Jump to content
Dogomania

Zakończony - Rozliczony DODANY FANT BOŻONARODZENIOWY. SUPER !!!!! Zapraszam serdecznie na bazarek z różnościami do 22.12.2022 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 17.01.2023 o 18:27, majowa napisał:

Paczka u mnie 

Dzięki wielkie za interwencje u dostawcy 🙂

Dzięki za wiadomość  887795785_dzikuj11.jpg.82233869b9c392e39088c9ffe7454ff9.jpg

Ale muszę sobie ulżyć i powiem, że sposób załatwienia sprawy przez ORLEN to szczyt partactwa i braku odpowiedzialności.

Nadałam przesyłkę 31.12.2022 r .  10.01. reklamowałam, że nie dotarła do nadawcy. Dzisiaj otrzymałam odpowiedź, że reklamacja nie została uznana. Uzasadnienie: Przesyłka czeka na odbiór w punkcie.

Przesyłka nadana 31.12.2023 r. jest od odbioru w dniu 17.01.2023 r. i to jest powód do nie uznania reklamacji. Moim zdaniem jest to powód do przeproszenia za tak długi okres oczekiwania na doręczenie. W dniu 10.01. gdy reklamowałam przesyłkę, na stronie śledzenia przesyłek, przeczytałam: "Twoja paczka jest w trakcie przygotowywania przez nadawcę."  Taki status ma przesyłka dla której wydrukowano etykietę, ale jeszcze nie dostarczono do paczkomatu.

Przez kilka lat korzystałam z nadawania przesyłek w RUCHU i nigdy nic podobnego nie miało miejsca. Ale u obajtka, jak widać wszystko jest możliwe. Tej firmy nie stać nawet na przeproszenie klienta, gdy wina leży ewidentnie po stronie firmy. Nowy standard.

Link to comment
Share on other sites

Aaa i jeszcze jedno. Historia przebiegu przesyłki wygląda dość dziwnie.  Zaczyna się tydzień po złożeniu przeze mnie reklamacji 16.01. stwierdzeniem, że "Jest w Transporcie do Ekspedycji u kuriera"  Zupełnie pominięto datę nadania przesyłki, co zawsze jest początkiem drogi przesyłki.

1953655757_orlenpacka.png.0e8de3ddf7eade1a3bfdfa4a0f0fcaf0.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...