Jump to content
Dogomania

Rozliczony.Ostatni dzień bazarku.Dodane nr 63-66.Mam kanwę,tamborki.2 szt.ze wzorami.Zapraszamy-różne rzeczy mamy.Do 3-go grudnia,do godż.20-tej.


guccio

Recommended Posts

Dnia 27.11.2022 o 01:15, Isiak napisał:

No właśnie, chyba jest bezcenna 😄

A ja jestem ciekawa, jakiej średnicy jest największy tamborek i czy on jest plastikowy?

Guccio, mogłabyś też podać gęstość kanwy? Tzn. policzyć, ile kratek przypada na 1 cm?

Witaj.

Tamborek w środku ma 25 cm,jest z plastiku.

Nie wiem czy dobrze liczę te kratki-wychodzi mi 4

Później zrobię zdjęcie z centymetrowym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 08:09, guccio napisał:

Witaj.

Tamborek w środku ma 25 cm,jest z plastiku.

Nie wiem czy dobrze liczę te kratki-wychodzi mi 4

Później zrobię zdjęcie z centymetrowym.

To na dokładnie takiej gęstości kanwy jest wyhaftowana moja poduszka z różowymi różami. Pozostałe poduszki i torby to 5 krzyżyków na 1 cm, czyli trochę gęściejsza.

Poproszę ten duży tamborek. Często mam zaczęte 2-3 prace naraz, to przyda się więcej tamborków w domu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 08:04, guccio napisał:

Dzień dobry.To jest kawał materiału.2.5 m szer.1.4 m.Mozna pociąć.

Co do ceny -moze Isiak pomoże?

Upsss, nie mam pojęcia. Od lat kupuję już tylko kanwę niemiecką Zweigart.

Popatrzyłam w internecie, za białą kanwę 10 ct szerokości 140 cm  - 30 zł/m w pasmanterii Gobelinek.

https://haftkrzyzykowy.com.pl/kanwa-10ct-40-oczek/94835-tkanina-do-haftu-krzyzykowego-kanwa-aida-10ct-40-oczek10-cm-5907780192107.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 12:37, Isiak napisał:

Upsss, nie mam pojęcia. Od lat kupuję już tylko kanwę niemiecką Zweigart.

Popatrzyłam w internecie, za białą kanwę 10 ct szerokości 140 cm  - 30 zł/m w pasmanterii Gobelinek.

https://haftkrzyzykowy.com.pl/kanwa-10ct-40-oczek/94835-tkanina-do-haftu-krzyzykowego-kanwa-aida-10ct-40-oczek10-cm-5907780192107.html

Dzięki za wskazówki.Czy 10 zł za metr tej u mnie będzie w normie ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 12:27, Isiak napisał:

To na dokładnie takiej gęstości kanwy jest wyhaftowana moja poduszka z różowymi różami. Pozostałe poduszki i torby to 5 krzyżyków na 1 cm, czyli trochę gęściejsza.

Poproszę ten duży tamborek. Często mam zaczęte 2-3 prace naraz, to przyda się więcej tamborków w domu 🙂

Już zapisuję.Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 18:29, Ewa Marta napisał:

W życiu 🤣 To będzie prawdopodobnie katastrofa, ale trzeba próbować 😃 Poza tym to za jakiś czas. Dopiero 9 grudnia mam zdejmowany gips z ręki i musi wrócić do sprawności 🙂

 

Poczekamy cierpliwie. Ale po Nowym Roku będziemy się przypominać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2022 o 18:29, Ewa Marta napisał:

W życiu 🤣 To będzie prawdopodobnie katastrofa, ale trzeba próbować 😃 Poza tym to za jakiś czas. Dopiero 9 grudnia mam zdejmowany gips z ręki i musi wrócić do sprawności 🙂

 

Na takiej kanwie nie polecam haftować obrazków, bo niestety wyjdą brzydko. Na obrazy to muszą być drobne krzyżyki. Polecam albo poduszki, albo takie aplikacje na torby materiałowe, jak ja haftowałam. Polecam np. takie szlaczki, jak moja pomarańczowa poduszka. Można sobie zrobić w dowolnej kolorystyce, kontrastowe albo monochromatyczne, i wszystkie fajnie wyglądają.
Jedyny minus tej kanwy: jest bardzo mulinożerna 🙂 Trzeba haftować krzyżyki czterema nitkami, więc mulina znika jak śnieg w maju. Poker miała bazarek z mulinami, jeszcze sporo jej zostało, a cena niższa niż w sklepie, więc jeśli jesteś zainteresowana, to biegnij 🙂 Co prawda bazar już się zakończył, ale myślę, że Poker z ulgą pozbędzie się mulinowych zapasów, bo chyba ich nie lubi 😁😁🤣

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...