Jump to content
Dogomania

Zapraszam na bazarek cegiełkowy na gromadkę kotów, których opiekunka umarła. Potrzebne fundusze na sterylizacje, karmę, żwirek. Do 30.11.2022 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

Dnia 24.11.2022 o 12:07, elik napisał:

Odwiedziła mnie dzisiaj Negra & Anna. Przyjechała po fanty z kilku bazarków moich i nie moich i przywiozła też fanty na moje bazarki. Dziękuję Aniu    😍    

Zapłaciła za wspólną przesyłkę z jakiegoś bazarku, już nawet nie pamiętam jakiego i powiedziała, żebym resztę przekazała na jakiś cel na dogo.  Całość - 20,00zł przeznaczam na ten bazarek.
Po raz drugi dziękuję Aniu
  ❤️  🌷  🍓  

Fajnie, że zbiera się dla kocików coraz więcej 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 13:02, agat21 napisał:

Nie zgadłam - policzyłam 😁

Jak to dobrze, że człowiek nie zapomniał jak to się robi 😄

Musiałaś policzyć, tego zgadnąć nie sposób, a przynajmniej nie za drugom razom   😁     

Zagadki matematyczno-fizyczne bardzo dobrze służą szarym komórkom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 19:04, Alvenka napisał:

Dziękuję 🙂

Milka
cc06bcaba20b71a1med.jpg

 

Śliczna kiciunia  😍  
Podobna trikolorka w tym roku urodziła na działce 5 ślicznych kociątek. Na szczęście znajoma wszystkie znalazła i wspólnymi siołami odchowaliśmy i już mają swoje własne DS-y.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 19:50, elik napisał:

Śliczna kiciunia  😍  
Podobna trikolorka w tym roku urodziła una działce 5 ślicznych kociątek. Na szczęście znajoma wszystkie znalazła i wspólnymi siołami odchowaliśmy i już mają swoje własne DS-y.

To super 🙂
Tam praktycznie to wszystkie małe zaginęły, las po przeciwnej stronie i ulica gdzie są rozjeżdżane (posesja nieogrodzona) 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 08:41, Alvenka napisał:

To super 🙂
Tam praktycznie to wszystkie małe zaginęły, las po przeciwnej stronie i ulica gdzie są rozjeżdżane (posesja nieogrodzona) 😞

Bieda maluszki    😭    

W czeluściach kompa zachowało mi się jedno ze zdjęć maluszków. Tutaj już tylko trzy  🙂  Miały prowizoryczny domek zrobiony w dużej klatce kennelowej, w której przetrzymuję dorosłe koty po sterylizacji. Ich mama też była w tej klatce, ale tylko 1,5 dnia, bo wet powiedział, że karmi. Wypuściłam ją i patrzyłyśmy gdzie pobiegnie. Cwaniara nie pobiegła od razu do kociąt. Musiałyśmy je szukać, ale udało się. To były jej ostatnie kocięta.        

  part000001(1).jpg.04f516334e15ad62c41512ab34bf5221.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 10:06, elik napisał:

Bieda maluszki    😭    

W czeluściach kompa zachowało mi się jedno ze zdjęć maluszków. Tutaj już tylko trzy  🙂  Miały prowizoryczny domek zrobiony w dużej klatce kennelowej, w której przetrzymuję dorosłe koty po sterylizacji. Ich mama też była w tej klatce, ale tylko 1,5 dnia, bo wet powiedział, że karmi. Wypuściłam ją i patrzyłyśmy gdzie pobiegnie. Cwaniara nie pobiegła od razu do kociąt. Musiałyśmy je szukać, ale udało się. To były jej ostatnie kocięta.        

  part000001(1).jpg.04f516334e15ad62c41512ab34bf5221.jpg 

Ślicznusie maleństwa 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 11:21, Alvenka napisał:

Ślicznusie maleństwa 🙂

Jak i mamuśka  🙂   Zrobiliśmy jej domek u sąsiada, bo do naszych nie chce dołączyć. Szkoda. Może podpatrzyłaby od nich, że ten duży stwór nie jest zły, że można się połasić, dać pogłaskać i może oswoiłaby się na tyle, że można byłoby szukać jej domku. Dopiero w tym roku pojawiła się na działkach więc chyba nie jest jeszcze tak bardzo dzika. Może w przyszłym roku jak zjedziemy na działkę uda się ją oswoić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 11:32, elik napisał:

Jak i mamuśka  🙂   Zrobiliśmy jej domek u sąsiada, bo do naszych nie chce dołączyć. Szkoda. Może podpatrzyłaby od nich, że ten duży stwór nie jest zły, że można się połasić, dać pogłaskać i może oswoiłaby się na tyle, że można byłoby szukać jej domku. Dopiero w tym roku pojawiła się na działkach więc chyba nie jest jeszcze tak bardzo dzika. Może w przyszłym roku jak zjedziemy na działkę uda się ją oswoić.

Może zdziczeć całkiem i być potem ciężko. Oczywiście trzymam kciuki za koteczkę, aby się oswoiła i zaufała ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 13:20, Alvenka napisał:

Może zdziczeć całkiem i być potem ciężko. Oczywiście trzymam kciuki za koteczkę, aby się oswoiła i zaufała ludziom.

Nie dam rady wcześniej. Zimą jeździ tam tylko mąż, żeby uzupełnić karmę. Jeździ pociągiem, bo samochodem tam nie dojedzie. Droga nie jest odśnieżana, bo to typowo letnia okolica. Nikt nie mieszka tam na stałe. Gdy pojechaliśmy tam pierwszy raz po kupnie, żeby uzupełnić karmę, musieliśmy brnąć po kolana w śniegu, żeby dojść do działki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 13:26, elik napisał:

Nie dam rady wcześniej. Zimą jeździ tam tylko mąż, żeby uzupełnić karmę. Jeździ pociągiem, bo samochodem tam nie dojedzie. Droga nie jest odśnieżana, bo to typowo letnia okolica. Nikt nie mieszka tam na stałe. Gdy pojechaliśmy tam pierwszy raz po kupnie, żeby uzupełnić karmę, musieliśmy brnąć po kolana w śniegu, żeby dojść do działki.

No tak, to jest problem.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie kociąt znajdują się poniższe wpłaty:

elik                    30,00 zł  -  wpłata 21.11.

Gabi79                 5,00 zł  -  wpłata 24.11. 

Besia11                10,00 zł  -  wpłata 23.11. 

Nesiowata        20,00 zł  -  wpłata 23.11. 

b-b                     10,00 zł  -  wpłata 26.11.

Negra & Anna   20,00 zł  -  wpłata 24.11. 

agat21               50,00 zł  -  wpłata 21.11.

UlaFeta              50,00 zł  -  wpłata 22.11.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

324180062_kwiatki12.gif.e35202e85994b6c8b54c30c28589f131.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...