Dzięki temu mogłyśmy pomóc nie tylko naszym podopiecznym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 11:50, Poker napisał:

Szok, że sąsiadka zna tak dokładne daty urodzin maluchów.

Mało prawdopodobne, żeby Puszek był synem Pusi. Musiałaby się zaciążyć jako 5. miesięczne szczenię.

To jest dokumentacja od weta, sąsiadka wczoraj była w lecznicy. 

Link to comment
Share on other sites

Psiaki będą na pewną czyjąś radością, ale póki co potrzebują czasu. Zaczynają ufać, Franek z rozpędu dzisiaj skakał na mnie jak niosłam kolację, ale jak się pochyliłam przy nim, to odskoczył. Puszek do tej pory nie chce bym go pogłaskała, ale pewnie się przełamie. Na dwór nie chcą wychodzić, jak już w końcu wyjdą, to nie chcą wracać. Do innych psiaków są przyjazne, na koty szczekają, gonią, chociaż myślę, że nie zrobiłyby krzywdy. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 23:12, Poker napisał:

Całkiem nieźle jak na pierwszą dobę. Co z oczkami chyba Puszka ?

Na pewno będzie potrzebna wizyta u dobrego okulisty ale najpierw trzeba ogarnąć ich strach przed człowiekiem.

Wszystkim Hania się zajmie tylko potrzeba czasu.Na pierwszym planie odrobaczenie,odpchlenie,wizyta u ogólnego weta,okulista,sterylizacja wszystkich psiaków.I tak będziemy działać.Psiaki na dłużej raczej pozostaną w Hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:44, Anula napisał:

Na pewno będzie potrzebna wizyta u dobrego okulisty ale najpierw trzeba ogarnąć ich strach przed człowiekiem.

Wszystkim Hania się zajmie tylko potrzeba czasu.Na pierwszym planie odrobaczenie,odpchlenie,wizyta u ogólnego weta,okulista,sterylizacja wszystkich psiaków.I tak będziemy działać.Psiaki na dłużej raczej pozostaną w Hoteliku.

TZ wysłał pismo do gminy w sprawie pomocy w pokryciu kosztów zabiegów, zobaczymy co z tego wyniknie. Ciężko jest z tą pomocą ustawową, na bezdomniaki są przeznaczane śmieszne kwoty. Na razie Hania niech bierze fakturę na ZEA na te pierwsze wizyty. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...