Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Bardzo dziękuję. Mamy zwycięzców, gratuluję. Spróbuj szczęścia i wspomóż Blankę. Loteria z trzema super nagrodami od Ellig. Dla Blanki na hotel ze szkoleniowcem.


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 18.11.2022 o 16:03, Ellig napisał:

Poproszę nr 8i 10

Ellig pięknie dziękuję

Dnia 18.11.2022 o 16:28, Ewa Marta napisał:

Po zakończeniu bazarku Gabi wylosuje 3 numery, które wygrają 🙂

Dokładnie tak Ewuniu

Dnia 18.11.2022 o 16:15, rozi napisał:

Nic nie rozumiem z tego losowania. W jaki sposób ktoś ma wygrać naszyjnik, a ktoś motylka?

Witaj rozi, tak jak Ewa Marta napisała spośród kupionych losów po zakończeniu bazarku wylosuję trzy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 17:03, Gabi79 napisał:

 

Witaj rozi, tak jak Ewa Marta napisała spośród kupionych losów po zakończeniu bazarku wylosuję trzy.

No dobrze, ale skąd wiadomo, kto wygrał np. motylka. Losujesz trzy numery, wylosujesz jakieś trzy, i co dla kogo?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 17:22, rozi napisał:

No dobrze, ale skąd wiadomo, kto wygrał np. motylka. Losujesz trzy numery, wylosujesz jakieś trzy, i co dla kogo?

Zrobię losy z numerkami, które zostały kupione, będę losować najpierw jeden los - wylosowany los wygrywa naszyjnik, drugi wisiorek, trzeci kosmetyki. Albo od końca, kosmetyki, wisiorek, naszyjnik. Czekam na sugestie.  Ellig wyśle nagrody do zwycięzców.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 18:06, Gabi79 napisał:

Zrobię losy z numerkami, które zostały kupione, będę losować najpierw jeden los - wylosowany los wygrywa naszyjnik, drugi wisiorek, trzeci kosmetyki. Albo od końca, kosmetyki, wisiorek, naszyjnik. Czekam na sugestie.  Ellig wyśle nagrody do zwycięzców.

Hmm, czyli jak ktoś coś wygra to jego los już wypada, bo jeśli losy zostałyby w grze to szczęściarz może mieć wygrane trzy nagrody. Myślę, że w losowaniu każdej nagrody powinny brać udział wszystkie losy. Wtedy kolejność losowania nagród jest bez znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 20:35, Aska7 napisał:

Hmm, czyli jak ktoś coś wygra to jego los już wypada, bo jeśli losy zostałyby w grze to szczęściarz może mieć wygrane trzy nagrody. Myślę, że w losowaniu każdej nagrody powinny brać udział wszystkie losy. Wtedy kolejność losowania nagród jest bez znaczenia.

O widzisz Asiu, o tym nie pomyślałam. Mogę zrobić tak, że losuje pierwszy los i potem wrzucam go ponownie do puli. Tak samo drugi i trzeci.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 19:27, Grażka123 napisał:

Proszę 28, 38, 48, 78.

 

Dnia 18.11.2022 o 19:54, Tianku napisał:

O nie spózniłam się po moje numery... 🙄 

Więc poproszę nr 27 i 33 😁

 

Dnia 18.11.2022 o 20:32, Besia11 napisał:

Proszę nr 12 i 55.

Witam Was serdecznie i pięknie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...