Jump to content
Dogomania

Second hand , obrusy i nie tylko - CZEKAM NA POTWIERDZENIA


caryca26

Recommended Posts

Dnia 14.11.2022 o 11:28, dzodzo napisał:

poproszę nr 78,101,159,173,205,216

Dzięki wielkie , zapisałam ale nie znalazłam niestety spódniczki nr 159 więc ją usunęłam. Przepraszam ale czasem nie ogarniam przy tej ilości towaru 🙂

Edit : spódniczka się znalazła 🙂 Dopisałam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 17:34, mgog napisał:

 Poproszę  25, 82,99,136,143

Kochana zapisałam nr 25, 82 , 99  i 143 .

Niestety podczas poszukiwań stwierdziłam brak dżinsów 136 😞 Przepraszam . Wszystkie dżinsy są w podobnych rozmiarach , zerknij jeszcze jak masz ochotę może uda Ci się dobrać jakieś inne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 19:43, sunnynight napisał:

Poproszę 126 i jeszcze będę patrzeć 🙂 

Kochana od 3 godzin walczę z tymi zasobami i próbuje je skatalogować i niestety tych spodni nie ma. Z grubsza się uporałam i myślę , że reszta już mi się odliczyła . Napisz jeśli uda Ci się coś innego wybrać. A ja jutro zamorduje moją siostrę bo coś mi się wydaję , że sobie przytuliła te brakujące rzeczy ... A ja wychodzę na totalnego nieogara 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 20:09, caryca26 napisał:

Kochana od 3 godzin walczę z tymi zasobami i próbuje je skatalogować i niestety tych spodni nie ma. Z grubsza się uporałam i myślę , że reszta już mi się odliczyła . Napisz jeśli uda Ci się coś innego wybrać. A ja jutro zamorduje moją siostrę bo coś mi się wydaję , że sobie przytuliła te brakujące rzeczy ... A ja wychodzę na totalnego nieogara 🙂

Oj to musisz z siostry ściagnąć kasę z tytułu ,,utraconego przychodu" 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2022 o 18:32, Aldrumka napisał:

Nr 90 z czego jest zrobiony i jak mierzysz to 55 cm pachy , czy wtedy z przodu jest na zakładkę?

Tak wtedy z przodu jest na zakładkę.

Nie znam się na materiałach ale od spodu to mi przypomina coś a,la polar a z wierzchu to szare to takie normalne gładkie jak się bluzy robi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...