Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia.


Isiak

Recommended Posts

Dnia 30.11.2022 o 15:26, Aska7 napisał:

Zapisuję sobie. 

Witamy 🙂

Dnia 30.11.2022 o 15:28, Iv_ napisał:

Dzień dobry 🙂

Poproszę nr 6 za cw. 

Nr 11 za 10 zł

 

Isiaczku, czy będą na bazarku Twoje cudnie haftowane zakładki? 

Dziękuję i zapisuję.
Zakładki już od lata próbuję wyhaftować, kilka mam do wykończenia, ale mało. Niestety zasypały mnie zamówienia na wytwory papierowe, głównie różne czekoladowniki i pudełka na słodycze w kompletach na urodziny i na firmowe imprezy, a teraz jeszcze walczę z albumem świątecznym na prezent. Bardzo mi zależało na zrobieniu bazarku przed świętami, ale nie dałam rady 😞 Wszystko przez tę masową produkcję pudełek, o takich: 

IMG_5770.JPG

IMG_5505.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 15:46, guccio napisał:

Dzień dobry.Prosze 15 CW 

Witamy serdecznie na bazarku i dziękujemy za zakupy 🙂

Dnia 30.11.2022 o 16:12, agat21 napisał:

Nr 1 dla taty się nada 😉 Poproszę za wywoławczą

Super! Tatko na pewno będzie zadowolony 🙂

Dnia 30.11.2022 o 17:55, Livka napisał:

Poproszę nr 20, 21 i  24.

Witaj Livko 🙂 Dziękujemy 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 17:05, Nadziejka napisał:
Pin by Isla on Tatty Teddy in 2021 | Tatty teddy, Cute teddy bears, Teddy
       Prosze num 9 i num 25  kup teraz 
a num 13 za wywolawcza

Nadziejko, zapisałam za wywoławczą wszystko. Dziękujemy 🙂

Omal nie przegapiłam Twojego postu. Tak się skupiłam na miśku, że nie zobaczyłam tekstu pod spodem 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 17:56, Isiak napisał:

Witamy 🙂

Dziękuję i zapisuję.
Zakładki już od lata próbuję wyhaftować, kilka mam do wykończenia, ale mało. Niestety zasypały mnie zamówienia na wytwory papierowe, głównie różne czekoladowniki i pudełka na słodycze w kompletach na urodziny i na firmowe imprezy, a teraz jeszcze walczę z albumem świątecznym na prezent. Bardzo mi zależało na zrobieniu bazarku przed świętami, ale nie dałam rady 😞 Wszystko przez tę masową produkcję pudełek, o takich: 

IMG_5770.JPG

IMG_5505.JPG

Śliczne 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 17:56, Isiak napisał:

Witamy 🙂

Dziękuję i zapisuję.
Zakładki już od lata próbuję wyhaftować, kilka mam do wykończenia, ale mało. Niestety zasypały mnie zamówienia na wytwory papierowe, głównie różne czekoladowniki i pudełka na słodycze w kompletach na urodziny i na firmowe imprezy, a teraz jeszcze walczę z albumem świątecznym na prezent. Bardzo mi zależało na zrobieniu bazarku przed świętami, ale nie dałam rady 😞 Wszystko przez tę masową produkcję pudełek, o takich: 

IMG_5770.JPG

IMG_5505.JPG

Ja cie. One są przepiękne. Zaje.... No cudne. Nie dziwię się, że są pracochłonne. No szczęka mi opadła.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 18:39, guccio napisał:

Śliczne 

 

Dnia 30.11.2022 o 18:42, Nadziejka napisał:
         Cudenka wyczarowane Isiaczkowe  

 

Dnia 30.11.2022 o 18:42, Aska7 napisał:

Ja cie. One są przepiękne. Zaje.... No cudne. Nie dziwię się, że są pracochłonne. No szczęka mi opadła.

 

Dziękuję Wam bardzo. Przyznam się jednak, że wolę haftować, niż kleić te papierki 😄 Szczególnie, jak mam robić po 10 - 12 takich kompletów na raz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 17:56, Isiak napisał:

Witamy 🙂

Dziękuję i zapisuję.
Zakładki już od lata próbuję wyhaftować, kilka mam do wykończenia, ale mało. Niestety zasypały mnie zamówienia na wytwory papierowe, głównie różne czekoladowniki i pudełka na słodycze w kompletach na urodziny i na firmowe imprezy, a teraz jeszcze walczę z albumem świątecznym na prezent. Bardzo mi zależało na zrobieniu bazarku przed świętami, ale nie dałam rady 😞 Wszystko przez tę masową produkcję pudełek, o takich: 

IMG_5770.JPG

IMG_5505.JPG

Śliczne te pudełeczka i nie dziwię się, że masz na nie zbyt 🙂

 

Ja to mam straszny sentyment do tych Twoich haftowanych zakładek. Miałam kilka, ale na przestrzeni lat została mi już tylko jedna(z ptaszkami). 

 

Isiak, mam prośbę. Jeśli robisz bazarek z zakładkami  z haftem, to mnie zawiadom na PW czy w mailu. 

Będę bardzo wdzięczna 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 19:49, Iv_ napisał:

Śliczne te pudełeczka i nie dziwię się, że masz na nie zbyt 🙂

 

Ja to mam straszny sentyment do tych Twoich haftowanych zakładek. Miałam kilka, ale na przestrzeni lat została mi już tylko jedna(z ptaszkami). 

 

Isiak, mam prośbę. Jeśli robisz bazarek z zakładkami  z haftem, to mnie zawiadom na PW czy w mailu. 

Będę bardzo wdzięczna 🙂

Oczywiście 🙂 Bardzo mnie cieszą Twoje słowa. Uwielbiam haftować zakładki i cieszę się, że sprawiają innym ludziom radość 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 19:58, Isiak napisał:

Oczywiście 🙂 Bardzo mnie cieszą Twoje słowa. Uwielbiam haftować zakładki i cieszę się, że sprawiają innym ludziom radość 🙂

Dziękuję serdecznie! 🥰

Moja córka tez je bardzo lubi. Ostatnio się żaliła, że Twoja zakładka powędrowała z książką do biblioteki, bo zapomniała wyjąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...